איך אני יכול להתגבר על הישר שלי ישר?

איך אני יכול להתגבר על הישר שלי ישר?

שְׁאֵלָה: איך אוכל להתגבר על?

A bisexual העשרה מבקשת עצה על איך להתגבר על מעוך אותה על חבר ישר.

תשובה:

לאחר למחוץ יכול להיות מדהים ומלהיב והוא יכול לעשות אפילו את הניצוץ האירוע המשעמם ביותר רק קצת. אבל כאשר מעוך הוא לעולם לא יהפוך למשהו יותר, אלה רגשות מדהימים מרגש, נוצץ יכול להיות יותר נטל מאשר ברכה.

כמו נוער כותב על הפורום:

"אני בת 18. יש לי המון על אחד החברים הכי טובים שלי, הבעיה היחידה היא שהיא ישר ויש לה חבר, היא לא יודעת שאני דו- די בטוחה שהיא לא יודעת שאני מחבבת אותה, אבל לפעמים אני לא כל כך בטוחה, שנינו מאוד סרקסטיים ולפעמים כשאנחנו מתלוצצים, אני נשבעת שהיא מפלרטטת איתי, כך או כך אני בספק אם כי היא מאוד מאוהבת בחבר שלה, אני צריכה לדעת איך להתגבר עליה? "

ללא שם: וואו - אתה באמת יש פגע שלושה הנושאים המעורבים ביותר. לא רק יש לך למחוץ על חבר, שהוא מסובך מספיק בפני עצמו, אבל החבר שלך הוא במערכת יחסים רצינית והיא ישר!

שום דבר על כל הדברים האלה הוא קל.

אבל בעוד כמה אנשים רוצים לדעת איך לעשות מעוך כמו אותם בחזרה, אני חושב מה שאתה רוצה לדעת, כלומר איך להתגבר על הרגשות שלך, הוא טקטיקה טובה יותר.

למרבה הצער, טוב יותר לא אומר קל יותר.

עדיין כאן כמה טיפים על מקבל מעל לריסוק. חלק מהם אולי נשמע די קשה או דרסטי, אבל יש פעמים כאשר אתה רק צריך לקרוע את הלהקה לסיוע!

להתרסק על

 • תן לעצמך בדיקת מציאות. מעוך הוא לא אהבה. הלב שלך יהיה לתקן!
 • תגיד לעצמך שזה לעולם לא יקרה. אל תפנטז איך זה יהיה אם היית יחד. אתה לא הולך להיות ביחד לדמיין איך זה יהיה אם היית להאכיל את המחץ שלך עם דיאטה של ​​תקוות שווא.
 • אם אתה חייב לחשוב על החבר שלך, להתמקד בדברים שאתה לא אוהב.
 • אל תישאר לבדך. צאו מהבית, ראו אנשים, תישארו עסוקים.
 • הגדר יעד. אולי אתה רוצה לרוץ 10K, להתחיל בלוג, או להתנדב איפשהו. תחשוב על משהו לעשות זה ייתן לך מטרה והסחת דעת.
 • לבלות עם חברים אחרים. אני יודע שאם אתה מבלה כל יום עם החבר שלך, או לראות אותה באופן קבוע, היא עשויה לתהות מה קורה. אבל אתה צריך לטפל בעצמך, עכשיו, לבלות עם אדם שלא הולך להרגיש לגביך, איך אתה מרגיש לגבי אותה, הוא רק הולך לעשות אותך אומלל. אולי אתה פשוט לא יכול להיות קרוב אליה כמו שאתה היית. חברויות משתנות ונעות בכיוונים שונים. זה יכול להיות אחד שצריך לעשות זאת.
 • נסה לפגוש מישהו חדש. אל תסגור את עצמך לאפשרות של היכרויות עם מישהו אחר. לפעמים התרופה הטובה ביותר למחצה אחת היא אחרת. (למרות שאתה צריך להיזהר לא ליפול לתוך תבנית של מעוך למחוץ מקפץ).

רוב מוחץ לא מחזיק מעמד לנצח, אבל זה יכול להיות קשה לזכור כאשר אתה עמוק בעיצומו של אחד רציני. אתה עשוי למצוא את זה מועיל לקרוא על איך בני נוער אחרים עסק עם מוחץ ישר. אתה יכול לעשות את זה כאן.

No Replies to "איך אני יכול להתגבר על הישר שלי ישר?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  38 + = 41