דרכים להגיע המאהב שלך לסביות לבוא במהלך סקס | insightyv.com

דרכים להגיע המאהב שלך לסביות לבוא במהלך סקס

דרכים להגיע המאהב שלך לסביות לבוא במהלך סקס

יש זוגות רבים שם בחוץ שהיו יחד במשך שבועות, חודשים או שנים ויש להם בעיה לתת לבן הזוג שלהם אורגזמה. זה יכול להיות אפילו יותר מאתגר עבור זוגות מאותו מין ללמוד איך לתת לבן הזוג שלהם אורגזמה בפעם הראשונה. בעיות אורגזמה יכולות להתחיל עם נשים שמעולם לא היו אורגזמה כלל, או עבור אלה שהיו להם אורגזמות בעבר אבל כבר לא יכול להיות להם עכשיו.

אם אתה לסבית שיש לו בעיה להפוך את השותף שלך, או את עצמך, לבוא במהלך יחסי מין, יש תקווה בשבילך.

שותפים לסביות רבים לחוות קשיים מיניים

קחו כמה שהיה יחד במשך שנתיים. הם מאוד אוהבים זה את זה, אבל אחד מהם אינו מסוגל לתת את האחר לאורגזמה. זה יכול בקלות להפוך את חיי המין שלהם, ביטחון, ואת ההערכה העצמית סובלים. זה יכול להיות אפילו יותר מסובך כאשר מישהו מעולם לא אורגזמה לפני עם כל שותף. כדי להוסיף עוד שכבה של מורכבות, אישה זו מעולם לא הגיעה לשיאה לבדה בזמן אוננות.

נאבק לתת לשותפים שלנו אורגזמה יכול ליצור הרבה לחץ – זה טבעי לרצות לרצות את השותפים שלנו מינית. עם זאת, חשוב להבין כי נשים רבות חווים בעיות אורגזמה. למעשה, על פי הורות מתוכננת, כמו אחת מכל שלוש נשים מתקשה להגיע לאורגזמה בעת קיום יחסי מין. בסופו של דבר, יכולות להיות סיבות רבות לאי יכולתו של בן זוג להגיע לאורגזמה – ואף אחת מהן אינה קשורה במיומנות או ביכולת כמאהב.

סיבות פסיכולוגיות ופיזיות

יכולות להיות סיבות פסיכולוגיות לאי יכולתו של בן זוג להגיע לאורגזמה. אם היא ניצולת של התעללות מינית (אחת מכל שלוש נשים) יכולה להשפיע על יכולתה להירגע ולבוא, אפילו עם בן זוג שהיא באמת אוהבת וסומכת עליו. רגשות של אשמה, בושה, פחד או חרדה יכולים כולם לתרום לאתגר.

יכולות להיות גם סיבות פיזיות עבור בן זוג הנאבק להגיע לאורגזמה. אם יש לה בעיות פיזיות או לאחרונה היה ניתוח, זה יכול לעשות את זה לבד. בנוסף, תרופות יכול לעכב את היכולת אורגזמה. לדוגמה, דיכאון ו / או נטילת תרופות המשמשות לטיפול בדיכאון לעיתים קרובות יש תופעות לוואי, כמו הפחתת התשוקה המינית והתגובה האורגזמית.

זוגות יכולים לחפש סיבות נוספות לחוסר אורגזמה כמו לא להיות מגורה מספיק, שיש חוסר ידע או פחד של סקס, בעיות במערכת היחסים, או עובר גיל המעבר.

ישנן ארבע קטגוריות עיקריות של בעיות אורגזמה:

 • אנורגזמה ראשונית: זהו מונח למצב שבו אדם מעולם לא חווה אורגזמה.
 • אנורגזמה משנית: כאשר למישהו יש אורגזמה לפני, אבל יש קושי להגיע אחד בעתיד, זה נקרא אנורגזמה משנית.
 • אנורגזמה מצבית: בני הזוג חווים סוג זה של חוסר תפקוד אורגזמה כאשר הם יכולים רק אורגזמה במצבים ספציפיים, כמו בזמן מין אוראלי או אוננות. אנורגזמה מצבית היא הסוג הנפוץ ביותר של בעיה אורגזמית.
 • אנורגזמה כללית: אלה שחווים את חוסר היכולת להגיע לאורגזמה בשום מצב יש אנורגזמה כללית – אפילו כאשר גירויים מאוד מגורה ומינית מספיקה.

  איך לסביות יכול ללמוד איך לבוא

  זה סימן טוב אם המאהב שלך מאונן. חלק מהנשים שאינן מסוגלות לבוא עם מישהו קרוב להן יכולות לעשות זאת כאשר מאוננות. אם השותף שלך מתקשה להגיע סולו, יש לה לנסות ויברטורים שונים במהירויות שונות ובאזורים שונים. כמובן, שימוש בכלי כזה בחדר השינה לא אומר שיש משהו לא בסדר איתה או היכולת שלך כמאהב.

  אם בן הזוג שלך מעולם לא היה אורגזמה או לא בטוח אם היא באמת היה אחד, אתה תמיד יכול להביא את זה עם רופא או גינקולוג מהימן כדי לדון נוסף. תרופות כמו ויאגרה עבדו אצל כמה נשים, במיוחד אלו הנוטלות תרופות נוגדות דיכאון מסוג SSRI. לעתים קרובות יותר, נשים עם בעיות מיניות יש שילוב של בעיות פיזיות ופסיכולוגיות המשפיעות על הכונן המיני שלהם וכיצד הוא פועל.

  יכול להיות גם מצב שבו היא מרגישה כאילו היא “צריכה לבצע” אשר יכול להשפיע על היכולת לאורגזמה.

  ישנן דרכים נוספות לטיפול בתפקוד אורגזמי:

  • נסה מחוץ bupropion מרשם בעל פה
  • שאל את הרופא על תווית מחוץ “Scream Cream” זמין בבית הרכבה בתי מרקחת. ישנן תרופות אקטואליות רבות עבור נשים כדי להחיל את הדגדגן כדי לקבל את זרימת הדם ולהגדיל את הסבירות של אורגזמה.
  • השתמש בכלי ה- FDA שאושר על ידי ה- FDA, כמו מכשיר Intensity או Eros. זה עוזר לעורר את שרירי האגן כי חוזה עם השיא שלך (בנוסף יש עוררות ישיר הדגדגן).

  תהנה סקס בלי האורגזמה לעת עתה

  המשך לקיים יחסי מין ללא לחץ של ציפיה לאורגזמה. זה יאפשר לך ליהנות הן קירבה פיזית ואינטימיות להיות עירום ופגיע זה עם זה. כאשר המין הופך למכוון, תחושת האינטימיות והקשר יכולים בקלות לאבד. למעשה, השותף שלך עשוי להרגיש שהיא מאכזב אותך לא בא. להרגיע את השותף שלך שאתה אוהב אותה, ליהנות להיות איתה, ואת רוצה לגרום לה להרגיש טוב. סקס יכול בהחלט להיות מהנה ללא אורגזמה.

  No Replies to "דרכים להגיע המאהב שלך לסביות לבוא במהלך סקס"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   75 − = 69