להיות בתחתית צדדי ביחסים הומוסקסואליים | insightyv.com

להיות בתחתית צדדי ביחסים הומוסקסואליים

בתחתית צדדי הוא אדם נוח עם הדומיננטיות המשותפת יחסים הומו. בדרך כלל, עם זאת, הוא נהנה להיות תחתית יותר מאשר העליון, אבל הוא מוכן לחלוטין להיות שותף פסיבי, השותף הדומיננטי, או לעבור בין השניים. 

תחתון לעומת למעלה 

השותף אשר חודר נקרא “התחתונה” ואת השותף חודר במהלך סקס אנאלי נקרא הדף.

החלק התחתון מתואם עם האדם החודר במין מיסיונרי מסורתי, הטרוסקסואלי, אבל המונח “תחתית” אינו חייב להיות מילולי. המונח יכול לשמש הן סקס הומוסקסואלי סקס ללא קשר למיקום. זה קשור לחדירה, לא למצב בפועל. 

ראש צדדי בדרך כלל מעדיף להיות העליון ולא תחתית, אבל, כמו תחתית צדדי, הוא נוח עם שיתוף התפקיד הדומיננטי. 

ההשלכות של להיות בתחתית 

יש גברים הרואים בתחתית הומו את היותם השותפים פחות שולטים מבחינה רגשית או רומנטית גם כן. זה לא בהכרח נכון, במיוחד עם תחתית צדדי. התחתונה היא בחירה אישית ואין לה שום קשר לדינמיקה הרומנטית או הרגשית של מערכת יחסים.  

כמו כן, להיות בתחתית לא לשאת שום השתקפות על איך גברי או נשי אתה יכול להתנהג או להופיע. תחתית אינה נשית יותר, ועליון אינו בהכרח גברי יותר.

זה עלול להתברר ככה, אבל זה בעיקר מזל של תיקו. העדפה לתחתית אינה קשורה ישירות לנשיות פשוט משום שהנקבה נמצאת בתחתית היחסים ההטרוסקסואליים. 

האם אתה למעלה, תחתון או צדדי? 

ייתכן שתתבקש, במיוחד כאשר אתה נכנס למערכת יחסים חדשה או מקבל יחד עם גבר בפעם הראשונה, אם אתה העליון, התחתון, או צדדי.

זה קצת כמו מסע דיג. השותף הפוטנציאלי שלך עשוי לנסות להבין אם ההעדפות שלך תואמות את שלו לפני שהוא לוקח דברים נוספים. או שהוא מזהה את עצמו או את העדפותיו שלו. אבל כמה אנשים פשוט לא אוהבים להיות מסומר למטה הגדרה ספציפית או מונח – זה בדרך כלל במקרה שהוא צדדי. 

אז מה בדיוק אתה? זה יכול להיות קשה יותר להצמיד במערכת יחסים הומוסקסואלית מאשר במערכת יחסים ישר כי זה יכול להיות קשה יותר עבור גברים הומואים לזהות תאימות מינית לפני פגישה ממש. אז חלק מהגברים משתמשים בתיאורים האלה כמפות דרכים שיכולות להוביל לחוויה מספקת יותר. 

על תחתית 

גברים אינם נוצרים ביולוגית כדי לקיים יחסי מין אנאליים. זה יכול להיות כואב כאשר זה נעשה בצורה לא נכונה. זה דורש הרפיה לעתים קרובות סיכה, ולאחר מכן בפועל והכנה. גברים שרוצים למטה או לעסוק בחדירה אנאלית עשויים למצוא את זה מהנה יותר אם הם הראשונים לקרוא על טכניקות מין אנאלי.

No Replies to "להיות בתחתית צדדי ביחסים הומוסקסואליים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 + = 65