מה בני נוער יכולים לעשות כאשר תוהה מיניות שלהם | insightyv.com

מה בני נוער יכולים לעשות כאשר תוהה מיניות שלהם

מה בני נוער יכולים לעשות כאשר תוהה מיניות שלהם

שְׁאֵלָה: מה אני יכול לעשות אם אני לא רוצה להיות גיי?

האם אתה בן העשרה GLBT שחשב אי פעם, “אני לא רוצה להיות הומו?” אם כן, אתה לא לבד!

תשובה:

כותב העשרה:

תמיד אני רוצה לצאת לדרך, תמיד רציתי חיים “נורמליים”, אישה, ילדים … כלב בשם לאקי 🙂 🙂 אבל לאחרונה, אני מרגיש משהו עבור בחורים אחרים. אני לא רוצה להיות הומו או ביסקסואלי, אבל זה לא שאני שונא אותם או משהו, מה שמביא משהו אחר, אתה יודע את זה סטודנט שנהרג בעצמו? אמא, והיא אפילו אמרה שהיא לא בדיוק מסכימה עם הומואים / לסביות / בי / טרנס, בכל מקרה, אני רוצה משפחה רגילה, אבל יש לי רגשות כלפי חבר’ה, לא כמו “וואו, אני רוצה יש לי יחסי מין איתך “, אבל אני חושבת שכמה מהם … חמודים / נאים, אני מקווה שזה רק סוג של שלב, אני כל הזמן מנסה להתעלם ממנו, אני לא רוצה להיות הומו / בי, לכל אחד יש עצה נחמדה ומועילה? “

זה נפוץ מאוד לילדים לחקור את הנטייה המינית שלהם וכמה ילדים בסופו של דבר מבינים שהם ישר. עם זאת, עבור רבים אחרים, להיות נמשך למישהו מאותו המין הוא לא “שלב”.

זה באמת נפוץ עבור בני נוער GLBT אשר נאבקים עם הזהות שלהם להרגיש כאילו הם לא רוצים להיות הומו. אבל בסופו של דבר, אתה פשוט לא יכול לשנות את הנטייה המינית שלך ולנסות לעשות זאת יכול להיות מזיק לבריאות הנפש שלך.

למרות שאתה עלול לחשוש כי להיות הומו או ביסקסואלי אומר שאתה לא יכול ליהנות חיי משפחה כמבוגר, זה לא נכון! הרבה אנשים GLBT ליצור משפחות עם אותו בן זוג בן זוג, וזה בהחלט אפשרי להיות הורה הומו. רק תראו את קאם ואת מיטשל, האבא ההומוסקסואלים בטלוויזיה המודרנית!

זה רע כי אמא שלך יש תגובות שליליות על החיים GLBT, במיוחד בהקשר של התאבדות של אדם צעיר. אבל יש לזכור כי אמא שלך אולי לא יודע על החיים GLBT.

למרבה המזל, יש קבוצות תמיכה כמו הורים וחברים של הומוסקסואלים ולסביות (PFLAG) שתוכננו במיוחד כדי לעזור להורים לילדים GLBT.

זה לא מפתיע כי אתה מרגיש שאתה לא רוצה להיות הומו בעולם שבו אנשים רבים עדיין מתייחסים הקהילה GLBT כמו אזרחים סוג ב ‘, ואיפה במסדרונות בית הספר התיכון מלאים בדיחות הומוסקסואלים בריונות של סטודנטים הומוסקסואלים.

יש לקוות, אתה יודע שאין שום דבר רע להיות הומו. אתה מי שאתה מקווה בקרוב אתה תרגיש טוב לגבי מי זה אדם מתברר להיות!

No Replies to "מה בני נוער יכולים לעשות כאשר תוהה מיניות שלהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 − = 44