למה אתה צריך לצאת לבד לפגוש גברים הומוסקסואלים אחרים | insightyv.com

למה אתה צריך לצאת לבד לפגוש גברים הומוסקסואלים אחרים

למה אתה צריך לצאת לבד לפגוש גברים הומוסקסואלים אחרים

למה לצאת לבר, טרקלין או קפה לבד? העובדה היא, יש לך סיכוי טוב יותר לפגוש גברים הומוסקסואליים אחרים כאשר אתה לבד. הנה למה.

למה לצאת לבד

כאשר אנו נוסעים עם חבילה של חברים להומואים, מועדונים, בתי קפה, אנחנו נוטים להסתובב איתם במקום לפתוח הזדמנויות לדבר עם בחורים אחרים. אנחנו נוטים לדבר על מי הוא חמוד או אפילו לתת שיט טוב, אבל אז פונים ימינה מסביב לשוחח המעגל שלנו.

אנחנו משאירים מקום קטן לשיחה עם זרים. ועוד יותר מזה, אנחנו משאירים הזדמנויות מעטות לזרים לבוא ולדבר איתנו. התקרבות זה לבדו הוא מספיק עשב מספיק; להתחיל שיחה עם מישהו עם קבוצה של חברים שלהם לוקח את האומץ של האלים אהבה. רוב החבר ‘ה יעברו את ההזדמנות מחשש דחייה, לא רק על ידי לך, אלא גם על ידי החברים שלך.

זה לא אומר לצאת עם החברים שלך הוא רעיון רע. כולנו זקוקים לזמן חברתי קטן. עם זאת, כאשר אתה עומד ליד בר או לוגם כוס בבית קפה או גלישה במעברים של TJ Maxx לבד (TK עבור החברים הבריטים שלי), זה יותר קל לבחור לעשות מהלך ולהתחיל שיחה ואם מעוניין, לעשות הצעד הבא. נהפוך הוא, אם אתה עם חברים ולהסתובב לא להתעניין בו, הוא מסתכן צורך להפנות את הגב על כל קבוצה של בחורים (ואנחנו יודעים איך המחנה ו uncouth כמה מהחברים שלנו יכול להיות).

האם אתה לוקח את הסיכון?

עם זאת, אין ערובה הבחור יתקרב אליך כאשר אתה לבד, אבל הם נוטים יותר לקחת סיכון. אתה גם צפוי לעשות את הצעד הראשון גם כן.

לאן ללכת

אז, איפה אתה צריך לצאת לבד?

הגדרות חברתיות מקובלות הן סביבות נוחות יותר להכות בשיחות לעומת מקומות צפופים עם הרבה פעילות.

אז, לבחור את הטרקלין קטן יותר במהלך שעה מאושר במקום המועדון הגדול בשבת, או לבחור נקודה ביום חול במקום סוף שבוע.

בזמן שאתה בחוץ, מנסה לא להסתתר מאחורי מחסומים כמו הנייד שלך. אם אתה קבור בטלפון החכם שלך בזמן שכולם מדברים ופלירטטים, זה עשוי להיות נתפס כי אתה גם ביישן או חוסר עניין בשיחה עם בני אדם אחרים. כמו כן, להישאר נגיש הרחק מבנים גדולים מחסומים אחרים. הישאר נקי של מוטות או ספסלים או דברים אחרים, כי פוטנציאל לא יכול להימלט אם נדחה – זה כולל את הקיר אתה תמיד להישען על. סביר יותר להניח שייקח לו סיכוי אם יש לו יציאה קלה אם הדברים ישתבשו.

חשוב על חנות הבגדים האהובה עליך וכיצד הם מפרסמים פריטים זמינים. גורואים הקמעונאי לא למקם פריטים שבהם אתה לא יכול למצוא אותם. הם רוצים שתמות על פריט הלבוש הזה, תסתובב עליו ותתאהב, כך שאתה נוטה יותר לקחת אותו הביתה. תחשוב על עצמך כעל פריט חם. איך אתה מוכר את הנכסים שלך, סוג של לדבר, למחזרים הזמינים? האם אתם מציבים את עצמכם במעמד המכירה, ממולאים בפינה האחורית על הקיר או שאתם בחזית ובמרכז, ללא חסימה?

אז, בפעם הבאה שאתה מחפש תאריך, להשאיר מקום למישהו לבוא אליך, להתחיל שיחה ולסגור את העסקה. או יותר טוב, לנסות להתקרב למישהו שהוא גם לבד. אל תיצור מכשולים לגישתם. בחור קדימה כבר משתמש בכל העצבים שיש לו על ידי בא אליך; הוא פחות צפוי לגייס יותר אומץ כדי להתגבר על מכשולים אחרים, כולל חברים, כי אתה לשים את דרכם. אם אתם מחפשים לפגוש גברים הומוסקסואליים אחרים אבל יש את הדחף לצאת עם החברים שלך, לא. תן לו ללכת לבד לקחת סיכון.

No Replies to "למה אתה צריך לצאת לבד לפגוש גברים הומוסקסואלים אחרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 − 48 =