איך העליון צדדי מוגדר ביחסים גיי – insightyv.com

איך העליון צדדי מוגדר ביחסים גיי

ייתכן שהתבקשת בזמן זה או אחר אם אתה העליון, התחתון, או צדדי. כמה גברים הומוסקסואלים משתמשים בתוויות אלה כדי לזהות את עצמם או למצוא שותפים התואמים את העדפותיהם. אחרים מעדיפים פרשנות רופפת יותר של התפקידים המיניים שלהם.

זה לא יוצא דופן עבור גברים הומואים להגדיר את עצמם כך. בין אם אתה שוקל היכרויות או פשוט משדלת, כמו הומו אתה בדרך כלל לשאול את הבחור השני אם הוא העליון, תחתית, או צדדי.

חשוב למצוא את זה בהקדם האפשרי, כי אם אתה מתכוון תאריך, או להיות מעורבים ברצינות במערכת יחסים, זה חשוב ביותר כי אתה והוא להיות תואם מבחינה מינית אחד עם השני.

כל הנושא של הדף לעומת צדדי פגע הקהילה ההומו גדול בשנת 2016 עם פרסום של סקר שפורסם ב “Archives of Sexual Behavior”, תחת הכותרת תפקידים עליונים ותחתונים בהכללת סטריאוטיפים. המחקר גילה כי פסקי דין שנעשו לגבי אדם, אם כי אדם הוא העליון, התחתון, או צדדי פשוט מבוססים על תפיסות (לא בפועל) גברי ונשי תכונות.

מה המשמעות של תוויות אלה?

בואו נהיה קליניים לרגע: למעלה צדדי הן עמדות מין נלקח במהלך פעילות מינית. בעוד שהמונח יכול להתייחס לנקבות, התוויות בדרך כלל באות לזיהוי עמדות המועדפות על גברים הומוסקסואלים בעת פעילות מינית. העליון הוא זכר המעדיף לחדור צדדי הוא בדרך כלל אדם פתוח או להיות העליון או התחתון (כלומר, הזכר “מקבל”).

אחד ההומואים היה אומר את זה על תיוג מיקום:

יש כל כך הרבה דיבורים ודיון על מי נותן ומי מקבל. היו לי אנשים ישר לומר לי שהם הניחו כי רוב ההומואים פשוט מתחלפים. כן, יש כאלה, אבל רובם לא. אבל מה אם בחור הוא לא העליון, תחתית או אפילו צדדי? מה עם גברים הומוסקסואליים שמעולם לא עסקו במין אנאלי ולעולם לא יעשו זאת? נמאס לי מכל התוויות.

עוד הומו (יועץ פיננסי) שעבר לגור בניו יורק אומר כי עולם היכרויות כבר מורכב יותר הפך אפילו יותר קשה לנווט עם כל הפטפוטים על עמדות.

“ניו יורק היא עיר תחתית”, אומר ג’ייסון. “כאשר אתה על manhunt.net ואת הפרופיל אומר ‘צדדי,’ אתה יודע כי הבחור הוא באמת תחתית. זה אומר שהוא יהיה הדף אבל לא אוהב. אני תחתית, ואת הפרופיל שלי אומר צדדי. “

למה אתה מתבקש לתייג את עצמך במקום הראשון?

במערכות יחסים ישרות בין גברים ונשים, יש הכללות מסורתיות שאדם עושה על תאימות מינית – אם כי אני מדגיש את המילה “הכללות”. עם זאת, כאשר שני גברים מעורבים קשה לקבוע תאימות מינית לפני שני הצדדים נפגשים. במיוחד היום לסחוב ימינה, לסחוב שמאלה היישומים בעולם היכרויות, אחד צריך לשים קצת מחשבה לתוך זה אז הם יכולים להיות ברורים מההתחלה. 

תפקידים וזהות מינית

תפקידו / תפקידו המיניים של האדם קשור יותר להעדפה האישית מאשר לזכרם או לגבריהם או לגבריות או לנשיות שהם נראים / נראים. במילים אחרות, יש לה יותר קשר עם האישיות הייחודית של האדם מאשר העובדה שהם ישרים, הומו, דומיננטיים או כנועים בטבע

אין מוחלטות כאשר מדובר בהעדפות מיניות של אדם. גברים מסוימים משתמשים במונחים אלה כמדריך, בעוד שאחרים רואים אותם כפרוטוקול הכרחי לעקוב אחריו. כך או כך, זו שיחה חשובה לפני סקס או היכרויות.

No Replies to "איך העליון צדדי מוגדר ביחסים גיי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.