האם מישהו הכרויות טראנסג'נדר עושה אותך הומו? | insightyv.com

האם מישהו הכרויות טראנסג’נדר עושה אותך הומו?

האם מישהו הכרויות טראנסג'נדר עושה אותך הומו?

נער מזוהה היישר מזוהה אם בעל FtM (נקבה לגבר טרנסג’נדרי) שותף אומר שהיא לסבית. להבין את הנטייה המינית שלך מסובך עבור אנשים רבים, אבל עבור מישהו עם שותף טרנסג’נדר, זה יכול להעלות עוד שאלות.

כמו נערה עם FtM (נקבה לגבר טרנסג’נדרי) כותב, “אני רק בן 18 לפני כמה ימים.אני כבר היכרויות FtM כחמישה חודשים, אבל רק גילו כי הוא FtM אתמול.

אני עדיין מאוהבת בו, אבל אני מרגישה כאילו אני ממשיכה לצאת איתו ואז אני לסבית. זה נכון? “

זו שאלה ממש טובה. התשובה היא, כנראה לא. הנה הדבר, הנטייה המינית נוטה להתמזג עם המין של האדם, כי אתה נמשך לא עם המין הביולוגי שלהם. אז אם אתה מזהה כמו ישר נמשכים לגברים, היכרויות מישהו שהוא FTM לא אומר שאתה לסבית.

אבל לא את התנאים מִין ו מִין רק מילים שונות עבור אותו דבר? לא באמת.

המין מתייחס לגבריותו הביולוגית של האדם או לנשיותו. הנקבות בדרך כלל יש כרומוזומים XX הזכרים בדרך כלל יש כרומוזומים XY. (כרומוזומים הם חלקים ארוכים של דנ”א הנושאים את החומר הגנטי שאנשים יורשים מהוריהם).

המין נקבע מיד כאשר ביצית של אישה מופרית על ידי זרע של גבר. אם זרע X מפרה ביצית X, העובר יהיה נקבה. אם זרע Y מפרה את הביצית X, העובר יהיה זכר.

מגדר, לעומת זאת, מתייחס לתכונות התרבותיות והפסיכולוגיות הקשורות בדרך כלל למין אחד או לשניה. תינוקות בדרך כלל מניחים שיש להם מין זכר בעת הלידה, אם יש להם פין, וכן מין נקבה אם יש להם פות. זהות מגדרית היא איך שמישהו מרגיש לגבי המשימה המיגדרית שלו.

נטייה מינית, להיות לסבית, הומו, ביסקסואלי או ישר מתייחס למי אתה נמשך. אז אם יש לך שותף FTM, אתה בהחלט יכול לזהות ישר, גם אם יש לו אנטומיה ביולוגית נקבה, שכן הזהות המגדרית שלו הוא זכר.

עם זאת, כמה אנשים עם שותפים טרנסג’נדרים מזוהים כ”מוזרים “או” פנסיקואליים “, מכיוון שהם אינם מרגישים מחויבים למין או למין של בן זוג. מונחים אלה הם קצת שונים כי ביסקסואלים, אשר מתייחס לאנשים נמשכים גברים ונשים כאחד.

קורא בשם הארלי מסביר את זה ככה: “אני בן 23, יש לי חברה ישר, ואני חייב לומר שאתה לא צריך להרגיש ככה אתגרים המיניות שלך בכלל [החבר שלך] הוא אדם ישר. הוא אדם בראש שלו לגמרי, זה רק המוח שלו לא מתאים לגוף שלו, אתה אישה ישר נמשך אל גבר גברי, רק בגלל שהוא נולד עם החלקים הלא נכונים זה לא אומר שהוא פחות אדם מאשר אדם שנולד עם כל החלקים הגבריים, וכמו שחלקם נולדים עם חלקי גוף חסרים כמו זרוע, או כאלה שנולדים עם אגודל נוסף, FTM נולדים רק עם מוח של אדם וגופנו אינו מתאים עם התודעה שלנו, להסתכל על אנשים אינטרסקס.

נולד עם שני המינים. אלה החיים. אם יש לך רגשות כלפיו. אל תתעכב בגלל הדרך שבה נולד. אהוב אותו על האיש שהוא. “

זה יכול להיות קשה תווית הנטייה המינית שלך כאשר יש לך שותף טרנסג’נדר, אז אם אתה לא מרגיש כמו לעשות עכשיו, זה בסדר. אבל אולי כדאי גם לחשוב על כך שיש לך זהות לסבית נראה לך כל כך לא נוח. פעולה זו עלולה לערער על כמה רעיונות שיש לך על מה זה אומר להיות לסבית.

No Replies to "האם מישהו הכרויות טראנסג'נדר עושה אותך הומו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 + = 42