עצות וטיפים היכרויות גברים צעירים – insightyv.com

עצות וטיפים היכרויות גברים צעירים

האם אתה ב 40 שלך ואת היכרויות (או רוצה תאריך) מישהו שהוא צעיר ב -20 שנה ממך?

20 ההומואים הם יותר נועזים, תוקפניים הרבה יותר מודעים לעצמם מדורות קודמים. רק תזכור שיש כמעט 20 שנה הבדל גיל, אז בזמן שהוא רוק ‘לטיילור סוויפט, אתה מזמזם את הקומודורים. אבל, לדור בצד, אם הוא מראה עניין אז הוא בהחלט לחפור את האווירה שלך.

אבל, הוא מפלרטטת עם בחור הומו צעיר יותר כמו לפלרטט עם מישהו בגיל שלך? במובנים רבים זה. אתה לא צריך להוציא שקית חדשה של טריקים לתפוס snob. 

מה לזכור בעת היכרויות בחור צעיר

 1. הוא יודע שאתה נמצא סביב הבלוק כמה פעמים וזה בטח מסקרן אותו. הוא מחפש אותך להשתמש בניסיון הזה כדי לחזר אותו.
 2. מחוויות העבר שלך, אתה יודע איך (וכיצד לא) לטפל בגבר. גילו הצעיר אינו משנה את העובדה שהוא רוצה שיתייחסו אליו כאל א-הומו, ולא תיקון מהיר של 24 שעות.
 3. 20-sethings הם מאוד נבונה, אז הוא יהיה להרים על כל קורניות או צל. שמור את זה נקי ותעלה את קווי הטנדר הגבישי ואת רמזים מזוהמים.
 4. אם הוא רצה 20 משהו, הוא היה תאריך אחד, אז לא להזכיר את הבדל הגיל שלך אלא אם כן הוא מעלה את זה.
 5. להיות מודגש ולהראות שאתה יודע איך להתמודד עם המצב הזה. לקחת את ההובלה. תגיד שלום. לזרוק לו מחמאה נקייה. אחר כך, תשאל אותו. אתה בוחר את המקום, השעה והתאריך ואז לשאול אותו אם התוכניות לעבוד בשבילו. אם לא, לפתוח את הרצפה להצעות שלו.
 1. להיות מתמיד, אבל לא מעצבן. הוא בטח מחכה שתעשה את הצעד הראשון, אבל הוא לא רוצה להיראות קל מדי או להוט, כדי שלא יגיב מיד. זה לא אומר שהוא לא שוקל את זה ברצינות. קח את הזמן שלך ואת הסלמה ההתקדמות שלך. אל תוותרי. הוא צריך לדעת שאתה מוכן לשים את המאמץ על הפרס שלו.
 1. לפתות אותו עם תאריך שאין לעמוד בפניו כדי לראות משהו שהוא מעולם לא ראה לפני כן (האם יש תערוכה מוזרה וקרירה המופיעה במרכז העיר?) או משהו שראה (האם הקבוצה האהובה עליו מזכירה מקום מקומי?). אולי אתה לא רוצה לקבל מושבים בשורה הראשונה Patti LaBelle, אבל אתה יכול להציג אותו דברים מגניבים אחרים שאולי החוויות שלך הובילו אותך.
 2. תמיד יש לזכור כי היכרויות צעיר לא על להיות צעיר יותר; זה על להיות עצמך ולהישאר רלוונטי. הוא לא מצפה לך למסיבה כאילו אתה פשוט הרוויח כרטיס החבר שלך הומו, אבל הוא מצפה לך להישאר עד 9:30, כאשר הוא רוצה לילה בחוץ על העיר. להוכיח שאתה יכול לתלות.
 3. תן לו את תשומת הלב המסורה שהוא מחפש. תן לו לדעת שאתה יכול לקחת הפסקה מהחיים שלך ולעשות את זה עליו. שאל אותו על התחביבים שלו ועל האינטרסים, ולאחר מכן לקבוע תאריך סביבם.
 4. והכי חשוב, לשמור על זה מגניב. קרוב לוודאי שגם הוא עצבני ותוהה מה רואה בו בן 38. פשוט להיות אמיתי, מכובד המשפט אותו בדיוק כמו שאתה היה מישהו בגיל שלך תוך שמירה על רלוונטיות. אם הוא בתוכך, תאמין לי, הוא יגיב.

No Replies to "עצות וטיפים היכרויות גברים צעירים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.