מפגשים עם סקס ותרופות

מפגשים עם סקס ותרופות

PnP או צד ומשחק - המכונה גם "chemsex" בבריטניה - היא תת תרבות של שימוש בסמים המתרחשת בעת קיום יחסי מין. PnP הייתה קשורה באופן נרחב עם גברים הומוסקסואלי עם גברים שיש להם יחסי מין עם גברים אחרים, אם כי זה משתרע העדפות מיניות. בפועל מתארכים את שנות השבעים, אבל זה הגיע לשיא מאז 2010 או כך. מילים מתפשטות של מפלגות שונות, או עניין במסיבות כאלה או מפגשים, לעתים קרובות באמצעות חדרי צ'אט הומואים ואתרי אינטרנט.

PnP נפוץ יותר באזורים עירוניים. זה היה הנושא של כמה סרטי תעודה, כולל אחד על סְגָן, והוא מילא תפקיד לונדון מרגלים, סרט BBC בכיכובו של בן וישאו. 

איך זה עובד? 

משתמשים לבחור אחד או יותר "סמים המפלגה," בדרך כלל בדרך כלל קריסטל meth. ה"מפלגה "במשפט פירושה הסמים, וה"משחק" פירושו מין. 

מה הטעם?

כל מי שנהנה להשתמש בסמים וגם נהנה ממין - או עם בני זוג מאותו המין או הטרוסקסואלי - יגיד לך כנראה שהשילוב בין השניים הוא חוויה נהדרת. התוספת של תרופות מובילה לעיתים קרובות למין ממושך, והיא יכולה לגרום למין קבוצתי. PnP מספק הפסקה מן המין הרגיל וזה לעתים קרובות אנונימי. בהשפעתן של כמה תרופות, שפיכות חזקות יותר והתחושה עולה באופן דרמטי.

מה סמים משמשים?

למרות קריסטל meth היא התרופה הנפוצה ביותר מעורב PnP, ויאגרה שימש גם בגלל השפעתה על כושר גופני מינית.

Mephedrone, אשר הולך על ידי שם הרחוב "Meow Meow", הוא נפוץ יותר בבריטניה משמש לעתים קרובות, אם כי זה לא זמין בארה"ב כמו meth, זה מעורר שיכול להביא על הרגשות של אופוריה, וזה ניתן לרכוש בזול. אקסטזי נוזלי או GHB משמש גם. ממריצים שומרים על התראה של המשתמש, אשר תורמת חלקית למפגשים מיניים ארוכים.

 

הסכנות של PnP  

ההקדמה של שימוש בסמים למין הומוסקסואלים הוכיחה כי היא מגבירה את ההיארעות של יחסי גומלין - קיום יחסי מין אנאליים לא מוגנים. תרופות יכולות לספק אומץ והרפיה הפיזית הנדרשת למין אנאלי מוצלח ומהנה. אבל בחשאי, במיוחד בקרב זרים עם עבר לא ידוע והיסטוריות בריאותיות, מגביר את הסיכון לדלקת ב- HIV. למעשה, עלייה בשיעורי ה- HIV בקרב גברים הייתה מתואמת עם עלייה בשימוש במתמטיקה במהלך אותה תקופה. אין הוכחה בטוחה כי זה קשור PnP, אם כי PnP לעתים קרובות משלבת meth ו barebacking.

כמובן, אין שום חוק שאתה לא יכול ללבוש קונדום במהלך ניסיון PnP, אבל בטיחות לא יכול להיות בראש ובראשונה בראש שלך כאשר אתה תחת השפעת סמים, גם אם תחב כמה בכיס האחורי שלך עם הכוונה של שום דבר, לא משנה מה השימוש בהם.

כמה תרופות נפוץ במצבים PnP הם ממכרים מאוד. מה שיכול להתחיל כחוויה מינית גדולה חד פעמית יכול להתפתח לבעיה ארוכת טווח אם היא מובילה ליותר ויותר ניסויים ומסיבות. 

No Replies to "מפגשים עם סקס ותרופות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − = 60