איך לדעת אם אתה לסביות

איך לדעת אם אתה לסביות

חיי לסביות יקרים:

אני בן 25 וגר עם החבר שלי כמעט שנתיים. לפניו הייתי עם בחור אחר במשך שבע שנים עם מי חייתי, לפני זה ילד במשך שנה אחת וחברים הספר וכו '! מעולם לא היה לי קשר עם ילדה. נישקתי בנות בלילות בחוץ (ללא אלכוהול מושפע) אבל כחלק משחק כקבוצה וכו '.

עם החבר שלי 7 שנים נהניתי מערכת יחסים מינית טובה עבור השנה הראשונה, במהלך הזמן הזה הפכתי להיות חברים קרובים מאוד עם בחורה הומו, דברים קרובה קורה אבל שום דבר מעולם לא עשה.

אז הידידות הזאת יחד עם חיי המין שלי התמעטו כמעט לכלום - לא בגלל העדר הניסיון שלו.

פגשתי את השותף החדש שלי והסקס היה נהדר רק כחודש ומאז אני פחות ופחות נלהב מכל מגע מיני איתו - עד עכשיו זה לא כלום. אני חושש שמדובר בסוגיית מיניות ולא בתשוקה מינית, כפי שאני מאונן לעתים תכופות מאוד (ועשיתי במהלך שתי מערכות היחסים האחרונות), והפנטזיות שלי כרוכות בתערובת של גברים ונשים. עם זאת, אם אני תענוג למישהו אחר בפנטזיות שלי זה תמיד נשים - אני לא מוצא מתן עבודה בעל פה או יד לגברים מושכים בכלל.

אני נמשך אל גברים ונשים כאחד

בעולם הלא-פנטזיה, אני נמשכת לעתים קרובות לנשים ולגברים בצורה מינית. החברים שלי אמרו שהם לא יופתעו אם אמרתי שאני דו-מינית - אני לא בטוח למה לא דיברתי על הפנטזיות הנשיות שלי איתם.

זה לא היה רק ​​בחיים הבוגרים שלי, כי חשבתי שאני לא יכול להיות ישר, אני זוכר לכתוב ביומן שלי על זה כשהייתי בבית הספר היסודי וזה היה רעיון בראש שלי מאז.

לא היה לי מושג ראשון איך לברר אם אני דו-מיני או הומו. החבר הכי טוב שלי ואחותי הגדולה היו מזועזעים אם הייתי הומו, אז אני לא יכול לדבר עם אף אחד על זה.

היחסים הנוכחיים שלי סובלים מחוסר העניין המיני שלי - אנחנו נמצאים כרגע "בהפסקה". אני צריך לעשות משהו ותהיתי אם אתה יכול לשפוך קצת אור! לפי דעתך אני יכול להיות דו / הומו או שאתה חושב שאני נובח העץ הלא נכון?
מבולבלים לגבי המיניות

מבולבלת:

תודה שכתבת עם הסיפור שלך. אני בטוח שיש הרבה אנשים שיתייחסו אליה. לפני יוצאים לסביות או ביסקסואלים, נשים רבות יש יחסים עם גברים. לעתים קרובות מערכות יחסים אלה אינן פועלות.

זה נשמע כאילו היית ביחסים ללא הפסקה מאז היית בן 15. זה הרבה! טוב שאתה נמצא עכשיו בהפסקה ומנסה להבין מי אתה. העצה שלי תהיה להימנע מלהיכנס למערכת יחסים אחרת מיד ולבלות קצת זמן להכיר את עצמך.

אתה אומר שהיחסים המיניים שלך לא היו מספקים מאוד עם גברים. זה יכול להיות אינדיקציה שאתה יכול להיות לסבית. אני בטוח ששאלתי נשים אחרות שיצאו אחרי גברים, הן יגידו שהן מעולם לא היו מרוצות מינית עם גברים. ואז שוב, אולי יש אחוז של נשים ישר שאומר את אותו הדבר.

מכיוון שמעולם לא היית עם אישה שאתה עשוי לתהות, איך אני יכול להבין את זה?

איך אני יכולה לדעת אם אני לסבית, או ישר, או ביסקסואלית או מה, אם מעולם לא הייתי עם אישה?

לפעמים להיות עם אישה אחרת היא הדבר שעוזר כמה נשים לצאת החוצה ולהבין את הנטייה המינית האמיתית שלהם. פעמים אחרות, נשים פשוט "יודע" שהן הומו, אפילו לפני כל סוג של חוויה מינית עם אותו מין.

דברים לשאול את עצמך הם: על מי אני מפנטז? האם אני רק רוצה לקיים יחסי מין עם אישה, או שאני יכול לראות את עצמי יוצא עם אישה אחרת? האם אני יכולה לראות את עצמי חיה עם אישה אחרת ועושה איתה חיים? מתחיל משפחה? ללא שם: שיתוף החיים שלי איתה?

אלה הן סוג של שאלות אשר באמת להגיע אל הליבה של מה הנטייה המינית שלך. למרות שאנו מכנים אותו כיוון "מיני", המין הוא באמת רק חלק ממנו. קיום יחסי מין עם אדם אחר יכול להיות מהנה, ללא קשר לנטייה המינית שלך.

זה הקשר העמוק, אני חושב, זה עושה אותנו הומו, לסבית, דו מיני או ישר.

איך נשים אחרות להבין את זה? קרא את הסיפורים האלה על איך נשים ידעו שהן לסביות.

No Replies to "איך לדעת אם אתה לסביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    95 − 92 =