הגדרת גבולות עם הבת לסביות שלך – כיצד להגדיר גבולות עם בני נוער

חיי לסביות יקרים:

הבת שלי בת ה -15 יצאה אלי לפני כשישה שבועות, למרות שידעתי שזה מגיע כבר כמה זמן. קיבלתי והבהרתי שאהבתי ותמיכתה בה לא ישתנו. אבל בתוכי היה לי עצב. לא הבעתי את רגשותי אליה, משום שלא הייתי בטוח איך אני מרגישה כיצד ישתנו חיינו, ורציתי שתרגיש "בטוח".

אתמול היא הביאה בחורה שפגשה בבית.

זו היתה פגישתם השנייה. ישנתי כשהיא הגיעה, וכשדפקתי על הדלת ונכנסתי פנימה הם היו במיטה עם חולצותיהם. סגרתי את הדלת.

אמרתי לה אחר כך שהיא לא כיבדה את הבית, את אבא שלי. היא התנצלה ואמרה שהיא בחורה נחמדה - אמרתי לה איך אני יכולה לדעת איך היא הציגה אותה אלי. היא נראתה מודאגת יותר כשראתה אותה שוב.

היא צעירה מדי למין?

אני צריך לחתוך למרדף. אני מרגישה שהיא צעירה מדי לאינטימיות כזאת. האם זה נפוץ בקבוצת גיל זו? איך אני יכול להסביר שהיא זזה מהר מדי (לא היא?), ואני צריך לקבל את זה כי הרכבת עזבה את התחנה ועכשיו מה?
אמא מודאגת

אמא מודאגת,

ראשית, תגובת העצב שלך היא תגובה נורמלית. למרות שאתה אוהב את הבת שלך ואת רוצה אותה יש את החיים המתאימים לה, זה נורמלי להרגיש עצוב. הילד שלך הוא כנראה לא הולך לחיות את החיים שחשבת שהיא תעשה.

בחברה שלנו יש כל כך הרבה מסרים שליליים על הומוסקסואליות, קשה לא להפנים אותם. זה בסדר להתאבל, אבל חשוב גם להמשיך הלאה מזה וללמוד לאהוב את הילד שלך כמו שהיא.

באשר לפעילות המינית של ילדך, ללא קשר לנטייה המינית שלה, נכון לך לקבוע גבולות עבורה.

היא בת 15 וזקוקה להנחיה מהוריה.

אמנם זה כנראה לא מדבר דימיינת שיש, הגיע הזמן לשבת הבת שלך ולתת לה לדעת מה ההתנהגות הוא לא מקובל עליך בבית שלך. זה אולי נראה לך ברור, אבל תן לה לדעת כי הדאגה שלך היא בטיחותה ורווחתה, לא רק שאתה מנסה לשלוט בהתנהגות שלה.

לגבי מה שמקובל בקבוצת הגיל שלה, זו לא באמת השאלה. לילדים יש כל מיני חוויות מיניות שונות. כמה הם מוכנים, אחרים לא. מה שאני חושב שאתה באמת שואל הוא זה בסדר להנחיל את הערכים שלך על סקס הבת שלך. כן! כמובן שזה נכון.

הגדר גבולות עבור בת לסביות שלך

האם היא זזה מהר מדי? אם אתה חושב כך, אז כן היא! שאל את עצמך את זה, האם אתה אפילו להיות תחקור את התגובה שלך אם אתה תפס אותה עם הדף שלה עם ילד?

חלק מההורים לא נותנים לילדיהם לצאת עד גיל 16. הם לא כל כך קפדניים. מה שחשוב לי הוא שאתה מסוגל למיין את הפעילות המינית של הבת שלך מהנטייה המינית שלה. וזה גם חשוב כי אתה נותן לה לדעת כי זה לא על אותה היכרויות בחורה, אלא קו מנחה כי היית להקים ללא קשר למי היא רואה.

היא מתבגרת והיא תזדקק לאיזון של פרטיות ופיקוח. זה יכול להיות הקרקע מסובך עבור שניכם לנווט. אתה בטח בראש התחת. זה נורמלי. מה שחשוב הוא שתשמור את שורות התקשורת פתוחות עם הבת שלך. תן לה לדעת שהיא יכולה לבוא אליך עם שאלות, מחשבות ורגשות.

לראות אם יש פרק PFLAG באזור שלך. לדבר על נושאים אלה עם הורים אחרים שעוברים את אותו דבר יכול להיות מאוד מועיל. תודה על המבקש ייעוץ!

No Replies to "הגדרת גבולות עם הבת לסביות שלך - כיצד להגדיר גבולות עם בני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 2