כל מה שאתה צריך לדעת על הלבנה אנאלי

כל מה שאתה צריך לדעת על הלבנה אנאלי

הלבנה אנאלית או הברקה אנאלי הוא תהליך של הלבנת פיגמנטציה כהה או melasma על פי הטבעת או סביב, משאיר גוון עור אפילו יותר על אלה עם סוגי עור בהיר. זה הפך להיות מגמה הולכת וגדלה בשנים האחרונות בקרב גברים ונשים כאחד.

ההליך כרוך ביישום של קרם או ג'ל פי הטבעת הוא קוסמטי דביק, ולכן האזור הוא בדרך כלל שעווה הראשון. הלבנה אנאלית אסורה בכמה מדינות, כולל צרפת ובריטניה, בגלל המרכיב הפעיל של הקרם, הידרוקינון, שנחשד מזה זמן רב כחומר מסרטן.

עם זאת, hydroquinone כבר בשימוש למטרות שונות במשך 50 שנים. מרקורי וכימיקלים אחרים משמשים גם כסוכני הלבנה פעילים.

איך אנאלי הלבנה עובד

מלנין הוא חומר כימי המיוצר באופן טבעי על ידי גופנו. זה כהה צבע העור כמו מגן טבעי נגד השמש. ככל שמלאנין הגוף שלך מייצר, כהה יותר העור שלך.

הידרוקינון, כספית וכימיקלים ברקים אחרים מעכבים את ייצור העור של מלנין. זה בתורו מבהיר את אזורי העור אליהם הם מוחלים. Hydroquinone הוא כימיקל המשמש גם עיבוד תמונה, צבעי שיער וייצור גומי.

תלוי כמה כהה העור שלך, ייתכן שיהיה עליך להחיל את סוכן הלבנה יותר מפעם אחת כדי להשיג את התוצאות הרצויות. רוב ספא תציע לך טיפול ראשוני ולשלוח לך הביתה עם תחליב הלבנה נוספת או ג 'ל כי אתה יכול ליישם בעצמך.

האם אנאלי הלבנה בטוח?

שימוש ממושך של hydroquinone יכול לעבות סיבי קולגן, וכתוצאה מכך מראה עור ספוט.

מרקורי, קרצינוגנית ידועה, רצועות עור של הפיגמנט הטבעי שלה כאשר משתמשים בו לאורך זמן. חשיפה ממושכת או הידרוקינון או כספית עלולה לגרום לסרטן, הרעלת כספית, כשל בכבד או אי ספיקת כליות. הלבנה אנאלית יכולה גם לגרום לכוויות כימיות לאזור רגיש כבר.

עוד חיסרון הלבנה

סוכני הלבנה יכולים להבהיר באופן זמני את צבע העור, אך חשיפה לקרינה אולטרה-סגולה לעיתים תכשיר תחמצן מחדש את העור ותיצור מראה כהה עוד יותר מאשר לפני שתנסה להבהיר אותו.

לכן רוב הלבנת העור או מוצרים דוהה מזהירים מפני חשיפה לאור השמש מיד לאחר היישום. פי הטבעת מקבל מעט או ללא חשיפה לאור שמש ישיר, עם זאת.

האם יש פחות מסוכנים אנאלי הלבנה כימיקלים?

מוצרי הלבנה כגון חומצה אזליתית הם פחות רעילים, אך הם עדיין יכולים להפחית את ייצור המלנין ולהגביר את הסיכון לסיבוכים בעור בטווח הארוך.

אתה צריך להלבין פי הטבעת שלך?

כמו בכל ניתוח קוסמטי, ישנם סיכונים אשר עשויים או לא יעלה על היתרונות הפוטנציאליים של הלבנת פי הטבעת שלך. אני ממליץ להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה להלבין פי הטבעת שלך או לבקר בסלון המציע את השירות, או לפחות לנסות למצוא סלון או ספא שיש לו רופא או רופא מקצועי מאומן על הצוות. כמה ערכות הלבנה אנאלי או סלונים לפרסם בטיחות, אך הסיכונים קשורים לחשיפה לטווח ארוך לכימיקלים, במיוחד ידוע מסרטנים.

לפני התחשבות הלבנה אנאלי, לשקול למה אתה רוצה הליך כזה. שאל את עצמך אם יש לך בעיות עם תמונת הגוף שלך.

No Replies to "כל מה שאתה צריך לדעת על הלבנה אנאלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =