מפלרטטת טיפים עבור בני נוער הומואים

מפלרטטת טיפים עבור בני נוער הומואים

נערים מתבגרים לומדים איך ילד פוגש-נערה, אבל אף פעם לא איך ילד פוגש-ילד. כך נערים מתבגרים הומו הם לעתים קרובות מושג כאשר מדובר פלירטטה ותמים באמת כשזה מגיע להיות "סקסי". אז מה אתה יכול לעשות כדי לפלרטט בהצלחה עם בחור? למד כיצד לתת לבחור יודע שאתה מעוניין ואיך להיות מפתה.

פלירטוט גייז

לפעמים זה נראה כאילו יש עולם של הבדל בין הומואים היכרויות ישר.

עם זאת, בעוד אחד ההבדלים הגדולים ביותר היא שאם מישהו לא בחוץ זה יכול להיות קשה לדעת אם הם הומו, את היסודות של לפלרטט להישאר זהה.

באמת, אין דרך אחת לפלרטט כי הוא בטוח לעבוד כל הזמן. אנשים צריכים לפתח את הדרך שלהם להראות שהם מעוניינים במישהו אחר. אבל שמירה על כמה דברים בראש יכול לעזור לך להראות מישהו שאתה מעוניין.

טיפים נדל בני נוער

Motobedis אומר:

אתה לא מנסה להיות סקסי, סקסי פשוט קורה. 😉 ולחייך. לא חיוך ענקי, מפחיד, מלא שיניים. רק חיוך. גם בעיניך. צור קשר עין, אם מישהו לא מעוניין זה יהיה קל לספר. אל תפחד לשים את עצמך שם ולבהות.

Cheesy פיק אפ קווים הם גביני, אז אם אתה משתמש אחד, להודות בכך.

אין באמת נוסחה לפלרטט. רק תחשוב שרוב האנשים יחשבו מחשבות דומות לשלך. אף אחד לא לקח שיעור על פלירטוט. כולם פשוט מתרוצצים כמו תרנגולות מזעזעות.

רק לנהל שיחה. אין צורך להפוך את השיער, וגם לא צוחק. פשוט להיות ידידותי ו נגיש.

Trackstar אומר:

די פשוט לומר ולעשות דברים להחמיא את המחץ שלך מן יצירת קשר עין מחמאות מזדמנים לשלוף את הכיסא שלהם עבור אותם או סתם לפתוח דלת ... מה שהופך את הכוונות שלך ידוע הוא המפתח!

אל תהיה טירוף פלרטטני. אם אתה אוהב מישהו ומעוניינים בהם ללכת על זה אבל לא לפלרטט עם כולם, כי למחוץ שלך עשוי לראות את זה בתור לכבות.

רק להיות מודעים לשפת הגוף ואת זרימת השיחה. אתה יודע פערים ארוכים בשיחות הם סימן גדול כי גם. הם לא מעוניינים או ב. אתה צריך לשנות את הנושא כי זה לא משהו שהם לתוך.

עוד כמה דברים שכדאי לזכור

  • מחמאות עבודה פלאים. כל עוד הם אמיתיים, דברים כמו "אני אוהב את החולצה שלך", "אתה ממש מצחיק", ו "עבודה נחמדה להיכנס לקיסוס", הם כל אפשרי לפלרטט להוביל ב.
  • שמור את המחמאות שלך PG בהתחלה. יותר מדי הערות מיניות יכול להפחיד אנשים החוצה.
  • אל תהיה overbearing ורק לדבר על עצמך. זכור לשאול שאלות על האדם האחר ולתת להם לקבל מילה ב edgewise.
  • ביישנות יכול להיראות חמוד, אבל זה גם יכול לגרום לך להיראות לא מאובטח. זכור הרבה יותר אנשים מוצאים ביטחון אטרקטיבי מאשר לעשות הערכה עצמית נמוכה.

כמובן, מה שנראה אולי סקסי, פלרטטני או מצחיק לאדם אחד, עשוי להיראות מטופש או אפילו מטושטש. אז תמיד ודא שאתה פתוח לקריאת הסימנים של אדם אחר ואם הם לא נראים מעוניינים, מנסה קשה לא להרגיש דחוי, ולעשות את המיטב כדי להמשיך הלאה.

 

No Replies to "מפלרטטת טיפים עבור בני נוער הומואים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 77