טיפים לשחק תפקיד לסביות

טיפים לשחק תפקיד לסביות

כמבוגרים, מלבד ליל כל הקדושים, אנחנו רק לעתים נדירות לקבל את ההזדמנות להתלבש ולשחק דמות. אבל תפקידים יכולים להיות כיף, וזה יכול להוסיף קצת תבלין לחיי המין שלך. משחק תפקידים יכול להיות מפורט או פשוט. אני מציע לך להתחיל עם משהו פשוט למדי ואם אתה אוהב את זה, אתה יכול להוסיף אלמנטים של סכנה, דומיננטיות או סצנות מורכבות יותר. משחק תפקידים הוא דרך מצוינת להעביר את הדברים. אם אחד מכם הוא בדרך כלל היוזם או התוקפן והשני כנוע יותר, זה יכול להיות דרך מצוינת לשים את האדם האחר אחראי או לקבל אותה שכב לאחור וליהנות הנסיעה.

מאז תפקידים תפקיד עושה אותך די פגיע, לעשות את זה עם שותף אתה באמת יכול לסמוך. אבל אל תפחד לאתגר את עצמך ולדחוף את עצמך מעבר לאזור הנוחות שלך.

התחל לדבר עם השותף שלך על הרעיון. תשאל אותה אם אי פעם היתה לה פנטזיה, כמו שהיא רצתה להתפתות על ידי המעודדת הראשית, להיזרק לתא עם חבורה של אסירות קשוחות או להיות קפטן של חיל הים עם בחורה בכל נמל? קבלת דברים כאלה יכולה להיות קשה עבור מישהו ביישן, אז אולי כדאי לך להתחיל את הדברים על ידי שיתוף פנטזיה משלך.

תחשוב על התפקיד שלך

אם היא נראית על זה, לעשות תאריך להרפתקה שלך משחק תפקידים. לבלות קצת זמן לחשוב או לחקור את התפקיד שאתה הולך לשחק. עבודה על המבטא פיראט או קניות עבור תלבושת ילדה בבית הספר. להתלבש הוא חצי כיף, אז לבקר בחנות תלבושות (ליל כל הקדושים הוא זמן טוב לקנות בגדים) או חנות יד שנייה.

לפני שתתחיל, לדבר על איך אתה רוצה את הסצינה ללכת. האם זה ייגמר במין? האם תישאר בתפקידים שלך במהלך יחסי מין, או האם הפנטזיה רק ​​כדי להתחיל את הדברים? מסכים למקום ולא לדחוף אותה לעשות משהו שהיא לא נוח עם. קבע גם את הגבולות שלך.

הגדר כללי קרקע

לקבוע כמה כללי הקרקע, כמו לא למתוח ביקורת על כישורי המשחק של אחרים או שאתה יכול לסיים את המשחק בכל עת אם אתה מרגיש לא נוח.

יש להוסיף כללים נוספים, המתאימים לשניכם.

תהיה יצירתי. כל הרעיון מאחורי תפקידים הוא שזה אמור להיות כיף. הגדר את הסצנה. אם אתה משחק רופא ואחות, ללבוש מעילים מעבדה, סדינים לבנים על המיטה ולהכניס כמה צעצועים סטטוסקופים עזרי הלהקה.

הגדר את הסצנה

לא רק לחשוב על דמויות, אבל לחשוב על סצינה. האם אתה חוקר נוחת על אי בודד? האם הכבל שלך יצא ואתה צריך להתקשר לאישה לתיקון? אל תפחד לשחק עם מין. אולי תמיד תהיתם איך זה יהיה להיות הומו או ישר. קדימה, תן מעכבות שלך למטה וליהנות החוויה.

כמו כל סוג של פעילות חדשה, זה אולי לא ללכת בדיוק בפעם הראשונה סביב. היו סבלניים אחד עם השני, לדבר על מה עבד ומה לא עובד ואיך היית לשפר את הסצינה בפעם הבאה שאתה משחק.

No Replies to "טיפים לשחק תפקיד לסביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 2