חמישה דברים שלא ידעת על השחיינית דיאנה נייאד – insightyv.com

חמישה דברים שלא ידעת על השחיינית דיאנה נייאד

עכשיו אתה יודע שדיאנה ניאדה היא שחיינית ארוכת-טווח ששבתה את העולם בשחייה המרחפת שלה מקובה לפלורידה. ב -2 בספטמבר 2013, בגיל 64 ובניסיון החמישי שלה ניאד שחה 110 ק”מ ב 53 שעות כדי להיות האדם הראשון לשחות מקובה לפלורידה ללא הגנה של כלוב כריש.

לאחר שסיים את השחייה אמר ניאד, “רציתי שזה יהיה שיעור על החיים שלי אומר, להיות מאורס מלא.

להיות ער כל כך ערני חי כל דקה של כל יום ערות. “

דיאנה Nyad היא השראה רבים עבור הישג אתלטי שלה, אבל יש הרבה דברים מדהימים אחרים על דיאנה Nyad. הנה כמה דברים על דיאנה Nyad כי אתה כנראה לא יודע:

דיאנה ניאד היא לסבית

Nyad יצא החוצה בתור לסבית ב 21 אחרי שהיא הלכה למסיבת יום הולדת הפתעה של החבר אן ארבור וגילה את כולם יש הומו. היה לה ניסיון מיני ראשון עם אישה באותו לילה. בראיון למגזין “אאוט” היא אמרה: “נשארתי שבועיים ויצאתי כל לילה וישנתי עם כולם בעיר”. לפני כן היא אומרת, “לא היתה לי שום מיניות, פשוט ידעתי שאני לא רוצה להיות עם גברים, אבל חשבתי שזה רק בגלל הטראומה, את אף פעם לא יודעת, אבל אני חושבת שהייתי הומו מהיום הראשון “.

ניאד הוא ניצול מיני

הטראומה שדיאנה נייאד מתייחסת אליה היא התעללות מינית שחוותה בידיה של מאמנת השחייה בתיכון שלה.

הכעס שחשה כלפיו הניע את שחייה למרחקים ארוכים. “שחיתי בכל שבץ עם כעס על האיש ההוא ועל התעללות מינית, “היא אומרת.

כמו כל כך הרבה ניצולים של התעללות מינית, דיאנה היתה מבולבלת לגבי מה שקורה לה. בראיון המגזין “אאוט” היא אמרה, “הייתי נאיבית כל כך.

שנאתי אותו ואהבתי אותו והרגשתי מושפל ומושפל ופחדתי כל כך, מבועת עד כדי כך שהוא היה האחרון שנשאר או הראשון שם למקרה שאקח אותי או יותקף. עם זאת, הרגשתי כמו הנבחר “.

דיאנה ניאד מדברת על ניצול שואה מינית כדי לעזור לאחרים שאולי נמצאים במצבים דומים כדי להבין מה קורה להם ולקבל עזרה.

ניאד גורש מהקולג ‘

ניאד נזרק מאוניברסיטת אמורי אחרי שקפצה מחלון מעונות בקומה הרביעית במצנח. מאוחר יותר היא סיימה את לייק פורסט קולג ‘בשיקגו למחקר בספרות הצרפתית. (מקור: Al Schoenfield מדיה פרס האתר.)

היא קבעה שיא עולמי במירוץ הראשון שלה

דיאנה ניאד גילתה מרתון שחייה ב -1970. היא הניחה שיא עולמי של נשים של 4 שעות ו -22 דקות במרוץ הראשון שלה, שוחה של 10 ק”מ באגם אונטריו ביולי 1970.

היא הוכנסו לאולם היכל הספורט הלאומי לנשים (1986), אולם היכל התהילה הבינלאומי (2003).

ניאד הוא סופר ועיתונאי

דיאנה ניאד כתבה שלושה ספרים. הראשון שלה חופים אחרים (1978) היא אוטוביוגרפיה על חייה כשחיינית למרחקים ארוכים. היא כתבה ספר אימונים לנשים הכשרה בסיסית לנשים (1981) חיבר ביוגרפיה של שחקן NFL Keyshawn ג ‘ונסון התקשר הבוס של לי: הסיפור של ג’ונסון.

דיאנה ניאד היא גם עיתונאית, הידועה ביותר כפרשנית ברדיו הלאומי. היא גם כתבה ניו יורק טיימס, ניוזוויק מגזין ופרסומים אחרים.

No Replies to "חמישה דברים שלא ידעת על השחיינית דיאנה נייאד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.