דאלאס טקסס לסביות – מדריך אורח לסבי של דאלאס טקסס

דאלאס טקסס לסביות - מדריך אורח לסבי של דאלאס טקסס

למרות שזה עמוק בלב של המדינה הרפובליקנית, דאלאס יש סצינה הומו משגשגת עם העיתון הקהילתי שלה (קול דאלאס), gayborhood (אלון לון) ו LGBT הקהילה מרכז (בשם די דיסקרטי מרכז המשאבים של דאלאס). זה לא יכול להיות ממש חיי הלילה של המקהות הומוסקסואליות החוף כמו סן פרנסיסקו או ניו יורק, אבל בצד פלוס, אנשים בדרך כלל בדרך ידידותית יותר, מועדונים הרבה יותר מזדמנים משקאות חצי מחיר.

אם אתה מתכנן ביקור, הנה כמה מקומות לבדוק:

סו אלן

שמו של הדמות בסדרת הטלוויזיה ה -80 דאלאס, סו אלן הוא בר הדייק הפופולרי ביותר בדאלאס, הודות לכיסוי זול, משקאות מיוחדים מדי לילה ומוסיקה חיה בסופי שבוע. הקהל לבוש כלאחר יד, מגוון רחב של גילאים וכמעט לחלוטין נשים, למרות החבר שלי הומו נשבע הוא לא מרגיש לא נוח שם. יש להם כמה שולחנות הוקי אוויר ואוויר, עם להקה שמתחילה ב -9. בדיוק כשההצגה מתחילה, כמה בחורות אנדרוגיניות חמודות הציעו לנו 1 $ יריות, וזה נראה הרעל של בחירה ב דאלאס הומואים ברים, לא הוצע כי רבים מאז המפלגה האחרונה שלי frat.

קפה קוסמי

המסעדה הצמחונית היחידה שמצאתי בעיר זו של 1.2 מיליון, רוטב ברביקיו נוזל תושבים נושאת כרטיס NRA, הקוסמית קפה נראה כאילו זה היה מיובא מצפון עיר ניו יורק ההר שבו אנשים עדיין לא בטוח איזה עשור זה.

התפאורה - דגלים של תפילה בודהיסטית, בעלי חיים בג'ונגל ודיקט בעלי צבעוניות בהירה, כל דבר מזרחי - הכול בדיוק כך שאני חושבת שבוקרים טקסנים אוכלים בשר בקר צריכים לדמיין את סן פרנציסקנים היפים. כאשר אתם מפסיקים להרגיש כמו קריקטורה של מודעות עצמית (זה המקום שבו רשימת המשקה שלהם מגיע שימושי), אתה באמת מעריך את טעים, בעיקר הודית נושאים נושאים ירקות עם שמות כמו "התחדשות herban" ו "קוסמוס מערבים".

המלון ממוקם ברובע אוק לון (Oak Lawn), ומצייר שפע של זוגות לסביות עשבי תיבול.

בר קרוס

זה באמת עבור הבנים, אבל הגברות יתקבלו בברכה, ואני מאוד ממליץ לבדוק את זה. הוא ממוקם ברחוב למון, ליד שדה התעופה של שדה התעופה, בין קניונים, מישורי מזון מהיר ותחנות דלק. מבחוץ, זה נראה רציני מאוד: צבוע כולו שחור עם חלונות אטומים ואת השם צבוע ביד על מכתבים קשת. אתה צריך לחפש קצת מסביב לדלת הצד כדי להיכנס, אבל ברגע שאתה עושה, אתה מוצא את עצמך בר צלילה ידידותי לשכונה, עם אמנות תלויה על הקירות ועיצוב בסגנון הפשפשים. נראה כי הטקסנים האלה אוהבים את הבריכה ואת היריות של ג'לו. יש להם גם תיבת תיבות גדולה, פאטיו חיצוני עם מזרקה ורקדנים גוגו חמודים של גברים במשך כמה לילות בשבוע. שוב, לא ההימור הטוב ביותר שלך להרים בנות, אבל עדיין מקום מהנה ומזמין.

מוזיאון הנשים

לצערי, לא מצאתי כמעט שום דבר לסבית במוזיאון זה מוקדש "עושה גלוי לסיפורים ייחודיים, מרקם ומגוון של נשים אמריקאיות." עם זאת, זה אוסף מהנה, אינפורמטיבי של תערוכות מולטימדיה, כי ראוי לבקר כמה שעות. מתמקדת כולה על נשים של צפון אמריקה, המוזיאון חוגגת את תרבות הנשים ואת ההישגים בספורט, פוליטיקה, אמנות, מדעי הרוח וזכויות האזרח.
זה גם מקום טוב להביא ילדים.

בר וגריל

עוד מקום זכר אך ידידותי מעורב ברובע אלון לון, ג 'יי ר' של אוכל נהדר, משקאות כן, יריות יריות. הם פתוחים במהלך היום לארוחת צהריים ויש להם גישה אלחוטית. בלילה, זה ארוז עם 20-30 משהו הקהל רוקדים לסלע 40. למעלה. יש להם גם מרפסת בקומה השנייה המשקיפה על הרחוב.

No Replies to "דאלאס טקסס לסביות - מדריך אורח לסבי של דאלאס טקסס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 27 = 29