נהדר אלטרנטיבי תאריך רעיונות גברים הומוסקסואלים

נמאס לך באותו בית קפה ישן, סרטים וארוחת ערב שגרתית? נסה אלה רעיונות חלופיים תאריך.

שתיים men walking on the beach

אונוקי - אריק אודראס / Brand X Pictures / Getty Images

קבל חול בין הבהונות או צלוי כמה כלבים בחוף או בפארק. הפתעה את התאריך עם פיקניק לשניים. רוב החנויות הביתיות כמו מיטה, אמבט, או מעבר או ארגז & חבית למכור את סלסלות פיקניק הספר הישן הישן. ממלאים אותו עם היין האהוב עליכם, כמה כריכים וכמה תותים מכוסים שוקולד. אם התאריך שלך הוא יותר של גבר, לקחת יחד עם גריל נייד קטן כמה סטייקים או דגים. אז תן לו להראות לך איך לגריל אותו לשלמות.

02
מתוך 10

נסיעה ברכבת הרים.

אני לא מדבר על רכבת הרים רגשית מערכות יחסים רבות הופכות, אבל בפועל רכבת רכבת הרים כדי לקבל את זה התחיל. תוכלו לבקר בפארק שש הדגלים או בפארק דיסני. אתה יכול ללמוד הרבה על התאריך שלך על ידי סוג של נסיעה הוא נהנה. מבחן רמת המיומנות שלו, גם, על ידי הפיכת אותו לנצח אותך אחד הדובים הגדולים.

03
מתוך 10

רולרים או באולינג.

להגדיר מחדש את השטף החוצה בנתיב באולינג או לתת לו לדבר איתך במעגלים סביב משוטט הרים. למרות שיש אנשים אחרים מסביב, שיתוף נתיב או החלקה זה לצד זה היא דרך מהנה לשמור על שיחה הולך. רולר או באולינג תאריכים הם דרך מצוינת לקבוע אם תאריך שלך הוא נוח, הרפתקני, או חצוף.

04
מתוך 10

לחיות כמו עשירים ומפורסמים.

לתכנן לינה או לילה להישאר בעיר מרוחקת או קהילת נופש. לא יכול להרשות לעצמו לבקר בקלאב מד? הזמנת חדר במלון גבוה יותר במרכז העיר ולחיות כמו זוג עשיר ומפורסם ליום. תוכלו לסעוד במסעדה, ליהנות מהבריכה ומהבילוי הלילי. אם הדברים הולכים טוב, מתכננים להישאר. אם לא, צא מהדלתות המסתובבות כאילו לא קרה דבר.

05
מתוך 10

לטעום קצת יין.

למד על היין ועל הטעמים שלך פירותי טעם באירוע טעימות יין. אירועים אלה מרגיעים ומהנים. לשבת קצת ולדבר על מה שאתם נהנים בחיים תוך טעימת כמה יינות הטובים ביותר בעולם. אתה לא צריך לחיות ליד כרם ליהנות טעימה טובה. LocalWineEvents.com הוא ספרייה גדולה של אירועי יין בעיר שלך. המחירים יכולים לנוע בין 5 $ פחות מאיימת לאדם עד מאות העליון הבלעדית.

06
מתוך 10

כל חתימה על הספר.

רוב חנויות הספרים הגדולות והגדולות מחזיקות חתימות ספרים לעתים קרובות. בקר בחנות הספרים לפני תאריך שלך ולבקש את היומן שלהם. גם אם מעולם לא שמעת על המחבר, קח את התאריך. אתה לא צריך לקנות ספר, אבל זה ייתן לך הזדמנות לבלות זמן איכות עם התאריך שלך. לשוטט במעברים ולדבר על איזה ז'אנר של ספרים שאתה אוהב או ללעוג מכסה הספר משוגע.

07
מתוך 10

קפה שירה קריאה.

בתי הקפה החשוכים האלה שאתם רואים בסרטים עם המשוררים ששרים את מילותיהם החנוטות אכן קיימים. שאל את בית הקפה המקומי על האירועים שלהם ואת האמנים. הם עשויים לכלול משורר, להקה או משורר עם להקה בכל לילה נתון. לתפוס כוס ג'ו בשבילך ואת התאריך שלך, לקחת כמה שירה או להקה אינדי ולהעיר על כמה מגניב שניכם מרגישים.

No Replies to "נהדר אלטרנטיבי תאריך רעיונות גברים הומוסקסואלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − = 38