גברים גייז ושער גוף - להתגלח או לא להתגלח? | insightyv.com

גברים גייז ושער גוף – להתגלח או לא להתגלח?

גברים גייז ושער גוף - להתגלח או לא להתגלח?

האם כל הגברים הומוסקסואליים לגלח את שיער הגוף שלהם? אתה צריך לשמור קצת שיער או לא? איפה זה צריך להיות?
יש שיגעון שעיר מתמשך על גילוח שיער הגוף שלך, ובאיזו מידה. השאלה של היום מגמות לשאול גברים הומו הוא, אתה צריך להתגלח או לא?

לפני כמה שנים תמצא את השאלה הזאת ברורה: אם אתה הומו, אתה לגלח את שיער הגוף שלך …. כל זה. אני עדיין זוכר להתחבר עם חבר ‘ה שעורם היה חלק לחלוטין בגלל הגילוח שלהם.

אחרים, לא כל כך הרבה. פעם זה היה עניין של היגיינה: פחות שיער, פחות ריח זיעה. 

כמו ברוב הדברים ההומואים, שיער הגוף הוא עניין של סגנון, העדפה, ותפקוד. מגמות פלופ בין גוף חלק וחבר פרוותי בהתאם מה אתה מעגלים לשאול. יש דבר אחד שאתה צריך לשקול באמצע הדיון הזה, כי שיער הגוף קיים מסיבה. וזה יכול להיות כל כך סקסי כאשר trimmed הנכון!

יש perks לשני סגנונות. גוף חלק יש את הפונקציה שלו. לא רק אתה יכול לשחות בחיקה מהירה יותר, אבל ריח הגוף pesky נשמר למינימום. ובכל זאת, כמה חבר ‘ה כמו מראה טבעי יותר תיקון רך כדי לשמור אותם מבודדים אפילו בחום. אני מעדיף בחור שפגע עסקה עם הטבע כדי לאלף את הפרא: בור מקוצץ מאוזן עם מצח בצורת מסלול הפתעה של טבעי פה ושם.

אז, אני שואל: איזה מראה אתה הולך ואיזה סוג של אדם אתה מנסה למשוך?

כמו כן חשוב כי אתה לא צריך לבחור את המראה שבו אתה לא מרגיש בנוח עם. זה אומר שאתה כנראה צריך לנסות כמה נראה ולראות איך אתה מרגיש. רוב הפעמים אתה באמת לא יכול להגיד אם לא תנסה את זה. 

נשים מטפלות כבר שנים, אבל גברים הומוסקסואליים וסטרייטים כאחד תפסו את הרעיון בשנים האחרונות.

כיום, גברים נוחים יותר להביע את האינדיווידואליות שלהם עם גופם. שלא לדבר על אחד הדגמים הגדל במהירות הרבה בתעשיית הטיפוח והקוסמטיקה הם גברים. על פי רוב, טיפוח שיער הגוף, או “scaping, יכול מתכוון לקצץ אור, דפוס מרופד, או הסרה מלאה. כמה גברים הומואים בצורת דפוסי שעוות ביקיני, בעוד שאחרים פשוט לקצץ שיער ארוך באופן אבנורמלי. לכל אחד שלו הומו.

ישנן דרכים שונות להיפטר שיער לא רצוי. צמיחת השיער של כל אדם ורגישות העור שונה, אתה צריך לבחור דרך לחתן את השיער שלך על פי הגוף שלך. אז זה עלול לקחת קצת ניסוי וטעייה כדי לקבוע את השיטה הטובה ביותר. 

ראשית, בחר את השיטה שאתה חושב שאתה אוהב את רוב, ולאחר מכן לנסות את האחרים אם אתה לא מרגיש לגמרי בנוח. אתה יכול לבחור לגלח אותו, שעווה אותו או להשתמש בשיטות דפילציה. אם אתה מחפש אופציה ברורה יותר, אתה יכול לבחור בין חריטה, אלקטרוליזה, לייזר או הלבנה. 

כמו המגמות עומד עכשיו, עם זאת, אתה כנראה רוצה לשמור על השיער שלך. במיוחד אם לגדל זקן. זקנים גדולים הם סקסיים!

No Replies to "גברים גייז ושער גוף - להתגלח או לא להתגלח?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 60 = 62