איך לצאת לבעלך כמו לסבית או דו מיני

איך לצאת לבעלך כמו לסבית או דו מיני

אתה נשוי לגבר ומבין שאתה נמשך לנשים. הרגשות לא הולכים משם ואתה מבין שאתה הולך לספר לבעלך. כל מה שאתה מרגיש בפנים משפיע על הקשר שלך איתו ואם יש לך רומן עם אישה או לא, הוא ראוי לדעת מה קורה לך. הנה כמה דברים לשקול לפני יוצאים אל בעלך כמו לסבית או ביסקסואלים.

הבעל שלך יכול להיות בחור נהדר. אתה עדיין יכול לאהוב אותו. הוא עשוי להיות אבי הילדים והשותף שלך בכל דבר בחיים. רוב הסיכויים שהוא שם לב לשינוי בך. אולי הוא מאשים את עצמו על המרחק שהוא מרגיש ממך. כאשר אתה מחליט שהזמן מתאים לספר לו, הנה כמה טיפים ללכת על זה.

התזמון

לצאת אל בעלך לא יהיה קל. ודא שאתה מתכוון לספר לו בתקופה שאתה יודע שיהיה לך זמן ומרחב כדי לעבד את זה. אל תעשה את זה בחופשה או יום השנה שלך. אם יש לך ילדים, ייתכן שתרצה לראות אם תוכל לגרום למישהו לצפות בהם למשך יום.

התגובה שלו

אין לדעת איך הוא יגיב. הוא עלול לכעוס. הוא עלול להיות עצוב. הוא עשוי לבקש ממך לעזוב מיד. או שהוא עשוי לתהות אם יש דרך שאתה יכול לעבוד איתו דברים.

מה אתה רוצה?

לפני שאתה יוצא אליו, אתה צריך הבנה טובה של מה שאתה רוצה עבור מערכת היחסים שלך עם בעלך.

אתה אולי לא יודע, אבל דבר אחד בטוח, הוא ירצה לדעת. האם אתה רוצה לעזוב? האם אתה רוצה לנסות להישאר, להכיר את הרגשות שלך כלפי נשים ולא לפעול עליהם? האם אתה רוצה להיות שותפים לא מיניים איתו ולעסוק בעניינים עם נשים? האם אתה רוצה מערכת יחסים פתוחה שבו אתה ממשיך להיות אוהבי איתו, אבל נשים תאריך גם?

כל אלה הן אפשרויות. הוא יכול או לא מסכים עם אף אחד מהם, אבל אתה יכול לקבל תחושה של מה שאתה רוצה לפני שאתה יוצא אליו.

האם אתה מאוהב באישה אחרת?

עבור נשים רבות, היציאה היא לא דבר אינטלקטואלי שהם להבין, אלא זה מכה אותם להכות בפנים כשהם להתאהב באישה אחרת. הנה כמה דברים שכדאי לזכור אם זה אתה: אם זו הפעם הראשונה שלך עם אישה, את החידוש ואת העוצמה של כל זה עשוי לזרוק אותך מחוץ לאיזון.

רומן חדש הוא דבר משכר. ההתרגשות והמשיכה המינית אינם יכולים להשוות לשגרת היום-יום של יחסים ארוכי טווח. נסה לשמור את זה בחשבון תוך כדי למיין את הרגשות שלך.

לעתים קרובות נשים נשואות להתאהב נשים נשואות אחרות. אתה עשוי לתהות, האם זה רק אדם זה או שאני לסבית או דו מיני? לפעמים אתה פשוט יודע, עבור אחרים, זה לוקח קצת זמן להבין. היו סבלניים עם עצמכם.

ואם אתה מאוהב עם מישהו שאין לו שום כוונה לעזוב את בעלה, זה יכול לגרום להגדיר משלו של אתגרים ייחודיים. כמה נשים במצב זה מחליטות לא לצאת לבעליהן ולהמשיך לנהל רומן. זה לא משהו שאני ממליץ כי יש לו פוטנציאל להרוס את שתי מערכות היחסים.

הקנאה, השקרים והכסות יאכלו אותך לאט. בסופו של דבר, אתה רוצה לבוא לנקות.

האם אתה שואל את ההכוונה המינית שלך?

אתה אולי לא יודע עדיין אם אתה בעצם לסבית, אבל אתה יכול להיות תחקור את זה. זה בסדר לחלוק את הבלבול שלך ואת הספק עם בעלך. שמעתי סיפורים רבים על גברים שרק רוצים את נשותיהם לחיים מאושרים ומספקים, גם אם זה בלעדיהם. הבעל שלך עשוי להיות הבחור שעומד לצד שלך בזמן שאתה להבין את זה. הוא עשוי להפתיע אותך. אם אתה נשוי ולא יכול להבין אם אתה לסבית, ביסקסואלית או ישר, זה יכול להיות רעיון טוב לראות את העזרה של מטפל מקצועי כדי לעזור לך למיין דברים.

איך לצאת אל הבעל שלך

אתה לא צריך להיות הכל מתוכנן לחלוטין, אבל הנה כמה טיפים על איך לספר לבעלך אתה לסבית או דו מיני:

 • תגיד את האמת.
 • לדבר בעצמך באמצעות משפט אני.
 • אם היו לך בעיות איתו, מנסה לשמור על בעיות אלה בנפרד ממה שקורה בתוכך.
 • תן לו לדעת שזה לא אשמתו. ששום דבר שהוא עשה לא גרם לך להיות ככה.
 • אתה לא צריך לספר לו הכל. ייתכן שתרצה לחסוך לו פרטים על החוויות המיניות שלך עם אחרים, אבל אם אתה מסכן אותו מכל מחלות המועברות במגע מיני, עליך להודיע ​​לו כי.
 • זכור שזו השיחה הראשונה שלך על זה ואת התגובה הראשונית שלו לא יהיה אחד מתמיד.
 • אל תצא אליו בכעס.
 • אל תצפו לו להיות התמיכה העיקרית שלך בזה.
 • להיות כנים. אל תיתן לו תקוות שווא עבור מערכת היחסים שלך אם אין.
 • האם לחפש את עזרתו של יועץ היחסים. היא יכולה לעזור לך לעבוד על זה, או להתפרק בצורה ידידותית.
 • עודדו אותו למצוא את תמיכתו. רשת בן זוג ישר הוא מקום אחד הוא יכול ללכת.

No Replies to "איך לצאת לבעלך כמו לסבית או דו מיני"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  2 + = 11