כיצד להפוך את הקשר האחרון למרות גיל הבדלים

כיצד להפוך את הקשר האחרון למרות גיל הבדלים

לפעמים אתה פשוט מתאהב במישהו מבוגר או צעיר ממך. פעמים אחרות אתה נמשך באופן טבעי נשים מבוגרות או צעירות יותר מאשר את עצמך. יש הטוענים כי הבדלי גיל אינם חשובים ביחסים. אבל האמת היא, זה עושה לעתים קרובות. כאשר ההבדל בגיל משנה יחסים לסבית ומה אתה יכול לעשות כדי להבטיח את הקשר שלך ישרדו?

כיצד להפוך את גיל ההבדלים עבודה

ראשית, אתה צריך להיות פתוח לעובדה כי למרות שאתה אוהב אחד את השני ויש להם כל כך הרבה במשותף, דבר אחד הוא שונה לגביך הוא כמות הזמן שאתה חי.

זה לא מפסק העסקה, אבל זה יכול לגרום לקונפליקט. כולם שונים, אבל אנשים נוטים לעבור בשלבים שונים בגילאים מסוימים בחייהם.

לדוגמה, נשים רבות לומדים במכללה בתחילת שנות ה -20 לחייהם ועד תחילת שנות ה -30. אתה יכול לבלות את שנות העשרים שלך מסתובב הרבה עם החברים שלך, לחגוג ולקפוץ מעבודה לעבודה. בשנות הארבעים שלך, אתה יכול להיות יותר התיישבו בעבודה שלך, יש קצת כסף הציל פרישה, הבעלים של בית ויש להם ילדים שהם מבוגרים עצמם.

אישה בשנות העשרים לחייה, גם אם היא בוגרת בגילה, לא תהיה לה אותה חוויות חיים כמו למישהי בשנות הארבעים לחייה. האם זה אומר שהיחסים לא יכולים לעבוד? ברור שלא! אבל זה עושה כמה אתגרים כי זוג כי הוא באותו גיל לא יכול לחוות.

עשר, עשרים, שלושים שנה ההבדל

כמה שנים אתה מפריד אותך ואת הגיל כל אחד מכם יכול להיות גורם. הבדל בן 15 שנה אולי לא נראה כמו עניין גדול ל 30 בן ו -45 שנה.

אבל אם אחד הוא 18 והשני הוא 33, אולי יש אתגרים. אחד לא יכול ללכת מעל 21 מועדונים, יכול להיות רק מתחיל לבד או בבית הספר.

כמו כל סוג של הבדל ביחסים, בין אם זה כלכלי, גזע, מעמד או תרבות, חשוב לראות היכן הבדלים אלה לשפר את היחסים ואיפה הם עלולים להוביל לקונפליקט פוטנציאלי.

תקשורת טובה ואמון ישפר את סיכויי ההצלחה שלך.

כוחות חיצוניים

לא משנה עד כמה מתאים לך אחד את השני, חברים ובני משפחה שלך עשוי לשלול של מערכת יחסים עם הפרש גיל גדול, במיוחד אם שניכם יש בעיקר חברים בתוך קבוצת הגיל שלך. הקפד המעגל החברתי שלך כולל אנשים בגילאים שונים. וודא כדי ליצור קשרים חברתיים עם חברים זה של זה כדי שיוכלו להכיר אותך בתור זוג.

מטרות החיים

יותר מאשר ההבדלים שלנו, זה קווי דמיון שלנו לעשות עבודה במערכת היחסים. ודא שאתה על אותו דף על מטרות החיים. האם שניכם רוצים ילדים? איפה אתם רואים את עצמכם בעוד עשר שנים? האם אתה תואם על בסיס יומיומי? האם אתם חולקים את אותם תחומי עניין, תחביבים, אמונות רוחניות וערכים? דברים אלה עשויים להיות אינדיקטור להצלחה יותר מאשר בן כמה אתה.

הבדלים אחרים

כסף ומין הם נושאים כי זוגות לעתים קרובות להילחם על. גיל יכול לתרום לשני גורמים אלה. אישה מבוגרת עשויה לעשות יותר מאשר השותף הצעיר שלה, או אם היא פרשה, היא עשויה להיות על הכנסה קבועה ולעשות פחות. ככל שגופנו מזדקן ונכנסים לגיל המעבר ולמנופאוזה, נשים חשות לעיתים רמות שונות של תשוקה ועוררות.

אם אתם מודעים לסוגיות אלה ומוכנים להתמודד אתם כפי שהם מתעוררים, היחסים שלכם צריכים להיות על בסיס איתן.

ביצוע גיל הבדלים בעבודה

משיכה מינית ואהבה הם חשובים, אבל זה לוקח יותר מאשר אהבה לעשות מערכת יחסים. תקשורת, אמון וכבוד הם חיוניים. המפתח להצלחת היחסים הוא לא מה ההבדלים הם או לא נמצאים, אלא איך להתמודד עם ההבדלים האלה. הנה כמה עצות לשמירת הרומנטיקה בחיים.

No Replies to "כיצד להפוך את הקשר האחרון למרות גיל הבדלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + = 18