למה לא יחסים לסביות אחרונה?

חיי לסביות יקרים;
אני נמצא במערכת יחסים במשך כשנה. זהו הקשר הראשון שלי עם אישה.
אני מאוד נוח להיות איתה. אנחנו גרים יחד ושנינו יש לנו ילד. אין לנו בעיות עם הילדים.

מאחר שזו מערכת היחסים הראשונה שלי עם אישה, אני מוצא את זה אחרת בגלל העולם הסובב אותנו. אני לא אוהבת את זה, אבל ככה זה. אף פעם לא חשבתי על זה, אבל אני מבין את זה. אנחנו לא יכולים להחזיק ידיים או באמת לגעת בלי לדעת שאנשים מסתכלים או תחקור. אני מסוג האנשים, לא אכפת לי. אני מכבד אבל אני אראה קצת חיבה.

מעניין אותי איך יחסים כמו שלנו לא מחזיקים מעמד זמן רב כל כך. אנחנו מדברים על להיות ביחד לנצח, אני בטוח כמו רוב. אני אוהב אותה עמוק אבל אני תוהה מדוע מערכות יחסים לסבית לא האחרון ??? אתה יכול להסביר קצת יותר מזה.

מאהב לנצח היקר:

אני אוהב את המכתב שלך כי אני מרגיש שאתה עונה על השאלה שלך בלי אפילו להבין את זה. קשה לשמור על מערכת יחסים, לא? מה עם ילדים, exes, משרות, נושאים פיננסיים ו in-law. כשאתה הומו או לסבי, אתה מוסיף בגורמים כמו, אי-אמון חברתי, ללא הגנות משפטיות, ללא ברכה רשמית ממשפחה, חברים וכנסייה, אפליה בוטה ורגשות בושה מופרכות וערך עצמי נמוך.

איך אתה יכול לצאת לפגישה רומנטית אם אתה לא מרגיש נוח לשבת קרוב, מחזיק ידיים, נוגעים זה בזה? ועם שני ילדים, זה יהיה קשה להיות לילה רומנטי פנימה.

כאשר אתה חושב על זה ככה, זה פלא כל יחסי מין לשרוד בכלל.

אבל האמת היא שהם עושים. פגשתי זוגות רבים שהיו יחד 10, 15, 25 ואפילו 50 שנים.

הדברים שהופכים את היחסים עם לסביות לעבודה הם אותם דברים שהופכים את היחסים הישרים לעבודה: כבוד, תקשורת, פשרה, מחויבות, אמון והיכולת להודות כאשר אתה טועה.

אבל, יש לך הכרה כי זה ייקח מאמץ נוסף כדי לשמור על אותה שותפות מין בחיים. הנה כמה מפתחות לשמירה על אהבה בחיים.

No Replies to "למה לא יחסים לסביות אחרונה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 9 =