כמה אנשים הומואים יש בארצות הברית?

כמה אנשים הומואים יש בארצות הברית?

מכון וויליאמס בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת קליפורניה, חוק הנטייה המינית וחשיבה על מדיניות ציבורית, מעריך כי 9 מיליון אמריקאים (כ -3.8%) מזוהים כהומואים, לסביות, ביסקסואלים או טרנסג'נדרים (2011). כמו כן, נמצא כי ביסקסואלים מהווים 1.8% מהאוכלוסייה, ואילו 1.7% הם הומוסקסואלים או לסביות. מבוגרים טרנסג'נדרים מהווים 0.3% מהאוכלוסייה.

מדוע מספר זה הוא אומדן?

מספר האנשים של הלהט"ב בארה"ב הוא סובייקטיבי.

מחקרים המצביעים על הסטטיסטיקה הם אומדנים במקרה הטוב. הנתון המקובל ביותר הוא כי 1 מתוך 10 אנשים הוא LGBT; עם זאת, כמה מחקרים מעריכים 1 ב 20. כמובן, זה הכל תלוי בהגדרה של הומו (אשר עשוי להשתנות לפי המחקר) ואת הנכונות של המשתתף לזהות כמו הומו, דו, לסבית או טרנסג'נדרי. אז, למה לא ניתן לספור את המספר האמיתי של אנשים GLB? יש הרבה דברים לשקול כאשר מנסים לספור את מספר אנשים GLBT.

מה אומרים המומחים?

כשנשאל על הנתונים הסטטיסטיים של אוכלוסיית GLB, אומר גארי גייטס, עמית מחקר בכיר במכון וויליאמס בנושא אוריינטציה מינית ומדיניות ציבורית:

"זו השאלה היחידה שאני נשאל יותר מכול, התשובה היא לצערי לא פשוטה, אני אענה לשאלה, מה זאת אומרת כשאתה משתמש במילה 'הומו'? אם אתה מתכוון לאנשים שמזוהים כהומואים, לסבית או ביסקסואלית בסקר, אז התשובה היא שזה כנראה לא אחד מכל עשרה, אבל קרוב יותר אחד מכל עשרים.

סקר ממשלתי שנערך לאחרונה מצא כי 4% מהמבוגרים בגילאי 18-45 מזוהים כ 'הומוסקסואלים' או 'ביסקסואלים'. שיעור דומה של מצביעים מזוהה כ - GLB. אם אתם מגדירים את הומואים כבעלי נטיות או התנהגויות חד-מיניות, אתם מקבלים פרופורציות גבוהות יותר, שהן קצת יותר קרובות לדמות אחת מתוך עשר ". קרא עוד על הראיון שלי עם גארי גייטס.

No Replies to "כמה אנשים הומואים יש בארצות הברית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    52 − = 45