מאמן הטניס של אנדי מאריי | insightyv.com

מאמן הטניס של אנדי מאריי

מאמן הטניס של אנדי מאריי

Amelie morsmo: מחוץ לטניס שחקן לסביות:

Amelie Maorsmo יצא באוסטרליה פתח בינואר 1999 בגיל 19. אחרי מוצלחת מאוד האוסטרלי פתח, להכות העליון בדירוג לינדזי Davenport, מורסמו זינק לתוך זרועות חברתה אז הודיעה כי ההצלחה שלה היה קשור למצוא אהבה להשלים עם המיניות שלה.

אמלי מורסמו: המאמן של אנדי מאריי

בחודש יוני 2014, אמלי מורסמו החלה אימון אנדי מארי, אחד השחקנים טניס העליון בעולם.

היא הנשיקה הראשונה המאמנת שחקן זכר עילית – וכי עובדה זו לא היתה ללא מחלוקת. היא אימנה את אנדי מארי כל הדרך עד הגמר של האוסטרלי הפתוח גברים, אבל הוא הרגיש שהוא צריך להגן על הבחירה שלו במאמן. “הרבה אנשים מתחו עלי ביקורת על עבודתה ואני חושב שעד כה הראינו שהנשים יכולות להיות מאמנים טובים מאוד”, אמר מאריי בעודו מגלם את דרכו לגמר גראנד סלאם הראשון של 2015. השניים נראים להיות זוג נהדר. מוריי דיבר עם כמה מן התכונות שהופכות את מאורסמו למאמן נהדר, “היא רגועה מאוד, זה משהו שחשוב לי. היא מקשיבה היטב והיא שואלת הרבה שאלות. במיוחד כאשר היית שחקן לשעבר, קל לראות דברים רק דרך העיניים שלך, אבל חשוב ללמוד מה חושב של השחקן. עד כה היא היתה טובה מאוד בשבילי. עכשיו זה תלוי בי כדי להפיק את התוצאות על המגרש “.

 

מרטינה הינגיס, לינדזי דבנפורט ואמלי מורסמו:

Amelie Morsmo קיבל קצת בוז על היציאה מהארון. מרטינה הינגיס קראה לה “חצי גבר” ולינדזי דוונפורט טען שמורסמו שיחק כמו גבר. הינגס הכחיש מאוחר יותר את ההערה, אבל היא נתפסה בקלטת. מורסמו פיטר את ההערות כ”טיפש קטן “.

אמלי מורסמו: כוכב שחקן טניס:

ללא קשר לנטייה המינית שלה, אמלי מורסמו הוכיחה את עצמה על מגרש הטניס. היא הגיעה למקום הראשון ב -2004. היא הייתה פעמיים בחצי גמר בווימבלדון. יש לה 17 כותרות הקריירה והגיעה לרבע או חצי הגמר באליפות ארה”ב הפתוחה ארבע פעמים. בשנת 2006 זכתה אמלי מורסמו בווימבלדון.

בשנת 2009, הודיעה אמלי מורסמו כי היא פורשת מן הספורט בגיל 30.

רקע על אמלי מורסמו:

אמלי מורסמו נולדה בליי, צרפת ב -5 ביולי 1979. היא הפכה לפרו ב -1997. הסיפור עולה כי אמילי, בגיל 4, צפה בגיבור הטניס הצרפתי יאניק נוח, שזכה בפרס הצרפתי, וביקש מהוריו מחבט טניס. היה לה כישרון כה טבעי שהוריה רשמו אותה למועדון טניס פרטי.

Amelie המתחרה:

המאמן הקודם שלה אמר כי הנכס העיקרי של אמלי מאורסמו היה נחישותה. המאמן שלה אמר עליה בגיל 7, “היא לא הייתה גדולה מאוד, אבל היא כבר היתה מסוגלת להתחרות בבנים, היא היתה משחקת פוטבול או מרוץ איתם, והיא שנאה להפסיד”.

מורסמו ואת לסביות החוצה לפניה:

שלא כמו מרטינה נברטילובה ובילי ג’ין קינג, שחקני טניס קודמים שיצאו מהארון, לא איבדה אמלי מורסמו את חסותה מהנייקי, מדאנלופ, מבולאת וגאז דה פראנס.

בחוץ לסבית אולימפיאדת:

אמלי מורסמו זכתה במדליית כסף בצרפת באולימפיאדת הקיץ של 2004.

מי הוא המאהב של אמלי מורסמו ?:

כאשר אמלי מורסמו יצא בשנת 1999, חברה שלה היתה 31 בן בן מועדון לילה סילבי בורדון. אחרי שהם נפרדו, היא היתה פרטית יותר על היחסים שלה.

אמלי מורסמו: אלוף ווימבלדון 2006 !!

Amelie Maorsmo ניצחה ג’סטין Henin-Hardenne כדי לזכות באליפות וימבלדון בשנת 2006. הניצחון היה מתוק במיוחד בגלל מורס האחרון של סלאם הניצחון סלאם הגיע בינואר 2006, כאשר חנין הארדן נסוגה בגלל התכווצויות בבטן. הפעם היא יכולה להתענג על התהילה של ניצח קשה.

No Replies to "מאמן הטניס של אנדי מאריי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 + = 35