מה לעשות אם אתה חושב החבר שלך הוא הומו

מה לעשות אם אתה חושב החבר שלך הוא הומו

איש הומואים יקר:

אני נקבה ישר חי עם גבר שאני חושב הוא הכחשה על היותו הומו. אני רוצה לדבר איתו בלי עימות. אני לא מבין את רגשותיו, אבל אני לא רוצה לפגוע בו כאילו אני כואב. אני כועס בגלל הרמייה, אבל אם הוא לא יכול לספר לי, הוא חי בגיהינום שלו מבפנים. אני נמצאת איתו כבר חמש שנים וראיתי כמה סימנים, אבל אני לא יודעת מאיפה להתחיל.

אני באמת לא רוצה לשאול אותו על המיניות שלו. אני רק יודעת שאני כבר לא יכולה לחיות איתו את השקר הזה. אולי הוא לא רוצה אותי מבחינה מינית, אבל הוא זקוק לי יותר כמו כיסוי. איך אני יכולה לדבר איתו על זה בלי לגרום לו להרגיש כמו לכלוך?

צ'יק היקר בצד:

כאשר אנו משתוקקים לקבל מידע ממישהו, הנטייה הטבעית שלנו היא להשתמש בשיטת ההתערבות: לפתוח בהתקפה פרונטלית מלאה. שיטה זו עשויה לעבוד עבור חבר אלכוהול אשר עבר החוצה עירום בפינת הרחוב בפעם הרביעית, אבל זה מוצץ ככלי כדי לגרום למישהו לחשוף את המיניות שלהם.

אם החבר שלך הוא הומו או ביסקסואלי, אתה צודק לחלוטין - הוא כנראה בגיהנום! ההתמודדות איתו בצורה לא נכונה רק לשים אותך על הצד השלילי של רגשות כבר העצורה שלו. קבלת המידע שאתה מחפש ידרוש גישה מתוחכמת יותר.

זה נשמע כאילו אתה בסדר איתו להיות הומו / דו כל עוד הוא ישר איתך.

כמובן, זה לא להפחית את הכאב, אבל זה יאפשר לך גם להמשיך הלאה עם החיים שלך. הנה כמה הצעות. 

דע את פחדיו

אם הבחור שלך הוא הומו או דו, זה מאוד אפשרי כי הוא גם ידע את זה לפני שהוא נכנס למערכת יחסים איתך היה מפחד מדי להתמודד עם זה, או שהוא רק לאחרונה גילה את הרגשות של אותו מין - וזה קורה הרבה.

בשני התרחישים, הוא כנראה מפחד מהרגשות שלו ומהתגובה הצפויה להם. הוא פוחד שהעולם שלו יתפורר אם הוא ייצא. הוא עלול אפילו לפחד כי אתה שונא או לדחות אותו. אתה מכיר את האיש שלך הכי טוב, אז להעריך מה פחדיו יכול להיות. תחשוב על כמה קל היה בעבר לדון במצבים קשים ביחד. לחשוב על איך לתקשר. זה יהיה חשוב בקביעת מה הגישה לקחת כאשר יש לך את "הומו" לדבר. אם הוא לא היה פתוח לך בעבר, הוא לא יהיה עכשיו.

הגדר בצד את הרגשות שלך ... עכשיו

בטח, אתה פוגע בפנים, אבל תצטרך ראש ברור אם אתה הולך לקבל את המידע שאתה מחפש. יהיה מספיק זמן עבור "למה שיקרת לי?" מאוחר יותר. אתה חייב להיות רציונלי מהיר על הרגליים שלך כי המטרה כאן היא לשנות את הדרך שבה הבחור שלך רואה אותך.

מתי היתה הפעם האחרונה ששפכת את רגשותיך למי שהאשים אותך במשהו? כנראה לעולם לא אותו הדבר נכון עבור החבר שלך. הבנתו והתקשרותו בצורה חיובית אינה שוללת כל פגיעה או פגיעה ברגשות, אך היא מבטיחה כי ניתן לקיים דיון רציונלי כמבוגרים.

שיטה זו הוכיחה דרך יעילה יותר מאשר משחק צועקים.

לאשר מחדש את ידידותך

עכשיו, החבר שלך רואה אותך כחברה או אישה. בלי לפגוע, אבל אם הוא באמת הומו או דו ואם הוא בארון, אתה ההפך ממישהו שהוא היה מרגיש בנוח להתוודות בו. אם הוא די הרבה את הבלמים על סקס ואינטימיות, אז הוא בהחלט מרחיק את עצמו. בשלב זה, הוא כבר הבין שהוא דפוק. כן, הוא אוהב אותך, אבל לא היה לו אומץ להגיד לך את האמת - או את זה, או שהוא פשוט גילה את האמת בעצמו. עכשיו הוא רואה כי להיות הומו ישתנה כל חייו - היחסים שלו איתך וכל דבר אחר שהוא תלוי.

נסו להיות הידיד שהכיר כשנפגשתם לראשונה. אתה אומר שאתה בסדר עם הומוסקסואליות, אז תן לו כמה סימנים עדינים שאתה.

להבין דרך להגיד לו בלי סתם יוצא ואומר את זה כי להיות הומו הוא בסדר בעיניים שלך. אבל זהיר איך אתה עושה את זה. אתה לא רוצה שהוא יכעס או יחשוב שהוא מואשם. נוחות שווה גילוי. אתה צריך להיות סבלני. הוא רק יגיד לך מתי הוא מוכן.

יש מלב אל לב 

עד עכשיו הוא מנהל את ההצגה. גם אתם נמצאים בקשר הזה, ואתם ראויים לתשובות. אני מאמינה שאקבל אותם עם חיכוך קטן ככל האפשר. נסה לפתח תחושה של נוחות לפני הדיון. תשב אותו ותן לו לדעת איך ההתנהגות שלו עושה אתה להרגיש. תן לו לדעת כי רווחתו חשובה לך, אבל אתה צריך לדעת אם הוא להיות ישר איתך. תגיד לו שאתה לא מחפש ויכוח ואתה לא עושה טענות שווא נגדו. אתה רק רוצה כנות במערכת היחסים שלך.

הוא לא יהיה מוכן 

אם הדיבור שלך נכשל, הוא אולי לא יהיה מוכן - או אולי הוא פשוט לא הומו. דע לך שאתה לא יכול לקבל תשובה ברורה ממנו. אתה לא יכול להכריח גילוי. כל מה שאתה יכול לעשות זה לשחק נחמד ולראות אם הוא מוכן להיות הוגן. אם לא, ייתכן שהגיע הזמן לשחרר את התלות שלו בך ולהגן על עצמך מבחינה רגשית ופיזית. 

שלך,
גיי

No Replies to "מה לעשות אם אתה חושב החבר שלך הוא הומו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    38 − = 28