אם אתה רוצה לדעת איך להפוך את הבחור ישר גיי, זה בשבילך

אם אתה רוצה לדעת איך להפוך את הבחור ישר גיי, זה בשבילך

אחד הדברים הקשים ביותר עבור בני נוער הומוסקסואלי הוא שיש למחוץ על מישהו ישר. רוב האנשים יודעים שאתה לא יכול "להפוך" מישהו הומו, אבל כמה בני נוער מי הם תקווה הומו כדי להפוך למחצה ישר כמו אותם בחזרה יום אחד. כאשר אתה במצב זה כמו העשרה GLBT, זה מובן כי היית שואל מה אתה פחית לעשות עם למחוץ ישר שלך. בין אם אתה כותב, אוורור, או פשוט לחלוק את החוויה שלך, זה טיפוסי רוצה לתפוס את תשומת הלב של הקסם שלך או אחרת "להפוך" אותם הומו.

איך לעשות בחור ישר כמוך

למרות שזה יכול להיות קשה לקבל, רוב החבר 'ה ישר הם פשוט לא יהיו מעוניינים במערכת יחסים הומו. העובדה היא, אנשים לא יכולים "להפוך" אנשים אחרים הומו או דו מיני, בדיוק כמו שהם לא יכולים להפוך אותם ישר. רוב אנשי המקצוע מסכימים כי נטייה מינית היא מסובכת מדי כדי לשנות. אמנם איננו יודעים בדיוק מה קובע את הנטייה המינית של מישהו (או הזהות המיגדרית), אך אנו יודעים כי לא ניתן לשייך לאף גורם ייחודי או משתנה בקלות.

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות את זה לבדוק אם אתה נעשה "אובססיבי". זה יכול להיות לוודא שיש לך קצת מקום מן הבחור שאתה אוהב ולהתמקד בדברים אחרים. ישנם בני נוער אחרים שהיו שם בעצמם ומציעים את עצתם:

"בסדר, אז אתה אוהב את הבחור אבל הוא ישר, מצטער לשבור את הלב שלך, אבל הוא לא ישנה את דעתו.פעם ביליתי ארבע שנים רודפים אחרי חבר מתוק שלי שידע שאני הומו, אבל היה לגמרי אדיש לרגשותי כלפיו, בסופו של דבר, הוא קיבל חברה וידעתי שאני מוכרחה לעזוב.

אֵיך?

שלב 1: מצא תחביב אתה יכול לעשות בלעדיו. משחקי וידאו, תרגיל (בוקר פועל נחמד), ללמוד לבשל, ​​לקנות גיטרה זולה, וכו '.
שלב 2: הרחב את המעגל החברתי שלך כך שהוא לא מרכז העולם שלך. הדרך הטובה ביותר היא להצטרף לקבוצות החברתיות בבית הספר או הקהילה שלך. ספורט, אמנות, תיאטרון, מוסיקה, מועדוני תחביב, התנדבות וכו 'ייתכן שיהיה עליך לעבוד קצת כדי למצוא אותם, אבל זה שווה את זה.
שלב 3: להיות סבלני. החיסרון של להיות הומו הוא שיש לנו פחות שותפים לבחירה. הבינו שזה עלול לקחת זמן כדי למצוא בחור שיכול לאהוב אותך בחזרה. "

כמובן, לפעמים אנשים שאתה מוחץ על להחזיר את הרגשות שלך - וזה נהדר. אבל אם זה לא נראה קורה, זה נכון כי distracting את עצמך על ידי שמירה עסוק יכול לעזור להחזיר את דעתך על המסלול. עם זאת, אם הרגשות באמת לא מקבלים יותר קל לטפל, אולי כדאי לך לשקול לדבר עם מישהו שאתה בוטח על מה שאתה עובר.

אתה לא לבד

יש הרבה בני נוער הומואים חווים אהבה נכזבת בצורה של ישר, או אפילו הומו, למחוץ. לדוגמה, היה אחד העשרה שהביעו עניין ילד בבית הספר שלו בשם מיטשל. מיטשל מבוגר ממנו בשנתיים, והוא מתחיל להתאהב בו. הוא מוצא מיטשל להיות חמוד, ובגלל שהם מסתובבים לעתים קרובות ולצפות בסרטים יחד, הרצון שלו מיטשל לאהוב אותו בחזרה גדל.

זה מצב קשה להיות בו. אין שום דרך אמיתית לעשות מישהו כמוך רומנטית אם זה לא איך הם מרגישים. עם זאת, צעד ראשון טוב הוא לנסות לברר אם הוא למחוץ שלך הוא הומו או ישר. בני נוער רבים לא ממש יודעים את התשובה לשאלה זו בעצמם (מכיוון שהבנת הנטייה המינית שלך יכולה להיות תהליך ארוך), ואחרים מאוד פרטיים לגבי שיתוף מידע אישי מסוג זה. אז גם אם אתה שואל אותו בבוטות, חשוב להיות מודע לכך שאתה לא יכול לקבל את האמת.

עם זאת, אם יתברר שהוא J הומו, אז אתה יכול לתת לו לדעת איך אתה מרגיש, ולשאול אותו אם הוא מרגיש אותו הדבר. הוא יכול או לא להחזיר את הרגשות שלך, אבל לשאול אותו (או שיש לו חבר לשאול אותו) היא באמת הדרך היחידה לגלות.

אם יתברר שהוא ישר, הדברים עשויים להרגיש קצת אחרת.

כמובן, אתה עדיין יכול לספר לו איך אתה מרגיש. עם זאת, אתה צריך להיות מוכן עבור כמה תגובות שונות אם אתה עושה. בתרחיש זה, ייתכן שהוא יהיה מחמיא, מעוניין, או אפילו מחפש להתנסות. מאידך גיסא, הוא יכול גם להיות משוגע ולא נוח. כי אנחנו חיים בעולם עם דרגות שונות של הומופוביה, כמה חבר 'ה ישר מרגיש מאוים כאשר החבר' ה הומואים מעוניינים בהם. להיות מוכן ואמיץ, ואתה תעשה טוב.

No Replies to "אם אתה רוצה לדעת איך להפוך את הבחור ישר גיי, זה בשבילך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − 94 =