שירים לסרט הטוב ביותר לסביות

שום דבר לא נמשך לנצח. אז אולי לא כלום, אבל די קרוב לזה. אבל דבר אחד לסביות נראה לעשות טוב במיוחד הוא נשמע ממש מגניב ו rockin 'כאשר הם נפרדים אחד עם השני. עריכת רשימה של שירי חתונה טובים לוקח כמה שעות מוצקות של מחקר, אבל למצוא שירים כדי להיפרד, אם הם מריר או מריר פשוט, היה קל מדי. האומללות אוהבת לגמרי את החברה, או אולי כשאתה מאושר אתה עסוק מדי במין כדי לכתוב מוזיקה הגונה.
לפני שהם נפרדו באמת כמו להקה ("הפסקה בלתי מוגבלת" היא לשון נקייה כל כך לפרידה), הסולן של סלייטר-קיני, קורין טאקר והגיטריסט קארי בראונשטיין, נפרדו זה מזה כאוהבים. "עוד שעה אחת" היא כביכול על זה; זה גם השיר האחרון שהלהקה ניגנה יחד במופע האחרון שלהם. "דברים טובים" הוא עוד אחד עצוב אבל מתוק, כי כאשר אתה יודע שזה לא יכול לעבוד אבל רוצה שזה יכול: "זה מקום קשה / אנחנו לא יכולים להיות חברים, אנחנו לא יכולים להיות אויבים ... למה לעשות טוב דברים שלא רוצים להישאר? / כמה דברים שאתה מפסיד, כמה דברים שאתה נותן. "
02
מתוך 11

כל האלבום הקנאי כל כך: Tegan ושרה

בכל פעם שטיים ושרה משחררות אלבום חדש, מישהו זורק אותי. החדשות הטובות הן כי הם באמת לכתוב שירים עצובים מדהים, סוג של מוסיקה שגורם להרגיש מצטער על עצמך מהנה. "לאן הולך הטוב?", שנכתב על ידי טגן, הוא אחד האהובים עלי, תחינה למאהב אבוד לחזור: "תסתכל לי בעיניים והבטיח ששום אהבה היא כמו האהבה שלנו / תראי אותי בלב ללא הפסקה לשבור / זה לא יקרה. " ה"טיול עם רוח רפאים "של שרה הוא נטייה להיתקע בראש שלך במשך ימים, בדיוק כמו הנושא שלה - לשעבר אתה לא יכול להפסיק אובססיבי מעל.
03
מתוך 11

"פנים בלתי ניתנות לזיהוי": אני דיפרנקו

אני מצליחה להישמע מתוק כמו שהיא שרה "לזיין אותך." זה יש מקהלה זה כיף לשיר יחד, וכן פסוקים זה נותן לי צמרמורת: "אני לא מצפה לראות אותך שוב בקרוב / אתה תיראה כמו תמונה של עצמך נלקח מרחוק." זה לא בדיוק איך האקס שלך נראה אחרי זה נגמר?
04
מתוך 11

"גירושין השיר": ליז Phair

ליז לא מזדהה כמו לסבית, אבל היא אחת מאותן נשים שהקהילה המוזרה חטפה אותן וטענה שהיא שלנו. (היא מעולם לא מחתה.) שיר זה לוכד הן את הכעס והן את הפגיעות שמגיעים עם שברון לב; היא שרה מילים מובסות בקול קשוח, כאילו היא מנסה להתאפק. השורות האהובות עלי: "והרישיון אמר שצריך להישאר שם עד שאמות / אבל אם נמאס לך להסתכל על הפנים שלי, אני מניחה שאני כבר". אאוץ.
05
מתוך 11

"לשבור את השיר": מליסה פריק

"ואני בטוח שהדבר היחיד הוא / מה אני לא אאהב עוד אף פעם / לא הדרך שאהבתי אותך". ללא שם: הו, מליסה, כן תוכלו! אבל לכולנו היתה ההרגשה הקודמת. זה ממש מדכא באמת, אז להמשיך בזהירות. זה בשביל השלב שבו הפרידה שלך היא כל מה שאתה צריך לאכול ואתה מפסיק לאכול, לישון ולהתקלח. הימנע זה בכל מחיר ברגע שאתה מתחיל להרגיש טוב יותר; זה יגרור אותך בחזרה למטה.
06
מתוך 11

"נשום": מליסה אתרידג'

בעוד "אני היחיד" הוא השיר שלה מפורסם יותר לשבור, "Breathe" הוא טרגי, מעוותת ו underrated. קולה של מליסה נשמע כל כך עצוב ונואש כאן, זה שובר לי את הלב לשמוע את השיר הזה: "געגועים הביתה שוב / הבית הוא הרגשה שאני קבור בך / אני בסדר, אני בסדר / זה רק כואב כשאני נושמת. " זה גורם לי לרצות לחבק מישהו. כֹּל אֶחָד.
07
מתוך 11

"Yr mangled הלב": הרכילות

פריצות הן תמיד קשה, אבל הן בדרך כלל לטוב. כאשר יש לך מספיק רחמים עצמיים, זה שיר להעצים טוב כדי להחזיר אותך על הרגליים: "אני לא רוצה את העולם, אני רק רוצה מה שמגיע לי ... היה לי מספיק, תוכל לבנות אותי כדי לאכזב אותי. " מצאתי את זה הרבה יותר קל להיות מטומטם מאשר dumpee, כך לצעוק יחד עם בת Ditto מרגיש ממש טוב, גם אם זה לא נכון מבחינה טכנית שאתה היית זה הסתיים זה.
08
מתוך 11

"דמעות אחרונות": בנות אינדיגו

זה השיר האולטימטיבי לשבור את הארץ, עם פלדה פדלית, הרמוניות מתוקות, המון טוונג ומילים על הטביעה של הצער שלך ב"משקה נוקשה טוב ". לשיר יחד כאשר אתה בהחלט לא שונא את האקס שלך, אבל הם מוכנים להמשיך הלאה: "אני לא מתחרט ואני לא אשכח / דבר אחד שעברנו / אבל אלה הם הדמעות האחרונות שאני הולך בוכה בשבילך." כמה פעמים אמרנו זאת לעצמנו?
09
מתוך 11

"אהבה היא הכל": ג'יין סיברי או ק. לאנג

בעוד ג 'יין Siberry עשה את המקור, הן נשים לעשות גרסאות נהדר של השיר הזה שלום מריר. זה הולך טוב עם אינטרוספקציה מוגזמת וכוס של שרדונה: "אהבה היא כל מה שהם אמרו שזה יהיה / אהבה מתוקה ועצובה אותו / אבל אהבה שכחה לגרום לי עיוור מדי לראות ... אני לא יכול לחכות לך לעשות / כל הממלכה לבוא / אז אני עוזב. "
10
מתוך 11

"טיפש ממני", "מר" או "זמן מבוזבז": אני’פגז Nadegeocello

בעוד שיש כמה שירי אהבה טהורים פשוט על האלבום הזה (אני אוהב "יפה" ו "גרייס"), ביטר שכותרתו היא מושלמת עבור כאשר הדברים הולכים חמוץ גם כן. אם אתם מרגישים אומללים ומצטערים על עצמכם, בדקו את "טיפש ממני", "מריר" ו"זמן מבוזבז ", בסדר הזה, כפי שהם מסמנים את התפרקות האושר. לאחר מכן, כאשר אתה מוצא בחורה חדשה חם לכבוש את המוח ואת הגוף, לחזור וליהנות את השירים סקסית איתה.
11
מתוך 11

ציון לשבח: "תן לי סיבה אחת": טרייסי צ 'פמן

זה לא הופך את הרשימה הרשמית שלי רק בגלל שאני לא חושב שזה נחשב מבחינה טכנית כמו שיר לשבור. זה אולטימטום, הזדמנות אחרונה, שיר על הסף, כמו הדף האחרון בפרק של רומן הרפתקאות של בחירה עצמית. האם המאהב שלך יביא אותה יחד ויביא אותך להישאר כאן - לראות את רשימת שירי החתונה שלנו או שמא באמת הגיע הזמן להיפרד?

No Replies to "שירים לסרט הטוב ביותר לסביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − 65 =