האם זה אפשרי להפוך בחור ישר גיי? – insightyv.com

האם זה אפשרי להפוך בחור ישר גיי?

הרבה גברים הומוסקסואליים שם בחוץ עם הרצון הזה ללא רבב עבור החבר ‘ה ישר. זה עושה את הסצינה הומואים היכרויות לפעמים רדודה מאוד סביב יישומי חיבור (“משחק ישר בלבד”). אבל ברצינות, אפשר להפוך מישהו שאולי ישר לתוך הומו?

הבה נשתמש במטאפורה מתאימה כאן:

במופע ברודווי הפופולרי רָשָׁע, המכשפה המרושעת של המערב לא היתה תמיד רעה. אלפבה (שם הלידה של המכשפה שהוזכרה לעיל) היתה כל כוונה להשתמש בכוחות הקסם שלה כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר – למצוא אהבה לאחותה (ניחשת נכונה כמכשפה המרושעת של המזרח) והצילה את אהבתה סוף טרגי.

התוצאה של הדופק שלה היתה איש הפח והדחליל. מאוחר יותר מתוסכלת כי ניסיונותיה ליצור את הפנטזיה שלה נכשל כישלון חרוץ, אלפבה נשבע חיים של רשע. כמובן, יש הרבה יותר לסיפור, אבל המוסר כאן הוא שאתה יכול להציל את עצמך הרבה צער על ידי מתן דרך הטבעית של הדברים להתפתח.

על ידי מנסה להציל את המחץ שלך גורל הרסנית ישר אתה עלול בסופו של דבר לאבד את ההערכה העצמית שלך. גברים הומוסקסואלים רבים מנסים להשתמש בכוחותיהם של שכנוע מוזר כדי ליצור את פנטזיה האהבה האידיאלית. הם עסוקים במשימה להפוך את הבלתי אפשרי לכאורה לטרגי לחלוטין. הבעיה מתגוררת כאשר אתה מבין שאתה תמיד להתאהב גברים כמו נשים. 

כולנו רצינו שנוכל לנווט שרביט ולהפוך את ההתאהבות שלנו לתאווה, אבל גם אם זה אפשרי, היית רוצה את זה ככה? המיקוד צריך לעבור מן הבלתי אפשרי (מה שהופך אותו הומו) למעשית (לברר אם הוא J הומו באמצעות ידידות).

אין סימנים ברורים החושפים את המיניות של האדם. והיום, תוויות מיניות הופכות יותר ויותר שבורות, ואנשים רבים לא ממש מאמינים בהן. 

ההנחות בצד, את התוכנית הטובה ביותר של התקפה צריך להיות כדי לקבל את הבחור ישר של אמון כחבר. אם אתה תופס אותו מסתכל לכיוון שלך, ואז להכות את השיחה.

כל תירוץ להתחיל ידידות. ברגע שאתה להכיר אותו, תוכל בקרוב לגלות אם אתה רוצה ידידות עמוקה יותר או לא. אתה לא צריך לצאת אליו מיד, אבל בסופו של דבר אתה צריך לחשוף את כוונותיך.

גם אם אתה מוצא את עצמך מתאהב בו, יש קצת סבלנות. אם הוא חולק את הרגשות שלך, הוא יחזיר את הרגש. אם הוא הומו, תדע בסופו של דבר מתי הוא מוכן שתדע. עד אז לשמור על שרביט שלך במכנסיים שלך להישאר בקו.

אם הוא לא, אז אתה יכול לשמור על ידידות טובה ולשפר את הדברים הטובים שניכם ביחד. לא תמיד לשפוט את הרגשות שלך בצורה קפדנית. אל תעשה את זה “אני חייב להיות לו כחבר או לא יש לו בכלל” ההחלטה. יש הרבה ניואנסים אתה יכול לחקור במצב זה. חוץ מזה, יש הרבה אנשים רבים אחרים שם בחוץ מחכה להתגלות. אתה עלול להיות מופתע.
 

No Replies to "האם זה אפשרי להפוך בחור ישר גיי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.