הומואים עצות: העיניים שלו יכול לומר אם הוא לתוך אתה

הומואים עצות: העיניים שלו יכול לומר אם הוא לתוך אתה

הם אומרים שהעיניים אינן משקרות, ומחקרים חדשים מעידים על כך שהאמירה הישנה נכונה כשמדובר במשיכה.

גיידאר ואת הדרכים הישנות של מציאת גברים הומואים

לפני עשרות שנים, גברים הומוסקסואליים הסתמכו על מה שאדם אחר לבש (ואיזה צד הם לבשו אותו) כדי לספר להם אם הוא הומו או ישר. אבל המשכנו הלאה מחליפת צעיפים צבעוניים כדי להסתמך על אינטואיציה מיושנת וטובה, הידועה גם בשם גיידר.

ובכל זאת, לגיאדר היו מגבלות. אינטואיציה יכולה רק להציע כל כך הרבה: אם מישהו היה הומו או ישר, או אל המשקיף מכוון היטב, קצת יותר סקרן. אפילו אז, כשהמיניות שלו התרוקנה, עדיין לא היתה שום דרך לדעת אם הוא נמשך אליך או לא.

מחקר מה אותות אטרקציה

הרגלי החיזור שלנו עשויים להשתנות הודות למחקר שנערך באוניברסיטת קורנל. החוקר הראשי והפסיכולוגיה ההתפתחותית ריץ 'סאווין וויליאמס ועמיתיו ערכו מחקר בקנה מידה גדול כדי לקבוע אם התרחבות התלמידים עלולה לסמן את המשיכה. המחקר פורסם החודש בכתב העת PLoS ONE.

מה שמצאו היה מקום. התלמידים שלנו מתרחבים כשאנחנו פוגשים אדם שאנחנו נמשכים אליו.

סאווין וויליאמס וקבוצה גייסו 165 גברים ו -160 נשים, כולל משתתפים הומוסקסואליים, סטרייטים וביסקסואלים. הם מצאו כי, כצפוי, התלמידים של גברים הומוסקסואלים התרחבו כאשר הראה דקה של אדם על פורנו של האדם.

לנשים היתה תגובה דומה לדימויים ארוטיים של גברים, ולגברים הישרים בקטעי וידאו של נשים. תלמידי המשתתפים הדו-מיניים התרחבו בתגובה לשני המינים.

"אז אם גבר אומר שהוא ישר, העיניים שלו מתרחבות כלפי נשים, "אמרה סאווין-וויליאמס LiveScience. "וההיפך עם גברים הומוסקסואלים, העיניים שלהם מתרחבות לגברים".

מאחר והתרחבות התלמידים היא חלק ממערכת העצבים האוטונומית, השולטת בפעולות לא רצוניות כמו נשימה, עינינו מגיבות לגירויים אחרים, כמו גם פיסת אמנות אהובה או למראה קרוב משפחה מועדף.

ישנם יתרונות ברורים לגילוי זה, כלומר לפתור את התעלומה של משיכה הדדית. הנוסחה פשוט היתה פשוטה יותר: קרוז, כשהוא מביט לאחור, בודק את עיניו, מתרחב, הוא בטח מתעניין (או פשוט נמשך אל החולצה שלך).

מחקר אחר משמש כדי למצוא אטרקציה גברים הומוסקסואלים

המחקר של Savin-Williams אינו הניסיון הראשון של מדענים לזהות אילו חושים ותגובות פיזיות חושפים את האטרקציות שלנו. לדוגמה, בשנת 2008 חוקרים באוניברסיטת פנסילבניה של Monell חושים כימיים מרכז שאל גברים הומו כדי לרחרח את הזיעה בבית השחי של מתנדבים אחרים. הם מצאו, בתבנית, כי המשתתפים ההומואים יכלו לזהות את "הריח" של מתנדבים הומוסקסואלים אחרים.

באופן דומה, חוקרים מאוניברסיטת קרולינסקה בשוודיה מצאו שתרכובת סטרואידית שהגברים מפרישים בזיעתם, הנקראת אנדרוסטנון, אזורים מרגשים במוח השולטים בהתנהגות מינית אצל גברים הומוסקסואלים, אך מותירים את מוחם של גברים זקופים שלא מושפעים.

וב -2010, החוקרים ההולנדים, ד"ר לורנזה קולזאטו מאוניברסיטת ליידן, גילו כי זיהוי מי הומו או סטרייט הוא עניין של פירוט. כשנשאלו להגיב על צילומים של קווי מתאר של ריבועים ומעגלים, המשתתפים ההומואים נמצאו בעלי חוש גדול יותר של פרטים מאשר המתנדבים הישרים.

האם יש רמזים פיזיים אחרים שאנחנו צריכים להיות מודעים? About.com מדריך לפסיכולוגיה קנדרה שרי אומר שיש אפילו יותר את ההתנהגות של העיניים שלנו מאשר לצאת האטרקציות שלנו.

לדוגמה, שרי כותב:

"כאשר אדם מסתכל ישירות לתוך העיניים כאשר יש המרה, הוא מציין כי הם מעוניינים ותשומת לב, עם זאת, קשר עין ממושך יכול להרגיש מאיים, ומצד שני, שבירת קשר עין לעתים קרובות להסתכל משם עשוי להצביע על כך אדם הוא מוסח, לא נוח, או מנסה להסתיר את הרגשות האמיתיים שלו ".

מה עם מצמוץ? "מהבהב הוא טבעי, אבל כדאי גם לשים לב אם אדם מהבהב יותר מדי או מעט מדי", מוסיף שרי. "אנשים לעיתים קרובות מהבהבים מהר יותר כאשר הם חשים במצוקה או אי נוחות, מהבהב נדיר עשוי להצביע על כך שאדם מנסה בכוונה לשלוט בתנועות העין שלו".

אז, בפעם הבאה אתה תוהה אם האדם לידך מניות אטרקציה, תן החושים שלך ועיניו לדבר.

No Replies to "הומואים עצות: העיניים שלו יכול לומר אם הוא לתוך אתה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 − = 63