דרכים לגלות אם בחורה או אישה היא לסבית או לא – insightyv.com

דרכים לגלות אם בחורה או אישה היא לסבית או לא

לסבית היא הומוסקסואל או הומו אישה שהוא גם רומנטית, מינית, ו / או רגשית נמשך לנשים אחרות. מונח זה משמש לביטוי הזהות המינית של האדם או התנהגותו, ולא רק את הנטייה המינית שלה.

בין אם אתה מזהה באופן אישי כמו לסבית או לא, בשלב מסוים אתה בטח תהית אם בחורה שפגשת היה לסבית. למרות מה שאולי שמעת, אין סימנים אמיתיים כדי לדעת אם האדם שיש לך בראש הוא באמת לסבית או לא.

למעשה, הדרך היחידה להיות בטוח היא אם היא מספרת לך ישירות.

סימנים כי נערה היא לסבית

יש סטריאוטיפים רבים על לסביות – כמו איך הם אוהבים חתולים, לא לגלח את הרגליים שלהם, או יש פוליטיקה רדיקלית. בעוד שאתה מודע לכך שרוב הסטריאוטיפים אינם חלים את כל לסביות, אנשים רבים עדיין ממשיכים להסתכל על תכונות מסוימות כמו סימנים כי בחורה או אישה מזהה לסבית או הומו. סטריאוטיפים נוספים עשויים לכלול אותה:

 • Accessorizing עם קשת ו / או LGBTQ שילוט (כמו סיכות, חולצות, חגורות). זה עשוי לכלול אופנה גלוי יותר, כמו הומואים או זכויות טרנס זכויות, סיכת שוויון נישואין, או כובע שאומר, “אני לסבית!”
 • להתלבש כמו נער.
 • בעל שיער קצר או תספורת חלופית (כמו תספורת של ג’סטין ביבר או פו הו).
 • אחרי שפגשתי אותך בבר הומוסקסואלי או לסבי, מצעד הגאווה ההומוסקסואלי, או באירועים קשורים אחרים.
 • מחזיק קשר עין איתך יותר מאחרים.
 • ציפורניים קצרות. נשים המקיימות יחסי מין עם נשים אחרות לעיתים קרובות שומרות על ציפורןיהן כך שהן יכולות להיות רגישות לגוף של בן זוגן.

אמנם יש רמזים כי נערה היא לסבית, אין סימנים ברורים החלים על כולם כל הזמן. עם זאת, יש אנשים משוכנעים שיש להם מכוונן היטב gaydar והוא יכול לעקוף את חוסר הוודאות.

זה דבר אחד אם אתה ישר, עוד אם אתה קוויר

אנשים ישר בדרך כלל מנסים לברר אם בחורה היא לסבית, אבל זה הרבה יותר חשוב לסביות או בנות דו מיני כדי להבין את זה. לדוגמה, זה עלול לקרות כאשר בני נוער מנסה לראות אם היא יכולה לצאת בשלום לעמית, או אם היא מחפשת חבר עם תחומי עניין דומים. זה יכול לקרות גם אם היא מתעניין בחורה אחרת רוצה לדעת אם יש לה זריקה או לא.

לסבית צעירה אחת תיארה את הבלבול שלה,

“אני ילדה בת 15 ויש לי מחץ על החבר הקרוב שלי, אני מבולבלת מהדרך שבה היא מתנהגת כשהיא איתי, היא נוגעת בי ומפלרטטת איתי כשהיא לא סביב החברים שלה. מזמינה אותי למקום שבו ההורים שלה לא בבית, אני מבולבלת ולא יודעת אם היא באמת לסבית “.

למרבה הצער, “הסימנים” המתוארים בתרחיש זה אינם ברורים. הם יכולים להיות אינדיקציה לנטייה המינית של הילדה הזאת, או שהם יכולים פשוט להיות תכונה אישיותית של בחורה סטרייטית אוהבת. אתה יכול לבלות כל היום בחיפוש אחר סימנים, או שאתה יכול פשוט לצאת החוצה ולשאול אותה אם היא לסבית. באמת, זו הדרך היחידה להכיר את הנטייה המינית של מישהו. זה מובן, עם זאת, כי אנשים רבים אינם מרגישים בנוח שואל.

כאשר אתה לא רוצה לשאול

לשאול ישירות היא הדרך הכי סבירה בשבילך כדי לקבל את התשובה שאתה רוצה, אבל תמיד יש פעמים שבו אתה פשוט לא – ואל תעשה את זה. במקום זאת, תוכל לשאול אותה כמה שאלות מובילות, כגון:

 • “אז מה דעתך על החלטת השוויון האחרונה?
 • “חושב שאתה יכול להצטרף לברית ההומוסקסואלית הישירה בבית הספר? “”לא.

זכור שהתשובות אינן יכולות להיות דבר חד משמעי, אך הן עשויות להיות דרך טובה להתחיל שיחה על נושאים לסביים.

בעוד שהרבה מהסימנים שאתם מחפשים (למשל, עניין במוזיקה, אופנה או סיבות פוליטיות מסוימות) עשויים להיות קשורים באופן סטריאוטיפי עם היותם לסבית, כמה לסביות יכולות לחבק אותם ואחרים פשוט לא. לסביות, כמו נשים ישרות, יש מגוון עצום של אינטרסים וגינונים; לפעמים אלה תשוקות ותחביבים קשורים לנטייה המינית שלהם, אבל הרבה פעמים, הם פשוט לא.

קח את האומץ כדי להמשיך את השיחה, כך שתוכל לגלות אם החבר שלך הוא לסבית, אבל להיות מכובד אם אתה מרגיש שהיא לא רוצה לחשוף את המידע הזה.

No Replies to "דרכים לגלות אם בחורה או אישה היא לסבית או לא"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.