איך לגשת לאישה ולשאול אותה בתאריך

איך לגשת לאישה ולשאול אותה בתאריך

אתה רואה אותה כל יום בחדר הכושר ואתה חושב שהיא חמה. אתה רוצה לדבר איתה, אבל אתה לא יודע מה להגיד או אפילו אם היא לסבית או דו. איך אתה מתקרב מישהו שאתה לא יודע ומה אתה אומר להם?

קושי: קָשֶׁה

זמן דרוש: חמש דקות

הנה איך:

 1. אם היא מישהו שאתה רואה כל יום בכיתה או כל שבוע בכנסייה, אתה באופן אוטומטי יש פנימה אתה סביב אחד ויש לך משהו במשותף. כל שעליך לעשות הוא לעלות אליה, אומר "אני רואה אותך כאן כל הזמן ואני רוצה להגיד היי."
 1. תגיד לה את שמך. תראי אם היא מספרת לה. אם כן, זה סימן שהיא קצת מעוניינת.
 2. אם היא לא תגיד לך את שמה, תשאלי את זה בכל מקרה. זכור זאת כדי שתוכל להשתמש בו בפעם הבאה שתראה אותה. אנשים מתרשמים כאשר אתה זוכר את השמות שלהם ולהשתמש בו. (אלא אם אתה סוכן מכירות משומש.)
 3. חיוך. אתה תהיה מופתע עד כמה רחוק חיוך יביא לך.
 4. שמור את השיחה קל, אבל למצוא משהו לדבר איתה על. "התגעגעתי לכיתה ביום שלישי, יש לך רשימות? "שאלתי. או "איזה מין עוגיה זה נראה טוב".
 5. שאל איזה סוג של שאלה אשר יאפשר לך לדעת מתי אתה עלול לראות אותה שוב מסביב. "אתה בא לשיעור ספינינג ביום שישי?" "שמעתי שיש פה סופר גדול בשבוע הבא, תחשוב שתחזרי".
 6. חפש סימנים שהיא רוצה לעסוק איתך. את מסתכלת לך בעיניים, או שעיניה מביטות מעבר לכתף שלך, מנסה למצוא בריחה? האם היא חוזרת איתך, או רק עונה על השאלות שלך?
 1. תגיד לה שזה היה נחמד לפגוש אותה ואתה מקווה להיתקל בה שוב. זה מאפשר לה לדעת שאתה מעוניין, אבל זה לא מפחיד מדי.
 2. אם אתה טיפוס מודגש קדימה לומר משהו פלרטטני. כמו, "לא יכולתי שלא להבחין בצבע או בעיניים שלך. או "שמתי לב אליך מעבר לחדר ורציתי לבוא ולומר שלום". רוב הסיכויים גם אם היא לא לסבית, היא תרגיש טוב עם המחמאה. אבל אתה צריך להיות מוכן לדחייה אם היא לא.
 1. מאוחר יותר, כפי שאתה להכיר אותה, אתה יכול לנסות להבין אם היא לסבית או ביסקסואלית.
 2. אם אתה יותר נועז ואתה מרגיש די בטוח שהיא לסבית, אתה יכול לבקש את המספר שלה או לשאול אם היא רוצה להיפגש כמה זמן.
 3. מוכן לקחת את הצעד הבא ולשאול אותה על תאריך? הנה איך לשאול בחורה על תאריך.

טיפים:

 1. ייתכן שיהיה עליך לבטל את האסטרטגיה בכל שלב אם אתה מקבל תחושה שהיא לא מעוניינת.
 2. קל יותר לגשת אל מישהו שהוא לבד מאשר עם קבוצה. חכה עד שתלך ותתרחק מחבריה לרגע ותתקרב אליה. (אל תהיה מצמרר על זה, כמו ללכת לשירותים שלה.)
 3.  

מה אתה צריך:

 • ביטחון עצמי
 • אומץ

No Replies to "איך לגשת לאישה ולשאול אותה בתאריך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  5 + 2 =