האם זה רגיל לניסוי מינית עם אותו מין?

האם זה רגיל לניסוי מינית עם אותו מין?

הרבה בני נוער רוצים לדעת אם זה נורמלי להתנסות מינית עם חבר מאותו מין ואם זה אומר שהם הומו, לסבית או דו מיני.

Hooking-up עם מישהו מאותו המין יכול להיות הרבה דברים וזה יכול להיות דברים שונים לאנשים שונים. אבל מה שזה לא אומר, אתה צריך לדעת כי סקס מאותו מין קופצים נפוצים בקרב בני נוער אשר מזוהים ישר, בין מי להזדהות כמו הומו, ובין אלה אשר תוהים נטייה מינית שלהם.

הרבה בני נוער להתנסות מינית עם מישהו מאותו המין. לפעמים זה עוזר להם להבין אם הם או לא הומואים, לסביות או ביסקסואלים ולפעמים זה לא.

קוראת אחת מסבירה איך הומוסקסואלים מאותו מין היו משמעותיים עבורה יותר מאשר אצל חבר לשעבר.

היא אומרת:

"כילדה, ניסיתי עם החברים שלי, אתה יודע, יש לי קצת כיף, הגעתי למסקנה שאני לא ממש ישר, החבר לשעבר שלי, הבחור הכי ישר שפגשתי עד כאן של כמעט להיות הומופובית, נישק כמה חברים שלו הבחור, אז ברור כמה בחורים לעשות את זה יותר מדי. "

למרות שהתנסות עם חבר מאותו מין יכולה להיות אינדיקציה לנטייה המינית שלך, זה לא באופן אוטומטי. זה יכול להיות מבלבל נער אשר אינו מזוהה כמו הומו, אבל מי נהנה את חיבור. זכור כי זה נורמלי עבור מתבגרים לעבור תהליך של חשיבה שלהם מינית אוהב ו dislikes.

כפי שהמדריך לחיים הומוסקסואלים מסביר, "הניסוי הוא חלק נורמלי ובריא מאוד בהתפתחות שלנו", כך או אחרת, מסייעת לנו להתפתח מבחינה מינית, אך פעמים רבות, הרגשות המיניים האמיתיים שלנו אינם להתבהר עד הרבה יותר מאוחר בחיים ".

נער אחר כותב כי בשבילו הניסוי היה קשור להיות הומו, אבל זה לא היה המקרה של שני בחורים הוא מכור- up ועם מי הוא לא היה אותו ניגש אל קופצים.

"ניסיתי עם שני חברים שאני אוהב וסיפרתי אחד שחיבבתי אותו והשני שאני סתם הומו, החבר שסיפרתי שאני אוהב שפשוט פוצץ אותי ועדיין עושה את זה, החבר השני הרבה יותר קרוב עכשיו".

אם אתה בן העשרה שמזהה את זה ישר אז חשוב להבין שאם אתה ניסוי עם חבר שהוא הומו, אז אדם זה עשוי לראות את זה פחות כמו "ניסוי" ועוד כמשהו שבו רגשות רומנטיים עשוי להיות מעורב. ואם לאדם זה יש רגשות שאתה לא משתף, אז הוא או היא יכולים להיפגע ממש בתהליך.

הדרך הטובה ביותר להימנע מכך היא להיות upfront על איפה אתה רגשית. אל תתיימר להיות משהו שאתה לא ולהימנע "ניסוי" עם מישהו המעוניין בך אם אתה לא מרגיש באותה דרך.

כמובן, כמה אנשים לא נוח עם המונח "הניסוי" לתאר אותו סקס קופצים. בתור נער אחד שהוריו מסרבים להאמין שהוא כותב הומו, "אני שונא את המילים ניסוי ו שלב הם הדברים הנפוצים ביותר שאומרים כל הורה ". ובעוד זה נכון שלפעמים אנשים משתמשים במונח" ניסוי "בצורה מזלזל, זה יכול להיות גם תיאור די טוב של מה העשרה חווה.

בסופו של דבר, בעוד ניסויים מאותו המין עשוי לעזור לבני נוער מסוימים להבין אם הם הומואים או לא, עבור אחרים זה רק אירוע בהתפתחות המינית שלהם, יחד עם אחרים.

No Replies to "האם זה רגיל לניסוי מינית עם אותו מין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 41 = 50