מה הם הסימנים שהחבר שלך בוגד?

מה הם הסימנים שהחבר שלך בוגד?

חבר בוגד יכול לגרום למתח בכל מערכת יחסים. כולם מקווים שהשותפות שלהם בנויה על אמון, אבל מה קורה כאשר הקשר הזה נשבר ואתה חושד שהחבר שלך בוגד? הנה כמה סימנים:

 1. פעילות מחשב חשודה

  בימים אלה, קל לפגוש גברים בחדרי צ'אט, פורומים או על שליח מיידיות. האם ראית שם חשוד בחלון הצ'אט שלך או באתר צ'אט לא מוכר בהיסטוריית הדפדפן שלך? חפירה קטנה יכולה לעבור דרך ארוכה. היזהר מנסה להיות סופר snooper, אם כי, ולתת את האדם שטח. זה פשוט כמו לפגוש חברים באינטרנט כפי שהוא אוהב תחומי עניין. השותף שלך יכול להיות פשוט להגיע לאנשים אחרים הומו לדבר.

 1. שינויים פתאומיים בתוספת

  גברים מסוימים עשויים להיות ספונטניים, אבל רובנו לשמור על לוח זמנים קבוע או שגרה רגילה בצורה זו או אחרת. הדבר נכון במיוחד עבור פעילויות יום-יומיות. האם שיגרת הגבר שלך השתנתה פתאום מבלי לדעת מדוע? האם שעות העבודה שלו גדלו או שיש לו לוח זמנים כושר חדש? דברים משתנים לעתים קרובות בחיינו. בתורו, אנחנו מחליטים לנסות להרשים את הבוסים שלנו על ידי עבודה שעות נוספות או לפתור שזה סוף סוף הזמן להיכנס לצורה. אבל מה מעורר חשד הוא איך השינויים האלה מועברים אליך. האם התקבלה החלטה ללא הקלט שלך? האם היה ניסיון לכלול אותך? האם יש סימנים להתקדמות?

 2. מרחק רגשי

  זה נורמלי להקטנת האינטנסיביות של היחסים שלך אחרי שאתה כבר ביחד במשך זמן מה. אולי יש זמן שבו אתה לא יכול לעזוב לעזוב אחד את השני ואת עכשיו שניכם נהנים הזמן שלך לבד. זה לא סימן שהוא בוגד, אלא שהיחסים מתחילים להתיישב אל שלב אוהב ונוח. עם זאת, לשים לב כל רגשית ריחוק. האם הפסיק להקשיב או לצחוק? האם הוא נראה מרוחק או מרוחק, כמעט כאילו הוא מוטרד? שים לב אם השותף שלך יש פיזית, אבל לא ממש "שם" נפשית.

 1. פחות זמן ביחד

  בדיוק כפי שעוצמת היחסים מתמעטת מעט עם הזמן, כך גם הזמן שאתם מבלים יחד. אבל אתה לא צריך להיות מבולבל על ההוצאות פחות זמן אחד עם השני. לא להגיב מהר מדי. מי יודע, החברה שלו עשוי להיות מוכן לסגור על עסקה ענקית והם צריכים אותו מסביב לשעון. או אולי יש נסיבות לגיטימיות אחרות שדורשות את תשומת לבו. התחייבויות רבות זמן ענק כמו אלה אינם נמשכים תקופות זמן ארוכות הגיוני. הוא עשוי לעבוד 14 שעות ביממה, אבל הוא גם לעזוב את הבית בסופי שבוע? חפש את התחייבויות הזמן הבלתי סבירות ובלתי מוסברות.

 1. יֵצֶר

  אמא תמיד אמרה אחרי האינסטינקטים שלך וזה הזמן שבו הקול האימהי הזה יכול להיות שימושי. אם הבטן שלך אומר לך שמשהו לא בסדר או כי איזה בחור תפס את תשומת הלב של האיש שלך, ואז ללכת עם זה. אבל להיזהר עד כמה אתה עוקב אחר הרגשות האלה. שאל את עצמך אם הם חששות לגיטימיים או אם אתה בעצמך חסרים אמון.

טיפים אלה לא נועדו להפוך את יחסי אמון שלך למשחק של מסתור וללכת לחפש ויש תמיד יוצאים מן הכלל. אמון תחילה, אבל לא להתעלם סימני האזהרה. אם יש יותר מדי חוסר עקביות עבור נוחות, ולאחר מכן לתקשר אותם ישירות אל האיש שלך. אל תיתן לו לשמוע על חשדותיך מחבר. כמו כן, מנסה לא להיות מאשים. פשוט תגיד לו איך ההתנהגות שלו גורם לך להרגיש. הוא עשוי להתמודד עם נושאים אחרים שאין להם שום קשר עם בוגד בך עם גבר אחר.

No Replies to "מה הם הסימנים שהחבר שלך בוגד?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  6 + 3 =