עצות חיוניות אהבה: איך להתגבר על בריחה רע

עצות חיוניות אהבה: איך להתגבר על בריחה רע

דבר אחד הוא נכון, לא משנה כמה גדול או רע היחסים היה: breakups הם לא קל. להתגבר על מישהו קשה. למעשה, זה יכול להיות די הרסני אם אנחנו לא עושים צעדים כדי לטפל בעצמנו למזער את הנזק. אין תיקון מהיר המרפא לבבות מהר, אבל יש דרכים להפחית את כאב הלב.

מצא רשת תמיכה

מצא מישהו או משהו שאתה יכול להישען עליו בהקדם האפשרי.

החבר הכי טוב, בן משפחה אהוב או אפילו חיית מחמד יעשה. יותר סביר הרגשות שלך כמו צער, צער או כעס טסים גבוה. אתה צריך אוזן קבועה שיכולה לתת לך עצות רציונליות ומנחמות, או לפחות לגרגר ללא תנאים. בחר אדם תמיכה שהוא אובייקטיבי רוב הזמן. אל תפחד לשפוך את האומץ שלך או להיות פתוח לגבי איך אתה מרגיש. שמירה על רגשות אלה breakup בבקבוק למעלה הוא אף פעם לא דבר טוב. שחרר אותם לאדם שיכול לתת לך עצות רציונליות ואובייקטיביות.

מצא דבר מועדף

תחילתה של פרידה גרועה היא מצב חירום. אתה צריך נוחות ועידוד מן האובדן שלך. חשוב לא להחליק לתוך דיכאון, ולכן תצטרך משהו כדי להעביר אותך דרך פעמים כאשר רשת התמיכה שלך אינו זמין. יש אנשים שיש להם השירים האהובים, סרטים או מיקומים המאפשרים להם לברוח לרפא פנימי. הדבר האהוב עליך לא צריך להיות מאושר אופטימי - ולוודא שזה לא משותף האהוב עליך ועל האקס שלך - אבל זה צריך להיות העצמה לעזור לך להרים את החלקים הרגשיים.

מצא שחרור כעס חיובית

רוב הסיכויים שהאקס שלך עשה לך משהו או שעשית משהו שאתה מתחרט, אז אתה כועס. עכשיו זה זמן טוב להתמכר תחביב האהוב עליך: ספורט, שירה, כתיבה, הליכה או מה שזה לא יהיה. לא משנה מה לשחרר שלך, לוודא שזה חיובי ולא מדכא כמו אלכוהול או סמים.

לשיר את הלב שלך כדי להקהות את הכאב, אבל לא להשתמש באלכוהול לעשות את אותו הדבר. תוכל להתגבר על הפרידה ולהמשיך הלאה עם הזמן. אתה לא רוצה הרגל רע לעקוב אחריך.

תן לו להיות

יש נטייה להיות סקרן לגבי החיים שלהם בלעדיך לאחר שתפרק עם מישהו. ייתכן שתיתקל בדחף לנסות לקבל מידע עליהם מחברים הדדיים שתמיד נראים מתנדבים פרטים לא רצויים. זה לא עוזר עם תהליך ההתאוששות. אתה צריך מקום להתמקד על עצמך. תזכורות קבועות של אקס שלך רק להאריך את הייסורים. זה לא אומר שאתה צריך לבודד את עצמך או להיות נזיר, אבל לנסות להימנע מפגישות איתם או מידע מיותר עד שאתה מתרגל לחיים בלעדיהם.

לנקוט צעדים לרפא

זה נשמע יותר קל ממה שהוא באמת, אבל זה חיוני כי אתה מנסה להמשיך הלאה עם החיים שלך. זה לוקח זמן כדי להתגבר לחלוטין על מישהו, אבל ככל שאתה להתמקד בחיים שלך לפתח את בסיס הידידות שלך, כך יהיה קל יותר להתגבר עליהם. האם אתה צריך למחוק אותם מהמחשבות שלך לגמרי? כמובן שלא, אבל אנשים רבים לחשוב באובססיביות על האקסים שלהם וחלקם מונעים על ידי תקווה שהם יחזרו יחד. אם אתה מקבל לחזור יחד, זה נהדר, אבל אתה צריך להיות מוכן להמשיך להתקדם עם החיים שלך אם זה לא יקרה.

לחזור לסצנה

אל תפחד לחזור לסצנה היכרויות אחרי שאתה מרגיש כאילו יש לך מספיק זמן כדי לאסוף את המחשבות והרגשות. זה נורמלי להרגיש את הצורך "זמן לבד" מיד לאחר הפרידה, אבל לנסות לצאת לפגוש אנשים חדשים כאשר עברת את הנקודה הזאת ואתה מרגיש מוכן. רק להיזהר לא להשתמש יוצא כאמצעי לקבור את הרגשות שלך או פיצוי יתר על ההפסד שלך.

חדר יוצא

כן, אתה והאקס שלך היו כמה פעמים נהדר. אולי הם היו אפילו כמה מן הזיכרונות הטובים ביותר של חייך. אבל חשוב להשאיר מקום לאחרים לפתח מערכת יחסים טובה איתך - אשר יוביל גם זיכרונות גדולים. זה נפוץ לנו להשוות אנשים חדשים בחיינו אל האקסים שלנו, או לבנות חומה של בטיחות סביב הרגשות שלנו. אחרי הכל, מי רוצה להיפגע שוב?

וכמובן, למדנו לקחים רבים מהעבר.

קצת זהירות היא דבר טוב, אבל לפעמים זה יכול להתפתח לכיבוי רגשי. אין אדם חדש יהיה טוב מספיק או טוב כמו שלך לשעבר אם אתה שם את האקס שלך על כך גבוה מעמד שאף אחד אחר יכול להגיע אליו. יש גם נטייה למקם אנשים חדשים בתרחישים שאתה והשותף שלך למדוד אם הם היו מגיבים בדרכים דומות.

שיטות אלה כמעט תמיד לגרום אסון. אף אחד לא יכול להחליף את לשעבר שלך כי הם היו האדם שלהם ואת הדינמיקה של היחסים שלך היה ייחודי. תמיד יש מקום בלב שלך עבורם. רק לוודא שזה לא כל הלב שלך! השאירו מקום לפתח זיכרונות טובים יותר או יחסים הגשמה יותר עם מישהו חדש. תן הזדמנות חדשה הסיכויים שלך, וזכור, אתה לא יכול להשוות מישהו פגשת רק את לשעבר עם מי שיתפתם זיכרונות רבים.

No Replies to "עצות חיוניות אהבה: איך להתגבר על בריחה רע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2