מה יכול להיות הסיבה אתה עדיין רווק אם אתה הומו? | insightyv.com

מה יכול להיות הסיבה אתה עדיין רווק אם אתה הומו?

מה יכול להיות הסיבה אתה עדיין רווק אם אתה הומו?

זה יכול להיות עולם הומו בודד כשמדובר היכרויות. עם כל האנשים על הפלנטה, האם זה אפשרי יש כל כך מעט אפשרויות היכרויות? התשובה למה אתה עדיין בודד יכול להיות במראה. הנה למעלה 6 דברים שיכולים להיות לך לשמור מפני cuddling.

אתה נזקק

החבר ‘ה אוהבים עצמאות. הם רוצים לדעת שיש לך תחביבים שלך, שאיפות ואינטרסים לא מסתמכים רק על שלו. להיות מעודדת שלו הוא גדול ורוצה להיות סביבו ככל האפשר הוא חלק לאהוב מישהו, אבל הוא יאבד עניין אם אתה נותן את הזהות שלך להיות עותק המראה של שלו.

החברים והחברים הטובים ביותר הם אלה שמחמיאים זה לזה, לא ממלאים חללים של אחרים. לחשוב על החבר יהיה לרפא את ריקנות לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת. הוא לא יכול לפצות על תחומי החיים שלך שזקוקים לאהבתך ותשומת לבך. מצפה לו רק להוביל לתסכול והגברת אומללות. חוץ מזה, הוא ירחרח את הנזקקות שלך במרחק קילומטר.

אתה מכוער

בסדר, אתה לא באמת, אבל אתה חושב שאתה! השורה התחתונה היא אם אתה לא אוהב את מה שאתה רואה במראה אף אחד אחר לא. כמה לחכות לאחרים כדי לאמת את האטרקטיביות שלהם. ובעוד זה נכון כי הרבה בחורים תאווה אחרי השוורים עם הגופים המושלמים, רוב החבר ‘ה לא מתאימים את התיאור הזה (גם לא רוב החבר’ ה רוצה). אנחנו חייבים להיות אלה שאוהבים את עצמנו, בגופנו כמות שהם. רק מחזיק זה קצת ביטחון יכול למשוך גברים בודדים אחרים. כאשר אתה מאמין שאתה מושך אתה מפסיק לקבל אישור מאחרים.

אמון זה יופץ לכל אורך החיים שלך וישפיע על כל מה שאתה עושה, כולל הדרך שבה אתה מתקרב להיות יחיד.

את כלבה

אנחנו מקבלים את זה, אתה חזק. אבל חוסר קשר עין, התנהגות מתונה, ותגובות צונן רק חיזוק קיר טיטניום שבנית סביב עצמך.

עשית עבודה טובה באמצעות quips שנון להסוות את חוסר האמון שלך וגועל עבור החבר ‘ה כי יש לך לפגוע בעבר. זה מפסיק אותך להיפגע (שוב). למרבה הצער, זה גם שומר את כל השאר, כולל אנשים שהם באמת מעוניינים להכיר אותך. להשתחרר קצת. אתה עדיין יכול להגן על עצמך ולהראות את האכזריות העליונה שלך מבלי לדחוף זרים שיכולים להפוך יותר.

אתה חברתי מדי

אף אחד לא אוהב לצאת לבד. המחשבה על זה הוא מביך ולא נוח, במיוחד כאשר קבוצות של בחורים הם מפטפטים ולוגם קוקטיילים בזמן שאתה מדפדף בפייסבוק בטלפון. מה אולי מרגיש כמו טיול סולו למחנה המפסידים היא למעשה הזדמנות. ברים, טרקלינים ומועדונים הם פעמים נהדרות עבור קבוצות של חברים, אבל כאשר אתה עסוק לשוחח עם חברים אתה לא זמין לפגוש רווקים אחרים. זה הטבע שלנו להיות זהיר של חבילות. לבחור אחד על הציד, אתה הרבה יותר מאיים סביב 15 חברים שלך מאשר אתה משוחח עם רק כמה חברים או להסתובב לבד. 

אתה תחתית

יש מצב חירום הומו. בילינו כל כך הרבה זמן במחבוא ולא מקבל את מה שאנחנו רוצים שכשאנו יוצאים כל מה שאנחנו רוצים זה, טוב, הכל בדיוק כמו שאנחנו רוצים.

זה כולל סקס. זה בסדר להעדיף מין אחד על תפקיד אחר או סוג אחד של הבחור. עם זאת, בחורים רבים הם גם המשרד שלהם “העדפות”, עד כדי כך שהם לדחות שותפים פוטנציאליים עוד לפני שהם יודעים את שמותיהם. באיזו תכיפות יש קשר אפשרי לאחר שאלה אחת: למעלה או למטה? זה נכון: אם אתה תחתית והוא תחתית, הדברים יכולים להיות מסובכים בין הסדינים. אבל האם שקלת את האפשרות כי העדפה היא רק זה, דרך מועדפת לעשות דברים? יכול להיות שאם אתה מכה אותו, את ההזדמנות לחקור דרכים להיות אינטימי עם שביעות רצון הדדית קיים? בסופו של דבר, אתה לא יכול להיות תואם, אבל זה לא שווה את ההזדמנות?

אתה מושלם מדי

זה לא שלמות שאנשים מתאהבים בהם, זה הפגמים. בול, אתה אומר?

לבדוק את זה על זוג זה מאוהב עמוק. שאל אותם מה הם מעריצים ביותר על זה וכמעט כולם יצביעו לעבר quirk או איכות שאחרים עשויים לראות כמו פגם. לפעמים הדבר הכי קשה לעשות הוא להיות עצמנו תוך כדי ניסיון להרשים אחרים. בעיקרון, מה שאנחנו עושים הוא לכסות את האני האמיתי שלנו. זה כאילו שאנחנו אומרים שקר על ידי לא להיות מחויבים להיות 100 אחוז אותנטי. וכמו כל שקרים רעים, האמת בסופו של דבר משתרע. להשתחרר ולהיות אמיתי. זה ייתן לו הזדמנות להכיר את האמיתית לך ובסופו של דבר להתאהב אלה quirks שכולנו מחזיקים.

No Replies to "מה יכול להיות הסיבה אתה עדיין רווק אם אתה הומו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =