למה גברים הומוסקסואליים לא לתוך אנאלי – insightyv.com

למה גברים הומוסקסואליים לא לתוך אנאלי

האם אתה לתוך סקס אנאלי? אם כך, אתה נמצא רוב האוכלוסייה הומו, על פי סטיבן גרגורי אנדרווד. הוא המחבר של גברים הומואים אנאלי ארוטי, והוא כותב כי בערך שלושה רבעים של גברים הומוסקסואלים יש סקס אנאלי בזמן זה או אחר במהלך חייהם. עכשיו, בהנחה שהאנשים האלה ימשיכו לקיים יחסי מין אנאליים, זה משאיר רבע מכלל הגברים ההומואים שלא ניסו ולא היו להם עוד אנאלי.

זה הרבה גברים הומוסקסואלים שאינם במין אנאלי. למה? 

יכולות להיות מספר סיבות:

טעם אישי

כמה בחורים אולי ניסו אנאלי רק כדי לגלות כי הם לא מוצאים שום הנאה ציפוי או תחתית. זה מאוד שכיח עבור גברים הומו כדי להיות מכריע לאחר “ניסיון ראשון רע”. אלה שמעולם לא ניסו אנאלי עשויים להמשיך להיות ללא רצון להשתתף, על ידי בחירה, סטיגמה או חרדה.

סטִיגמָה

ישנם stigmas הקשורים גברים שיש להם סקס אנאלי עם גברים אחרים. בראש נחשב לעתים קרובות להיות השותף הדומיננטי בעוד התחתון נחשב יותר כנוע. זה לא תמיד נכון. לכן, מין אנאלי יכול להוות בעיה, למשל, בתחתית שאינה רוצה להיראות כ / כפי שמרגישים או להרגיש כמו “חלש” או פחות דומיננטי. יש גם השוואה עם זוגות ישר: התחתון יהיה לראות בדרך כלל את התפקיד הנשי ביחסים הטרוסקסואלים. 

חֲרָדָה

יש יותר אותיות במרק האלפבית של STD מכל אחד מאיתנו היה רוצה.

הסיכון של התקשרות STD, מן לטפל ביותר את חשוכת מרפא, גורם לא מעט חרדה. סקס אנאלי יכול להיות נתיב לפחדים רבים, כך שכמה מהם מרגישים שמוטב להימנע מלהתעסק. כתחליף, הם מעדיפים סקס שאינו חודר. 

רגשות

החדירה האנאלית היא אחד הקשרים הפיסיים הקרובים ביותר שלנו.

רבים מעדיפים להיות רגשות הקשורים לרמה זו של קרבה. אז, כמה גברים נמנעים אנאלי אלא אם כן יש להם קשר רגשי עם בן זוגם. כמה גברים הומואים מרגישים כי חיבור פיזי רגשי הוא גם הדרך הטובה ביותר ליהנות ממין אנאלי, כי קרבה מאפשרת חשוף, או סקס אנאלי ללא קונדום.

אם ניקח סטטיסטיקה ונימוקים בצד, עלינו להסיק כי המין הוא אישי. עד כדי כך, כי ההעדפות, ההנאות, הרצונות, הרצונות והצרכים משתנים על ידי הפרט. המיניות שלנו כוללת את כל הדברים שהוזכרו לעיל ועוד הרבה יותר, והיא משתנה כאשר אנו חווים וגדלים. מה שאנחנו אוהבים היום לא יכול להיות מה שאנחנו לתוך מחר.

אין שום דבר רע לא להיות לתוך אנאלי. נראה כי הרבה גברים הומוסקסואליים חיים בשמחה את חייהם ללא כל יחסי מין אנאליים. יש הרבה דרכים אחרות לגברים ליהנות מינית. סקס אנאלי יכול להיות מוחלף על ידי סקס לא חודרני כמו פרוטאז ‘או סקס בין שני סוגים: שתי השיטות אינן כרוכות בשום סוג של חדירה ויכולות להיות מספקות מאוד. בנוסף לכך קיים מין אוראלי, ועוד מיני פטיש אחרים שאינם קשורים לחדירה אנאלית. 

No Replies to "למה גברים הומוסקסואליים לא לתוך אנאלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.