האם לוסי ליו ביסקסואלי או לסבית? | insightyv.com

האם לוסי ליו ביסקסואלי או לסבית?

האם לוסי ליו ביסקסואלי או לסבית?

לוסי ליו היא שחקנית אמריקנית שהתפרסמה על תפקידה כמו לינג וו על תוכנית הטלוויזיה 1990 אלי מקביל. מאוחר יותר היא הפכה הרבה לסביות בתפקיד שלה כמו אלכס, אחד המלאכים ב המלאכים של צ’רלי (2000) לצד דרו ברימור וקמרון דיאז. היא ממשיכה לפעול הן בטלוויזיה והן בברודוויי וזכתה בפרסים רבים על משחקה. 

רקע כללי

חזרה בשנת 2003, כאשר לוסי ליו רמז כי היא אוהבת לנשק בנות, זה היה ממש חדשות.

היום, כל כך הרבה ידוענים הודה לאותה משיכה כי זה קשה לשמור על קשר. לוסי ליו מעולם לא יצאה לסבית או ביסקסואלית, או ישר, לצורך העניין. היא שומרת על חייה הפרטיים בידיים פרטיות, אף על פי שמגזיני חדשות מקשרים אותה ברומנטיות לגברים שונים, ביניהם נועם גוטסמן, השחקן וויל מק’קורמק, ומנהל הסרטים, זך הלם. 

עוד על לוסי ליו

התפקיד הראשון של לוסי היה משחק אליס בארץ הפלאות, שנת הלימודים האחרונה שלה בקולג’. התפקיד, היא אומרת, שינה את חייה. “הבנתי שאתה יכול להיות כל מה שאתה רוצה בעולם, “אמרה ניוזדיי. היא גם אמן חזותי מוכשר. היא יוצרת עבודה בקולאז ‘וצלמת וצלמת. לעתים קרובות היא תורמת את ההכנסות מן האמנות שלה לצדקה.

לוסי ליו יש בן, רוקוול לויד ליו, שנולד באמצעות פונדקאות הריון ב 2015. בהיותה הורה היא אמרה, “אז יש לי אדם אחד שעוזר לי על בסיס קבוע.

 ויש לי צוות של אנשים שעבדתי איתם מאז תחילת העבודה שלי לעסק הזה לפני 20 שנה ובמי אני בוטח בו ומסתמך עליו. אבל, אתם יודעים, לוח הזמנים שלי אפילו בלעדיו היה משוגע … זה לעולם לא יהיה קל. ואם אני מודה בזה, אני מודע למה שאני עושה “.

טֵלֶוִיזִיָה

היה לה תפקיד קצר כמלצרית בוורלי הילס, 90210 והופיע NYPD כחול ו ER.

היא נעלה שפתיים עם קליסטה פלוקהארט אלי מקביל בשנת 1999. היא כבר על תוכניות טלוויזיה רבות כולל קשמיר המאפיה, בטי המכוערת ו כסף סקסי מלוכלך.

סרטים

הסרטים של לוסי כוללים המלאכיות של צארלי (2000), שיקגו (2002), מפלצת המפלגה (2003) ו המלאכים של צ’רלי: מצערת מלאה (2003). היא כיכבה להרוג את ביל בבימויו של קוונטין טרנטינו ועשה קצת עבודה קול עבור סרטים אנימציה.

לסבית? דוּ מִינִי?

אז מה אמרה לוסי ליו שגרמה להט של ספקולציות על הנטייה המינית שלה? היה לה ראיון עם העכשיו מגזין ג’יין, שבו דיברה על נשיקות נשים ועל תמונות של נשים עירומות על הקירות שלה בקולג’. אז זה היה מזעזע. עַכשָׁיו? ובכן, להחליט בעצמך. הנה הדברים שהיא אמרה: 

לסבית ציטוט # 1

לפי מגזין ג ‘יין בקולג’ היו ללוסי תמונות של נשים עירומות על הקירות שלה. לוסי אומרת, “אז החברים שלי היו נכנסים לחדר שלי ומביטים בקיר שלי בהלם, אני כאילו,’מה, רק בגלל שיש נשים עירומות על הקיר לא אומר שאני לסבית’.

על נשיקות קליסטה פלוקהארט

“מבחינתי זה היה ממש מוכר, זה היה רק ​​חושני מאוד, אבל לא מיני, יש הבדל בין השניים, כשמשהו מיני, אתה מרגיש את זה עמוק בפנים.

ואם זה חושני, את מניחה לך לזלזל בך, “צוטטה לוסי מגזין ג ‘יין

ציטוט לסביות הגדול

אמרה לוסי ליו מגזין ג ‘יין, “אני חושבת שלפעמים אנשים מקבלים את הרושם הלא נכון כשהם דומים,” אה, טוב, אז ככה זה היה ישר ואז היא היתה עליזה, ועכשיו היא שוב ישר, “אתה יודע, אבל זה כמו, כמה פעמים אני צריך לנשק אישה לפני שאני הומו, כל אחד רוצה לתייג אנשים, לפעמים אתה פשוט מתאהב במישהו, ואתה באמת לא חושב על איזה מין או מה שזה לא יהיה. יקרה להתאהב באישה, כולם הולכים לעשות מזה עניין גדול, אבל אם יקרה לי להתאהב בגבר, לאף אחד לא אכפת “.

No Replies to "האם לוסי ליו ביסקסואלי או לסבית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 − = 18