האם אלינור רוזוולט באמת לסבית? | insightyv.com

האם אלינור רוזוולט באמת לסבית?

האם אלינור רוזוולט באמת לסבית?

למרות שקשה “לצאת” אנשים אחרי מותם, יש ראיות רבות להאמין שאלינור רוזוולט היתה דו-מיני או לסבית. הגברת הראשונה, אשתו של רוזוולט, נודעה בשם “הגברת הראשונה לעולם” והיתה לה מערכת יחסים ארוכת שנים עם אישה אחרת.

לדברי ליליאן פדרמן, מחברת להאמין בנשים, היו לה יחסים ארוכי טווח עם העיתונאית לורנה היקוק. השניים חולקים מכתבי אהבה אינטימיים, מה שמבהיר כי אם לא אוהבי פיזי, הם היו לכל הפחות, חברים קרובים מאוד ואינטימיים.

אלינור רוזוולט כתבה את המילים האלה לאהובתה, “מוזר, כל מה שאני עושה במחשבות שלי עפות לך, אף פעם לא יצאת מהלב שלי”.

אלינור רוזוולט והעיתונאית של לורנה היקוק תועדו במכתבים המשותפים. אלינור רוזוולט קראה ללורנה היקוק “היק”. הנה מכתב שאלינור כתבה להיק ב- 7 במארס 1933:

היק יקירתי,
כל היום חשבתי עליך ועוד יום הולדת אני אהיה איתך, ובכל זאת טוניט נשמע כל כך רחוק & רשמי. הו! אני רוצה לחבק אותך. אני כואב להחזיק אותך קרוב. הטבעת שלך היא נחמה גדולה לי. אני מביט בו וחושב שהיא אוהבת אותי, או שאני לא אלבש אותו.

היחסים שלהם פיזית?

נראה שהראיות מעידות על כך שאלינור רוזוולט והיחסים של לורנה היקוק היו אינטימיים מבחינה פיזית. במכתב אחר, תאריך לא ידוע, כתבה אלינור רוזוולט:

הלוואי שיכולתי לשכב לידך הלילה ולקחת אותך בזרועותי.

למרבה הצער, רבים מן המכתבים בין שתי הנשים האלה נהרסו על ידי בני משפחה שרצו לשמור על היחסים שלהם בסוד.

תצלומים נערכו להסרת “היק” מהם. ואפילו לורנה היקוק עצמה שרפה כמה מהמכתבים שאלינור רוזוולט שלחה לה.

מקורות: Sappho.com, גאווה גאווה, חגיגה של כל הדברים הומואים & לסביות על ידי ויליאם ג ‘מאן ו להאמין בנשים מאת ליליאן פדרמן

No Replies to "האם אלינור רוזוולט באמת לסבית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + = 5