אנג 'לינה ג' ולי: ביסקסואלים מן ההתחלה | insightyv.com

אנג ‘לינה ג’ ולי: ביסקסואלים מן ההתחלה

אנג 'לינה ג' ולי: ביסקסואלים מן ההתחלה

אנג’לינה ג’ולי: ביסקסואלית שחקנית:

אנג’לינה ג’ולי לא רק משחקת תפקידים לסביים וביסקסואלים, היא פתוחה לגבי העובדה שהיא דו-מינית ויש לה קשרים עם גברים ונשים כאחד. בצעד נדיר להוליווד, ג’ולי פתוחה על האטרקציות שלה ועל היחסים עם נשים. היא היתה בקשר עם ג’ני שימיזו, כוכבת הכוכבים שלה אש שועל בשנת 1996.

אנג’לינה ג’ולי של לסבית ותפקידים רע ילדה:

אנג’לינה ג’ולי שיחקה לסבית בסרט Gia בשנת 1998. היא ידועה גם על תפקידה ‘ילדה רעה’ בסרטים כגון אש שועל (1996), ילדה, קטוע (1999), טומב ריידר (2001) לארה קרופט קבר ריידר: ערש החיים (2003).

הרקע של אנג’לינה ג’ולי:

אנג’לינה ג’ולי נולדה ב -4 ביוני 1975 לשחקן זוכה פרס האוסקר ג’ון ווייט ודוגמנית / שחקנית Marcheline Bertrand. יש לה אח מבוגר יותר ג’יימס. הוריה התגרשו בשנת 1976 ואנג’לינה גודלה על ידי אמה במדינת ניו יורק.

אנג’לינה נשואה לג’וני לי מילר (1996-1999), בילי בוב ת’ורטון (2000-2002) ובראד פיט (2014). לה ולבראד פיט יש שישה ילדים. מדוקס, שאומצה מקמבודיה, ובתה, זהרה, שאומצה מאתיופיה, בן פאקס, שילה ותאומים ויויאן ונוקס. 

שילה עשוי להיות חקירת הזהות המגדרית והורים בראד ואנג’לינה הם בסדר גמור עם זה. שילה, שנולדה, מעדיפה להתלבש בחליפות ובשיער קצר וביקשה להיקרא “ג’ון” הפרקליט.  אם שילה יבחר לזהות כזכר, נקבה או אחרת, עדיין לא נקבע, אך יש להורים שתומכים בזיהוי ילדם הוא חיוני, ואנג’לינה וברד עושים זאת בדיוק, ומאפשרים לשילה להתלבש במה שהם מרגישים נוח.

 

אנג’לינה ג’ולי: מודל תפקידים ביסקסואלי ?:

עם כל כך מעט לסביות או ביסקסואלים בהוליווד או בעין הציבור, אנג’לינה ג ‘ולי כבר אימצו על ידי הקהילה לסבית ביסקסואלים. היא מדברת בגלוי ובכנות על רגשותיה כלפי נשים. למרות החששות שישמרו כמה ידוענים בארון, אנג’לינה ג’ולי ממשיכה לזכות בפרסים גדולים ובתפקידי קולנוע גדולים.

נשים צריכות להודות שהיא חמה !:

 

 • ג’נט ג’קסון קראה לאנג’לינה ג’ולי את האישה הכי סקסית בחיים. “אני לא יודע אם זה היחס שלה או התחת שלה, אבל בשבילי זה החלק היפה ביותר של הגוף.”
 • מַלְאָך כוכב כריזמה קרפנטר הודה, “אם הייתי נאלץ ללכת עם אישה, זה היה צריך להיות מדונה או אנג ‘לינה Jolie.
 • כריסטינה אגילרה אמרה, “היא קשוחה, אבל סקסית באותו הזמן, שלא הרבה אנשים יכולים לעשות”.

פרסי אנג’לינה והכרה:

 • בשנת 2000 זכתה אנג’לינה ג ‘ולי בפרס האוסקר (אוסקר) עבור שחקנית המשנה הטובה ביותר ב ילדה, קטוע.
 • היא זכתה בגלובוס הזהב ילדה, קטוע, Gia ו ג ‘ורג’ וולאס.

הכרת אנג’לינה על עבודתה עם ילדים:

אנג’לינה הוכרה גם על עבודתה עם ילדים ועם פליטים במדינות כמו פקיסטן, טנזניה וסיירה ליאונה. היא אמרה לתרום שליש משכורתה לצדקה.

בגלל תמיכתה, ג’ולי נבחרה כנציגה העליונה של נציבות הפליטים של האו”ם (2001) וקיבלה את פרס ‘אזרחות העולם’ (2003).

Angelina Jolie ציטוטים ביסקסואלים:

 • ג ‘יין קוראי המגזין הצביעו אנג’לינה ג’ולי כשחקנית אשר עושה את הברכיים חלש. לג’ולי הגיבה, “הם צודקים לחשוב על זה, כי אני האדם הכי סביר לישון עם האוהדים שלי, אני באמת אוהב נשים אחרות, ואני חושב שהם יודעים את זה.”
 • על לארה קרופט ג’ולי אמרה, “את יכולה לדמיין את לארה קרופט כססבית? … בסוף היום אני באמת אוהבת נשים, אני אשמח אם הבנות בקולנוע יראו את לארה קרופט ימצאו אותי ממש חמה כמו החבר שלהם לעשות. “
 • בראיון עם אל מגזין, אנג’לינה ג’ולי אמרה, “באמת, אני אוהבת הכול, נערות ילדותיות, נערים ילדותיים, כבדים ורזים, וזה בעיה כשאני הולך ברחוב”.
 • “כשהייתי בן 20, התאהבתי במישהו שהיה במקרה אישה”.
 • “הייתי פתוח לגבי זה (ביסקסואליות) כי רציתי שאנשים יידעו שאני עם אישה, דיברתי על זה כי גיליתי משהו נפלא וחשבתי שאנשים צריכים לדעת שהניסיון שלי היה ממשי מאוד, נורמלי מאוד”.
 • כשברברה וולטרס שאלה אותה אם היא דו-מיני, הגיבה ג’ולי, “כמובן, אם אתאהב מחר באישה, האם אני מרגישה שזה בסדר לרצות לנשק ולגעת בה י אם אתאהב בה? ! כן!”
 • “אני אוהבת נשים וגברים באופן שווה, ואני רואה אנשים ואהבה כאהבה, אז אני חושבת שזה הגיוני שאישה תדע שאני אעריך ואאהב אותה כמו שאני אהיה גבר”.

  צילום: רבקה מארי: סרטים בהוליווד

No Replies to "אנג 'לינה ג' ולי: ביסקסואלים מן ההתחלה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  59 − 49 =