לא בטוח אם אתה לסבית או בי? קחו את זה. | insightyv.com

לא בטוח אם אתה לסבית או בי? קחו את זה.

לא בטוח אם אתה לסבית או בי? קחו את זה.

כאשר אתה יוצא, אתה לא יכול להיות מבולבל על העובדה שאתה אוהב בנות, אבל איך אתה יודע בוודאות אם אתה לסבית או ביסקסואלים? אם אי פעם בחיים שלך היה ריסוק או מערכת יחסים עם בחור, אתה עדיין יכול להיות לסבית, או שזה עושה באופן אוטומטי אותך דו מיני? זה מה שג’ולי בת ה -18 רוצה לדעת:

קורא שואל כתב ב: אני בת 18, ואני לא בטוחה אם אני לסבית או ביסקסואלית.

אני יודע שאני לא ישר. תמיד נמשכתי לנערות אחרות, אם כי לא תמיד זיהיתי אותו. גם אני אהבתי בחורים בעבר – או חשבתי שאני. אז השאלה שלי, אני מניח, היא אם זה עדיין אפשרי בשבילי להיות הומו. האם זה אפשרי עבור לסביות להיות “הבחור מוחץ” בגיל העשרה שלהם / גיל העשרה המוקדמות, או האם העובדה שיש לי באופן אוטומטי אומר שאני דו?

כן, כמובן, אתה עדיין יכול להיות לסבית אם יש לך כבר מוחץ על החבר ‘ה בעבר. אתה יכול להיות לסבית אם היו לך יחסים עם גברים בעבר. אולי זה יעזור לך להגדיר את עצמך:

איך לדעת שאתה לסבית

אתה אוהב נשים. אתם נמשכים מינית לנשים. כאשר אתה מסתכל אל העתיד, אתה רואה את עצמך עם נשים. אתה רוצה לקיים יחסי מין עם נשים, לבנות חיים עם אישה, יש יחסים עם נשים.

אתה יכול או לא יכול להיות ריסק או יחסים עם גברים בעבר. אתה יכול או לא יכול להיות יחסים עם נשים בעבר.

כאשר אתה מסתכל עמוק בפנים, את המילה “לסבית” מרגיש מתאים לך.

איך לדעת שאתה ביסקסואלי

אתה אוהב גברים ונשים כאחד. אתם נמשכים מינית לגברים ולנשים כאחד. יש לך מוחץ על גברים ונשים כאחד. כאשר אתה מסתכל אל העתיד, אתה יכול לראות את עצמי עם גבר או אישה. אתה רוצה לקיים יחסי מין עם נשים וגברים, לבנות חיים עם אישה או גבר, יש יחסים עם גברים ונשים כאחד.

אתה יכול או לא יכול להיות ריסק או יחסים עם גברים בעבר. אתה יכול או לא יכול להיות יחסים עם נשים בעבר. כאשר אתה מסתכל עמוק בפנים, המילה “דו מיני” מרגיש מתאים לך.

No Replies to "לא בטוח אם אתה לסבית או בי? קחו את זה."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 21 = 25