מה גורם לזהות טרנסג’נדרית?

מה גורם לזהות טרנסג'נדרית?

ישנן תיאוריות רבות, אבל אף אחד לא יודע בדיוק מה עושה מישהו טרנסג'נדרי. לאחרונה, עם זאת, כמה אנשים מתמקדים פחות על מה שעושה אדם טרנס, ועוד על איך להתמודד בצורה הטובה ביותר את הצרכים של אנשים עממיים.

סיבות אפשריות

יש כבר הרבה מחקר לתוך מה גורם למישהו להיות טרנסג'נדרי. כפי שמסבירה קבוצת התמיכה של קבוצת Crossport,

תיאוריות של סיבתיות פסיכולוגית וביולוגית הועברו, ויש סבירות גבוהה שיש גורמים שונים לאנשים שונים. לאחרונה, מחקר חזק מראה כי כמות לא נכונה של הפרשת זמן מתוזמנת של הורמון גברי במהלך שלבי התפתחות העובר עשויה ליצור אדם טרנסג'נדרי - זכר או נקבה. מבחינה ביולוגית, הטבע יפיק נקבה אלא אם כן יספקו אנדרוגנים זכריים בזמנים הנכונים ובכמויות הנכונות. ישנם אזורים פיזיים ומנטליים אפורים בין זכר לנקבה "מוחלטים". בנוסף, ישנן כמה תיאוריות המתווכחות על מודל גנטי של סיבתיות.

הפרעת זהות מינית

אף על פי שהסיבות לזהות טרנסג'נדרית אינן ידועות, היותן טרנסג'נדריות נתפסות בדרך כלל כנושא פסיכולוגי. למעשה, יש לו אפילו אבחנה פסיכיאטרית משלו ב'מדריך האבחוני והסטטיסטי של הפרעות הנפש ':' הפרעת זהות מינית '. כמובן, לא כולם מרגישים שתווית כזאת מתאימה.

סוגיה רפואית לא פסיכולוגית

ד"ר נורמן פ 'ספאק, מייסד שותף של תוכנית שירותי ניהול המינים, מרפאה המספקת טיפולים לעכב גיל ההתבגרות בקרב ילדים המחקרים את מינם, חש כי עלינו לבחון את זהות הטרנסג'נדרים כמצב רפואי, לא כפסיכיאטרי הפרעה.

כפי שהסביר במהלך אירועי שבוע המודעות של הטרנסג'נדרים בהרווארד, "האנשים האלה לא משוגעים, זה מצב רפואי".

ההשפעה על בני נוער טרנסג'נדרים

אם תצוגה זו הופכת נפוצה, זה באמת יכול להשפיע על הדרך בה מתבגרים מתבגרים.

נכון לעכשיו, רוב אינם מורשים ניתוח או טיפול הורמונלי בגלל הגיל שלהם.

בתור טרנסמן נוער כותב על הפורום,

"ההורים שלי לא נתנו לי לקחת טסטוסטרון עדיין, וכנראה לא יהיה לפחות שנה, אז זה לא בא בחשבון במשך זמן מה (אשר מוצץ, כי אני כרגע עובר כנער צעיר, imho, ויהיה בקרוב מאוד צריך טסטוסטרון להיראות בגילי). "

ובעוד זה שנוי במחלוקת, המאפשר לבני נוער להתחיל המעבר יכול להיות מועיל מאוד. למעשה, מחקרים מצאו כי מתבגרים שהתחילו טיפול הורמונלי כמו בני נוער, היו פחות בעיות פסיכולוגיות מאשר אנשים שהתחילו את המעבר בבגרות.

לכן, למרות שאיננו יודעים מה גורם למישהו טרנסג'נדרי, אנו לומדים יותר ויותר על האופן שבו אנו יכולים לסייע להקל על המעבר.

No Replies to "מה גורם לזהות טרנסג'נדרית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 − = 22