עצה עבור הומואים: מה לעשות כאשר האיש שלך נמצא למטה למטה

עצה עבור הומואים: מה לעשות כאשר האיש שלך נמצא למטה למטה

האם אתה חושד החבר שלך או הבעל להיות על נמוך למטה (או על נמוך)? גברים רבים במערכת יחסים הטרוסקסואלית מקיימים יחסי מין עם גברים אחרים ללא ידיעתם ​​לנשותיהם או לחברותיהם. להלן מדריך עבור אלה שנפגעו על ידי אדם אהוב על למטה נמוך.

  1. רק אתה יכול לעשות החלטה על הקשר שלך.

   קח צעד אחורה לפני להתעמת עם האחר המשמעותי שלך על להיות הומו או "על הנמוכה". כמובן, חשד השותף שלך של רמאות הוא דבר אחד, אבל להיות הומו או דו מיני הוא אחר. ללא הנחה הנוכחית הרגשות שלך, חשוב לך לשמור על מגניב שלך ולחשוב על למה יש לך את החשדות. להיות עייף של עצה ממשפחה או חברים, כמו לפעמים הם נוטים להחמיר את המצב או להצביע על סימנים כי אין צורך להוביל את האיש שלך להיות למטה למטה. למרבה הצער, אין דרך לחזות איך זה ישפיע על מערכת היחסים שלך או אם זה יהיה אפילו להמשיך. זה תלוי בך ועל אחרים משמעותיים.

  1. תעשה את המחקר שלך.

   דעו כי ישנן דרגות שונות של מיניות, אשר הודגשה לפני שנים רבות על ידי ד"ר אלפרד Kinsey ואת סולם Kinsey שלו. זה אפשרי בעלך או החבר שלך הוא דו מיני, הומו או סתם סקרן. שום דבר בחיים הוא פשוט זה לחתוך ויבש. דע איפה הוא עומד!

   • מה נמוך למטה?
   • מיתוסים על ביסקסואליות
  2. שאל אותו על המיניות שלו ועל ההיסטוריה המינית.

   • בחר זמן שבו שניכם יכולים להיות לבד.
   • תן לו לדעת שאתה מודאג לגבי ההתנהגות הנוכחית שלו (מדבר בחדרי צ'אט גברים, רמז לכיוון משיכה מינית לגברים, וכו '), וכי אתה חושד שהוא יכול להיות הומו או ביסקסואלי.
   • הוא עלול לכעוס או להתגונן, כדי להבטיח לו כי אתה שואל כי אתה אכפת מגיע ליושר שלו.
   • שאל אותו אם הוא אי פעם היה עם גברים אחרים או אם יש לו רצון להיות איתם.
   • תחקרו על ההיסטוריה המינית שלו. גם אם אתה כבר יודע, לשאול שוב עם שאלות מפורטות.
   • תגיד לו שאתה רוצה לתרגל סקס בטוח מנקודה זו על ההגנה שלך.
  1. להיות פתוח לכל האפשרויות.

   זה לא אומר שאתה צריך לקבל ביסקסואליות שלו או הומוסקסואליות, אתה פשוט צריך להישאר פתוח לאפשרות שזה עשוי להיות רק סקרנות או פנטזיה. זה מובן כי זה לא להקל על המצב, אבל זה יהיה לשמור על הרגשות שלך ברמה על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות על היחסים שלך. שים לב לכך שאולי הוא לא היה מודע להעדפתו המינית שלו עד לרגע הנוכחי. חלק מן הגברים ההומואים היוצאים מהארון הוא התגלות בפני עצמם כי הם נמשכים לאותו מין.

  1. זו לא אשמתך.

   לעתים קרובות נשים חושבות שהן "עושות" או "הופכות" את הבעל או את החבר שלהם להומוסקסואלים או ביסקסואלים על ידי משהו שהם עשו או לא עשו. זה לא המקרה! היה סמוך ובטוח, להציג הנוכחי של אחרים משמעותי של הומוסקסואלים או רגשות ביסקסואליים היו שם לפני שהוא פגש אותך. הם פשוט הודחקו עד עכשיו. כמה גברים יוצאים ב 13, אחרים בגיל 30. כל הנסיבות שונות.

  2. להגן על עצמך, תרגול בטוח סקס!

   אחת מתופעות הלוואי המצערות של גברים בוגדים במורד נמוך היא העברת מחלות המועברות במגע מיני כגון HIV. מחוץ לסוגיה זו, חשוב שתמיד תרגלו יחסי מין בטוחים (זכרו, נשים נושאות גם את המחלה)! זה חשוב במיוחד להגנה עליכם ועל ילדיכם. בדוק את ה- HIV.

  No Replies to "עצה עבור הומואים: מה לעשות כאשר האיש שלך נמצא למטה למטה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   16 − 13 =