אתה צריך לצאת בפייסבוק או בטוויטר? | insightyv.com

אתה צריך לצאת בפייסבוק או בטוויטר?

אתה צריך לצאת בפייסבוק או בטוויטר?

זה היה אמור להיות כי יוצא החוצה היית צריך בעצם לספר לכולם בחיים שלך שאתה לסבית, הומו, או דו מיני. היית צריך לספר לחבר הכי טוב שלך, לחדר שלך לחדר ולדודה ויויאן. הולך לאירועים כמו מפגשים בכיתה נפגשו עם קצת חרדה, לא יודע איך האנשים שגדלת עם היו הולכים להגיב על הנטייה המינית שלך.

אבל עכשיו, עם מדיה חברתית כמו פייסבוק, זה די קל לצאת אל כל אחד בחיים שלך בלי לעשות עניין גדול על זה.

אבל אתה צריך לצאת בפייסבוק או בטוויטר?

אתה צריך לצאת בפייסבוק?

אם או לא לצאת בפייסבוק או מדיה חברתית אחרת היא בחירה אישית. אם אתה מתחת לגיל 18 ועדיין לחיות עם ההורים שלך, זה כנראה הגיוני לנהל שיחה איתם לפני שאתה החוצה את עצמך לעולם. למרות שחלק מהאנשים דיווחו כי הם הגיעו להורים דרך פייסבוק או אפילו הודעת טקסט, אני עדיין ממליץ לאנשים לצאת אל הוריהם פנים אל פנים, בשיחה, לא משנה מה הגיל שלהם.

שקול רגשות של אנשים

לפני שתשנה את הסטטוס שלך יכול לצאת בפייסבוק, לשקול את החברים שלך ואת רגשות המשפחה. האם מישהו ירגיש קלוש או דוחה את זה שיצאת בצורה כל כך לא אישית, במקום לספר להם בעצמך? שקול את האנשים הקרובים אליך ומי ירצה לשמוע את זה ישירות ממך לפני שאתה משדר לעולם.

ביטחון תעסוקתי

כמו כן, אם אתה עובד עבור מעסיק שיכול לראות את הנטייה המינית שלך כמו מכשול לביצוע עבודה, ייתכן שלא רוצה להיות כל כך בפייסבוק. או לכל הפחות, להגדיר את הגדרות הפרטיות שלך, כך שרק החברים שלך יכולים לראות את ההודעות שלך.

איך לצאת בפייסבוק

אם אתה במערכת יחסים, זה קל לצאת בפייסבוק.

רק לעדכן את הסטטוס שלך “במערכת יחסים עם”, “נשוי”, או “בשותפות עם.” די קל.

איך אתה יכול לצאת בפייסבוק אם אתה לא במערכת יחסים? תוכל לצאת על ידי שיתוף מידע וקישורים לסיפורים שמעניינים את קהילת LGBT. לדוגמה, אתה יכול לקשר כמה סיפורים שפורסמו כאן על לסביות החיים שמעניינים אותך. אתה יכול כמו סיבות שונות LGBT או אישים. מעריץ גדול של מליסה אתרידג’, בנות אינדיגו, ורייצ’ל מאדוב? דינג! דינג! אתה בטח לסבית.

אתה יכול גם לשנות את התמונה שלך אחד אומר את זה. תמונה חמודה של שתי נערות מתנשקות יכולה להיות דבר אחד, כאשר אדם ישר משתמש בו בתור תמונת הפרופיל שלו, אבל כשאשה עושה את זה, זה אומר לעולם, “אני לסבית או דו מיני!” הוספת קשתות לפרופיל שלך. כמו ארגונים פוליטיים שונים של LGBT.

נצל את יום היציאה הלאומי וציין משהו במעמד שלך המציין שאתה LGBT. “כל כך שמח להיות הומו היום!” צריך להיות על כל מה שנדרש.

התמודדות עם אנשים היקפיים

מה אתה עושה כאשר דודי ג ‘ק שמרנית שולח לך בקשה לחבר? אתה אף פעם לא באמת לצאת אליו ואתה בטוח למדי על ידי “הנישואין = 1 גבר + 1 אישה” מדבקה פגוש על המכונית שלו איך הוא מרגיש על המיניות שלך.

במצב כזה, יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול לקבל את בקשת החבר שלו, אבל לא לאפשר לו לראות את כל ההודעות שלך. או אולי אתה מעלה את האתגר ואת רוצה שיהיה לו הצצה לתוך LGBT העולם. אם כן, אז קדימה, תן לו להיכנס. רק כדי להיות בטוח לעקוב אחר ההערות שלו. זה עלול להיות מרגיז את החברים שלך לראות rometers הומופוביים בדף שלך.

No Replies to "אתה צריך לצאת בפייסבוק או בטוויטר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    75 − 69 =