האם הומואים יכולים להיות הומופובים?

האם הומואים יכולים להיות הומופובים?

שְׁאֵלָה: מהי הומאופוביה מופנמת?

תשובה: בהגדרה הכללית ביותר שלה, הומופוביה מופנמת היא תיעוב עצמי של מישהו שהוא הומו, לסבית, ביסקסואלי או טרנס ולא רוצה להיות. אבל יש הרבה יותר מתוחכם דרכים זה משחק מחוץ לקהילה שלנו. 

מכיוון שיש כל כך הרבה סטריאוטיפים שליליים על הומוסקסואלים, לסביות וביסקסואלים בתרבות ובדת העממית, הומוסקסואלים ולסביות הופכים את זה לעתים קרובות לשנאה לעצמם.

זה נקרא הומופוביה מופנמת. ההומופוביה המופנמת יכולה להיות בוטה, כמו האדם שמנסה לשנות את הנטייה המינית שלהם על ידי תרפיה חוזרת או על ידי ה- LGBT הצעיר שמנסה להתאבד מפני שהם מעדיפים למות מאשר להיות הומו. 

הומופוביה פנימית יכולה להיות מתוחכמת יותר. לדוגמה, כמה לסביות עלול להיות לא נוח או נבוך על ידי נשים יותר סומק או סטרטיפי למראה. גברים הומוסקסואלים עשויים לפעול אולטרה מאצ'ו כדי להסתיר את העובדה שהם הומו. הם אולי אפילו לא מודעים לכך שיש להם הרגשות האלה. או שהם לא יכולים לזהות את הרגשות כמו הומופוביה מופנמת.  

יש אנשים שחושבים שאנשים בקהילה שהם יותר מדי רמאי, מדי, או פוליטי מדי משקפים אותך רע - או על הומואים ולסביות בכללותה. מישהו עשוי לקבל את עצמה כלסבית, אבל לא את הקהילה ההומוסקסואלית. היא אולי לא רוצה לקשר עם LGBTs אחרים.

כל אלה הן דוגמאות להומופוביה המופנמת.

 

 

No Replies to "האם הומואים יכולים להיות הומופובים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 22 = 26