לסביות: עשרה סימנים היא מאוהבת בך

איך אפשר לדעת אם האדם שאתה יוצא איתו מאוהב בך? כאשר אתה נמצא במערכת יחסים חדשה, אתה עשוי לתהות אם מה שאתה מרגיש הוא באמת אהבה או אם אתה פשוט נמשך אליה פיזית. האם יש סימנים ברורים לכך שזו אהבה לסבית אמיתית? שר אמרה שאם אתה רוצה לדעת אם היא אוהבת אותך, זה בנשיקה שלה. בטח, זוהי דרך אחת, אבל הנה כמה סימנים אחרים לחפש כאשר אתה מנסה להגיד אם זה יכול להיות אהבה:

לסביות couple relaxing on bed

קווין קוזיצקי / Image Source / Getty Images

היא רוצה לספר לך על הדבר המשונה שהיא ראתה בדרכה לעבודה או על סרט החתלתולים שאחייניתה שלחה לה. כעניין של עובדה, היא מבלה זמן מחפש קטעי וידאו מצחיק חתלתול לשלוח לך כי היא יודעת שאתה אוהב אותם. כאשר היא לא קורא לך, היא הודעות SMS לך, הודעות מיידיות לך או tweeting איתך.

02
מתוך 10

היא רוצה לדעת על החיים שלך

אתה מבלה זמן לדבר על התקוות והחלומות שלך והיא שואלת הרבה שאלות על מה שאתה רוצה מתוך החיים. היא רוצה לדעת על העבר שלך כמו גם על העתיד שלך. היא אוהבת לשמוע את הסיפור על ארנב המחמד האהוב עליך ואיך היו לך שאיפות להיות ב- NHL. היא לא מתעייפת ממך מדבר על המאבקים שלך בעבודה ומעודדת אותך להמשיך לעבוד לקראת תואר שלך למצוא משהו יותר טוב.

03
מתוך 10

היא קונה לך מתנות נהדר

לפי מתנות גדולות, אני לא מתכוון שהיא מוציאה הרבה כסף עלייך, זה אומר שהיא זוכרת שרצית להיות ב NHL והיא קונה לך חולצה של שחקן הילדות האהוב עליך או שהיא חוזרת הביתה עם המותג האהוב עליך של יוגורט כאשר היא יודעת שאתה הולך נמוך. היא מביאה לך פרחים ללא סיבה ועושה לך עוגיות ומשאיר אותם ליד הדלת שלך. המתנות שלה להראות כי היא חושבת עלייך כל הזמן, כי היא באמת מקשיב למה שיש לך לומר.

04
מתוך 10

אתה יכול לראות את זה בעיניה

כשהיא מביטה בך, אתה יכול לראות את העיניים שלה להשתהות, היא מחייכת או האורות כאשר אתה נכנס לחדר. כשאת מדברת, היא מניעה את גופה אליך. כשאת מדברת, היא מביטה בך, לא בטלפון שלה או בחום החם שרק נכנס לחדר. כאשר אתה הולך משם, עיניה עוקבות אחריך.
05
מתוך 10

היא לא יכולה לשמור את הידיים שלה ממך

כאשר אתה יושב על הספה, היא מתכרבלת קרוב אליך ככל שהיא יכולה. כשאתה הולך ברחוב, היא מושיטה יד. כאשר אתה יושב זה מול זה, היא נוגעת ברגל שלה לשלך. היא אוהבת את האנרגיה שלך ורוצה להתחבר אליך.
06
מתוך 10

היא מספרת לכל החברים שלה עלייך

היא גאה להיות איתך ורוצה שכל מי שחשוב בחייה יפגוש אותך. היא מציגה בפני משפחתה וחבריה. היא רוצה לפגוש את ההורים שלך ואת החברים שלך יותר מדי. היא מעוניינת לשלב את שני החיים שלך יחד.

07
מתוך 10

היא עושה לך להרגיש טוב ומיוחד

היא מחמיאה איך שאת נראית, אומרת שהיא אוהבת אותך בג'ינס האלה, אומרת לך שהעיניים שלך יפות ושהיא אוהבת את חוש ההומור שלך ואת הציורים שלך. היא אומרת לך שיש לה אמון בך, שאתה יכול להשיג כל מה שאתה רוצה ושהיא עומדת לגבות אותך בכל מה שאתה צריך לעשות. אתה מרגיש כאילו אתה על העולם עם אותה בצד שלך, כי אתה יכול להשיג כל דבר.
08
מתוך 10

היא גורם לך לצחוק

אתה מצפה לבלות יחד כי יש לך זמן טוב איתה. היא מקבלת את חוש ההומור שלך ואת שניכם נהנים אינטרסים דומים רבים. אפילו בזמנים הקשים, היא עוזרת לך לראות את הצד החיובי של החיים.
09
מתוך 10

היא מתגעגעת אליך כשאת הולכת

אם אתה לא רואה אחד את השני במשך כמה ימים, היא מודיעה לך שהיא התגעגעה אליך. היא רוצה שיהיה לך את החיים שלך ואת החוויות, ויש לה רבים משלה, אבל גם מצפה הזמן שתבלו יחד ורוצה לטפח אינטרסים משותפים, כך שתוכל לבלות זמן איכות ביחד.

10
מתוך 10

היא אומרת לך שהיא אוהבת אותך

היא יוצאת ואומרת את זה, אז אתה יכול להיות בטוח שהיא באמת אוהבת אותך. זה לוקח הרבה סיכון לספר למישהו שאתה אוהב אותם. אם היא אומרת את זה, תאמין לה.

No Replies to "לסביות: עשרה סימנים היא מאוהבת בך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =