חוויות רעות

חוויות רעות

האם זה לא יהיה נהדר אם יוצאים כמו הומואים, לסביות, ביסקסואלים או טרנסג'נדרים, תמיד הלך נהדר ולא רק אתה מרגיש מדהים ומוסמך, אבל היית חבוק ונתמך על ידי כל מי שאתה מכיר?

כמובן, זה קורה לפעמים. אבל פעמים אחרות, דברים לא מסתדרים כמו שקיווית או ציפית.

סיפורים גרועים

הנה כמה בני נוער לחלוק סיפורים שלא כולם יש קצות מושלם.

זה הוא מתוך הקורא העשרה שעובר על ידי, Purplebagpack:

"בין דברים רבים בורים ודוחים אמא שלי אמרה לי," תארו לעצמכם את כל הדברים שאנשים יגידו ", היא אמרה משהו על זה לא להיות אירופה וכי אם אני רוצה את זה סוג של אורח חיים אני צריך פשוט לעבור מדינה הומוסקסואלית, והיא אמרה, ואני אפילו לא צוחקת, "זה כמו שאבא שלך בוגד בי. אנחנו לא הולכים לצרוח אותו לעולם. אתה יכול לחיות חיים מאושרים בסתר." עכשיו אני יודע שאם אני אצא לעולם (ולמען העולם אני מתכוון למשפחה שלי ולחברים קרובים) אמא שלי לא תציע שום תמיכה ושהאבא שלי בוגד באמא שלי. אפשר ללמוד כל כך הרבה דברים ביום אחד ".

Floridian, Chrisbate, כותב:

"הייתי בחדר שלי מנשק את הב"ש שלי כשאמא שלי נכנסת ורואה אותנו מתנשקים, ולמחרת היא מעמידה פנים כאילו לא קרה כלום, אז פניתי את זה שאני דו, והיא קראה לי נער טיפש שלא יודע כלום. היא רצתה לשים אותי לאימוץ, היא שינתה את דעתה.

16 בן, Alexis1233 אומר,

"האדם הראשון שאמרתי אמר," Eww! אנחנו כבר מסתובבים כל הזמן הזה? "ואז היא המשיכה לבקש מהבחור הזה לצאת איתי, מביכה להפליא, אני יודעת שזה לא נורא כמו שזה יכול להיות, אבל זה עדיין היה נורא".

ShyDreamWishing מסביר,

"אמרתי לאמא שלי שאני לסבית, בהתחלה היא העמידה פנים שזה במה, ואז העמידה פנים שאני לא יוצא, ואז היא אמרה לי שאני לא יכולה לצאת לשאר המשפחה ואני צריכה לנסות לתקן במהירות את בְּעָיָה."

17 בן Ravenriver נזכר:

"כשיצאתי הוריי הכריחו אותי לדבר עם הבישוף של הכנסייה שלהם, אמרו לי שאני שבורה, שהם לוקחים אותי לייעוץ כדי לעזור לתקן אותי, ואם המצב ילך ויצטרך לנקוט בפעולות דרסטיות יותר הם אמרו לי שזה רק שלב ושאני יכולה להיות "קבועה". הם גם אוסרים עלי מלספר לאף אחד, עד היום הם לא יכולים לקבל שאני הומו, וכאשר סיפרתי לחברים שלי הכל נראה בסדר גמור בהתחלה , ואז גיליתי חבורה מהם דיברו עלי מאחורי הגב והם ביקשו ממני לשמור על המיניות שלי לעצמי כי זה יהיה להם קל יותר.

אתה לא לבד

אם יש לך רע לצאת חוויה, חשוב לדעת שאתה לא לבד. אחרים היו שם ושרדו. וגם אם המשפחה והחברים שלך מגיבים נורא, בבקשה יודע במקרים רבים, הם יבואו מסביב.

אם יש לך ברית הומו / ישר בבית הספר שלך, או מורה תומך או יועץ הדרכה, לשקול להגיע החוצה. לפעמים זה נראה כאילו אף אחד לא יקבל אותך אי פעם, אבל באמת, זה לא המקרה.

No Replies to "חוויות רעות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 84 = 87