איך לשאול את השותף שלך להתחתן איתך – נישואין לסבית הצעות

איך לשאול את השותף שלך להתחתן איתך - נישואין לסבית הצעות

האם אתה חושב על popping את השאלה שלך המאהב או שותף? להתחתן זה עניין גדול. הפוך את ההצעה שלך משהו שהיא תזכור ויש לי סיפור נהדר לספר את המשפחה והחברים. איך היא הציעה? "היא שאלה אותי כשעשינו את הכלים, "זה לא סיפור נהדר לספר. אל תשים יותר מדי לחץ על עצמך, אבל מנסה להיות ייחודי.

הנה איך:

 1. להחליט אם אתה רוצה להציג לה טבעת. זה לא הכרחי להציע, אבל זה מסורתי להציג לה טבעת כאשר אתה מציע. אם אתה רוצה להציג לה טבעת, הנה טיפים לבחירת טבעת אירוסין לסבית.
 1. להחליט איפה אתה רוצה לשאול אותה. בחופשה? בבית שלך? מסעדה מועדפת או חוף רומנטי? מקום הפגישה הראשונה שלך?

 2. תוכנית עבור מיקום. אתה מתכוון לקחת אותה לפיקניק? הקפד לארוז את כל המאכלים האהובים עליה. אם זה מסעדה, לתכנן מראש ולקבל את צוות ההמתנה המעורבים.

 3. להחליט איך אתה רוצה להגיד את זה. אם אתה הולך לבקש ממנה להתחתן איתך, אולי כדאי לך להכין קצת משהו לומר על כאשר ידעת שהיא "אחד", למה אתה רוצה לבלות את שארית חייך איתה או אפילו לכתוב לה שִׁיר. אם אתה סוג מוסיקלי, לכתוב לה הצעה שיר. היא בהחלט לא תשכח את זה!

 4. להחליט מתי אתה רוצה לשאול אותה. יום השנה שלך? חַג הַמוֹלָד? סוף שבוע גאווה גאה? יום ההולדת שלה? להתחיל להתכונן לפחות חודש מראש.

 5. קבל את החברים שלך מעורב אם הם יכולים לעזור להקל על התהליך. הם ירצו להיות מעורבים. חברים יכולים לעזור לבחור את הטבעת שלה, להגדיר את המקום שאתה מתכנן לשאול, לקבל את DJ לנגן את השיר שלך. אם יש לך סיוע יעשה את זה ללכת חלקה, תשאלו!

 1. תעשה את זה! תסתכל לה בעיניים ולבקש ממנה להתחתן איתך. אתה מכיר את עצמך ואת החברה שלך יותר מכל אחד אחר. רק לדבר מהלב שלך, לספר לה איך אתה מרגיש לגבי אותה ולמה אתה רוצה להיות איתה למשך שארית חייך. לשאת את הלב ואת הנשמה לה.

 2. להקשיב. אם יש לך מזל היא תגיד כן, אבל אולי יש לה משהו אחר. אולי היא לא תהיה מוכנה. אם היא צריכה זמן לחשוב על זה, תן לה את זה.

 1. לַחֲגוֹג. אם היא אומרת כן, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את החתונה לסבית.

טיפים:

 1. נסה משהו מהנה. חבר שלי הציע על ידי לשים טבעת בסושי רול. אחרת היתה חברה שהקימה פיקניק באחד הטיולים האהובים עליהם ושאלה אותה שם.
 2. נסה משהו רומנטי. להביא פרחים ושוקולד. לך למסעדה נחמדה. כתוב את ההצעה שלך בחול.
 3. נסה משהו ייחודי. להחליק פתק בשקית הממתקים האהובה עליה. לשכור שלט חוצות היא נוהגת על ידי בדרך לעבודה. יש הקריין לעשות את זה במשחק NBA. (ראיתי הרבה הצעות ישר בדרך זו, אבל אף פעם לא לסבית!)
 4. שמור על חוש ההומור שלך. אם אתה נהיה רציני מדי, היא תתחרפן ותראה שמשהו לא בסדר.

מה אתה צריך:

 • טבעת - אם אתה מציג אותה עם אחד.
 • אומץ.
 • לב פתוח.

No Replies to "איך לשאול את השותף שלך להתחתן איתך - נישואין לסבית הצעות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2