הנה למה לסביות כמו שימוש רתמות על רתמות

אם אתה תוהה מדוע לסביות שנהנות דילדו ו רתמה על רתמות לא אוהב לקיים יחסי מין עם גברים, התשובה היא די פשוטה. זה בגלל שאישה לובשת את הרצועה.

יש הרבה בלבול ותפיסות מוטעות לגבי הנושא הזה אז אני הולך לנקות את זה בשבילך.

משיכה מינית היא יותר מאשר המעשה הגופני של סקס, זה על האדם שאתה מתעסק עם סקס.

רצועה- on האם הכל על חדירה

בואו נודה בזה.

חדירה מרגיש טוב. לפחות לאלה הנהנים מחדירה. רק בגלל אישה רוצה לחוות חדירה לא אומר שהיא רוצה לקיים יחסי מין עם גבר. למעשה, זהו אחד המיתוסים המיניים הגדולים ביותר על לסביות. מיתוס נוסף הוא כי השותף הנשי לובש דילדו רוצה "להיות" גבר. שוב, לא נכון.

תחשוב על זה ככה. אתה איש הטרוסקסואלי. או גבר או אישה יכולים לבצע מין אוראלי עליך. למרות ששניהם עשויים להרגיש טוב, אני בטוח שיש אחד שאתה מעדיף לקיים יחסי מין עם.

כמה זוגות לסביות לשלב strap-ons לתוך האהבה שלהם ואת פעילות מינית, וחלק לא. לסביות מכל מיני שכנוע נהנות מחדירה של רצועה, וכך גם נשים ישרות רבות.

על פי סקר סקס לסביות של Ultimate 2015, שכותרתו "סקס לסביות: 15 הדרכים המועדפות עליך לעשות זאת", 58.8% מ -13,000 הנשים ההומוסקסואליות שנסקרו אמרו שהן נהנו מתופפות רתמות.

לסבית אחת היה זה לומר על השימוש ברצועה:

"אני אוהב בנות" אינו משווה את "אני לא אוהב חדירה." החדירה היא חלק אחד ממגוון רחב של פעולות מין אפשריות, ולא רק זכר.

 אישה הומוסקסואלית אחרת סיכמה את סיבת ההנאה שלה עם רצועה,

אני לסבית וזה כמובן סובייקטיבי לחלוטין לאדם. אני אישית נהנית להשתמש ב strap-on עם חברה שלי כי זה מרגיש נחמד, אני לא אוהב את האופן שבו הדבר נראה, אבל אני לא מחפש לקבל התרגשות חזותית ממנו. הדבר על הרתמה הוא שזה גורם לי להרגיש קרוב יותר לחברה שלי כפי שהוא הולך מ "זה" להיות בתוכי, כדי "זה" להיות בתוך שלה.

 אישה הומוסקסואלית אחרת אמרה את זה על שימוש ברתמה שנראית כמו איבר זכר:

רוב לסביות שאני מכיר הן אדישות לגבי הפין. זה לא הפין, אבל השילוב של כל כך הרבה היבטים שמרכיבים גבר, זה לא מינית או רגשית למשוך לסביות לזכרים.

התנהגות מינית מול אוריינטציה מינית

מניסיוני, המיניות והמשיכה המינית הן הרבה יותר מאשר החלקים והחלקים שנוגעים זה בזה כשאנו מתבלטים או עושים אהבה. המציאות היא שלסביות לוקחים חלק בכל "דברים המיניים" הרגילים, ועוד הרבה, שמקושרים לסטריאוטיפים לסביות. כמה זוגות לסביות לשלב strap-ons לתוך האהבה שלהם, וכמה לסביות לא. לסביות מכל הסוגים של שכנוע נהנות מחדירה של רצועה, והמציאות היא שגם נשים ישרות רבות נהנות מרצועה.

 

בסופו של דבר, אני לא יכול להדגיש מספיק כי התנהגות מינית היא לא אותו דבר כמו נטייה מינית.

 

No Replies to "הנה למה לסביות כמו שימוש רתמות על רתמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 83 = 91