סיפור של אמא כאשר היא למדה את בנה היה הומו – insightyv.com

סיפור של אמא כאשר היא למדה את בנה היה הומו

זה התחיל ביום שבו היה לבני, בן, על צווארו. כשיש לי יחסים קרובים למדי עם בן, שאלתי אותו על כך. קודם כל, כמו רוב בני ה -17, הוא הכחיש שזה היה היקי. במהירות קיבלתי אותו במציאות, ואמרתי שאני בהחלט יודע איך נראה היקי. הוא היה מבולבל, אבל גם שמח להיות ספורטיבי על כתפו.

“מי זאת?” שאלתי. היו לו כמה חברים שהיו בנות, ואני באמת לא יכולתי לדמיין אותו נאבק רומנטית עם כל אחד מהם.

הם תמיד היו אפלטוניים לחלוטין. הוא לא יספר לי מי הביא את ההיקי.

בהיותי, התחלתי לרשום חברים ומכרים, בתקווה להכות את השם הנכון.

“מר קלסי, מירנדה? הוא הכחיש את כולם בחיוך אווילי. כבדיחה, הבאתי את שמו של חבר שלו, שזה עתה החל להופיע בבית שלנו. עדיין לא פגשתי את אלכס, אבל ידעתי שבני יצא איתו בלילה הקודם.

“אלכס?” הקנטתי.

“לא, “אמר. אבל הוא חייך חיוך שלא הבנתי ועזבתי את החדר.

שינויים אמא לב

חשבתי על זה קצת. ככל שהתקדמו הימים, התחלתי לשים לב לשינויים על בן. הוא התלבש אחרת, לבש כובעי עיתונים, צעיפים, וזקן “אנדי”. הוא בילה זמן רב עם אלכס, למעט חבריו האחרים. עדיין לא פגשתי את אלכס. ערב אחד הייתי אמור לאסוף את הבן שלי מהעיר, שם הוא מסתובב עם אלכס.

רציתי לקבל גז תחילה, אז נכנסתי למגרש החניה דרך כניסה אחרת. כשנכנסתי למגרש החשוך, חשבתי שראיתי את בני ואת עוד ילד גבוה יותר, נעולים בהחלט בחיבוק, על מכונית מסחרית בין הצללים. כאשר בן הבחין במכונית המתקרבת שלי, הוא מיהר להתרחק מהנער והעמיד פנים כאילו לא קרה דבר.

הוא נכנס למכונית והילד השני השתחרר משם, מעיף בי מבט רוטט, מתריס, מעבר לכתפו.

“אלכס?” שאלתי את בן.

“כן, “אמר, והחליף את הנושא. נתתי לו לרדת. הייתי יותר מדי בהלם ממה שראיתי זה עתה. למעשה, התחלתי מיד לפקפק כי ראיתי אפילו את מה שידעתי שראיתי. הדבר היחידי שנשאר לי במוחי היה המבט הרועם, הכהה, של אלכס, מכוון היישר אלי.

בימים שלאחר מכן רדפו אותי המבט הזה. אלכס ניגש אל הבית או פגש את בן במגרשי חניה, אבל זה לא קרה כשהייתי בסביבה. הם חיכו עד שהייתי בעבודה, או במקום אחר. בן הלך ונעשה מתוח יותר ויותר באופן שבו הוא מדבר, מתלבש ומתנהג. התחלתי לשאול את הבנות שלי אם הן חשבו שבן הוא הומו. הבת האמצעית שלי התחמקה משאלותי.

“תשאל את בן, “אמרה.

השארתי לבן בן פתק במחשב שלו בוקר אחד, שאומר, ביסודו של דבר, שכל מה שרציתי לו מאז שנולד הוא להיות מאושר ולהיות חופשי להיות מי שהוא. זה היה קצת מעורפל, אני יודע, אבל חשבתי שאם בן הוא הומו, כי הפתק יגיד לו שאני עדיין מקבל אותו וכי הרצון העיקרי שלי כאן הוא האושר שלו. הוא מעולם לא אמר דבר על הפתק.

ביום שבו הוצאתי את הכביסה של בן מהמייבש וגרב “גאווה גאה” נפל ונחת לרגלי, החלטתי שבן באמת מנסה להגיד לי משהו. לא יכולתי לחכות עוד. הייתי צריכה לדבר איתו.

קשה להצמיד ילד בן 17 לשיחה מלב אל לב. בן לא היה הכי פתוח לשיחות בין אם ובנו, ממילא מלטף את דאגותי ובקושי מאזין מאז שהיה ילד קטן. אבל הרגשתי בחוזקה שהוא צריך לדבר על “בטוח בטוח” ממני יותר מכל דבר אחר. גיליתי כי בן שיקר על אלכס להיות בן 17. הוא היה 21 ו זוטר בקולג ‘. הרגשתי שבן עלול להיות מעל לראש עם מישהו מנוסה יותר ממנו. ידעתי שזה לא יהיה קל.

איך זה אמא ​​דיברה על בנה להיות הומוסקסואלי

לא ידעתי איך להתחיל, החלטתי פשוט לקפוץ פנימה.

אני לא יכול לעשות את הפה שלי ליצור את המילה “G”, אם כי. זה לא שלא רציתי להגיד את זה, פשוט לא ידעתי איך זה יתקבל על ידי בן. מה אם הוא לא היה הומו? האם אפגע בו יותר אם אשאל אותו אם הוא?

שאלתי, “אלכס הוא יותר מחבר?” בן לא הביט בי ונתן לי את אחד מה”לא תשובות” המפורסמות שלו.

“אני לא יודע, “אמר.

התעקשתי. “כי אם כן, אז יש דברים שאנחנו צריכים לדבר עליהם”.

בן נבהל קצת, “פשוט תפסיק! הוא התחנן.

“אני לא עוצרת, אני צריכה לספר לך את הדברים האלה כי אני אוהבת אותך ולא רוצה שיקרה לך משהו”.

“אתה צריך לעצור!” הוא התחנן שוב.

“למה אתה רוצה שאני אעצור?” שמרתי על קול רגוע.

הוא הפנה את ראשו ומילמל בקול, “זה מביך”. לבי נשבר לו. הבנתי למה הוא מתכוון. הוא רצה להיות נאמן למי שהוא, אבל הוא לא היה מוכן לקחת על עצמו עומס מלא של להיות הומו. הוא לא רצה שאמו תצא החוצה. אבל למעשה, הוא פשוט היה outed על ידי אמו.

התנצלתי על שהעליתי את זה, אבל גם אמרתי לו שאם הוא הומו, שיש דברים שיש לי אחריות לטפל בהם, הבטיחות שלו היא העדיפות הראשונה שלי. הוא אמר, כן, אלכס היה יותר מחבר.

No Replies to "סיפור של אמא כאשר היא למדה את בנה היה הומו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.