הטרוסקסואלים לעומת ביסקסואלים - מה ההבדל? | insightyv.com

הטרוסקסואלים לעומת ביסקסואלים – מה ההבדל?

מה המשמעות של הטרופולקסי? לדברי UrbanDictionary, המונח מתייחס “אדם שמזהה בעיקר הטרוסקסואלית, אבל מי יכול למצוא את אותו המין מינית מושכת.” המונח גדל בהתמדה בשימוש לאורך השנים. היכרויות באינטרנט, ידידות ורשתות חברתיות האתר OkCupid הוסיף “heteroflexible” לבחירות שלה לזיהוי המיניות של אחד בשנת 2014.

מה זה אומר להיות heteroflexible?

אדם heteroflexible הוא מישהו ישר אבל יש לו הרגשה מוזרה.

אולי יש לו הרבה חברים הומוסקסואליים, אולי מזדהים עם התרבות ההומו-לסבית, ואולי אפילו עובדים למען זכויות הומוסקסואלים ולסביות – אבל הוא ישר, לפחות כשהוא לא מרגיש שהוא נמשך למישהו מאותו המין. 

הטרוסקסואלים לעומת ביסקסואלים 

אבל רגע, זה לא בעיקרון מה זה ביסקסואלי אומר? כן ולא. ביסקסואלים נמשכים לשני המינים, אם לא באופן שווה – זה בדרך כלל לא המקרה – אז לפחות הם נמשכים באופן עקבי על ידי יותר ממין אחד. מישהו שהוא גמיש יכול להרגיש את הדחף למישהו מאותו המין רק מדי פעם. הוא בעיקר הטרוסקסואלי ומציג העדפה גדולה יותר לשותפים של המין השני. הוא אפילו לא יכול לפעול על משיכתו לבן זוג מאותו המין. זה יכול להיות רק תחושה שלפעמים הוא חווה מבלי לקחת את ההרגשה לשלב הבא, ואם הוא לוקח את זה לשלב הבא, החוויה לא יכול להיות בעצם סקס אלא רק נשיקות ו / או.

 

בעיקרון, להיות heteroflexible הוא גרסה או וריאציה של להיות ביסקסואלים. 

כמה דעות 

בתגובת ראיון לשיר “אני מנשק נערה”, הסבירה קייטי פרי, “אני לא לסבית, אני מעודדת מישהו לנסות משהו, רק לוודא שיש לך יושר ואופי, לא משנה מי אוהב.

אני בעד זכויות הומו, ויש לי גם חבר “. בהתחשב בכך שפרי כנראה לא היחיד שיש לו ניסיון מסוג זה ומי מרגיש ככה, אולי כדאי שיהיה לו מושג.

הקורא הסביר: “אני בן שש עשרה ו heteroflexible, או אולי לא.אני אף פעם לא ממש מזוהה עם המונח ביסקסואלי, אבל אני נמשך לשני המינים היה לי חברה במשך תקופה של אושר של חודשים, היה אוהב כדי למצוא בחורה להיות עם עכשיו, אז מה זה עושה לי אנשים אומרים ללא קשר למה שאני רוצה להיקרא, חיבה בנים ובנות עושה אותי bi, אבל אם יש דבר כזה heteroflexible [כך הייתי מזהה .] “

דיון על התקופה 

כמובן, יש קצת ויכוח על המונח heteroflexible. יש אנשים שחושבים שזו דרך לגיטימית לחלוטין לתאר את עצמם, בעוד שאחרים מודאגים מכך שאנשים שיכלו להזדהות אחרת כדו-מיניים מעדיפים לומר שהם גמישים משום שהם פחות “טעונים”. אבל זה לא זכותם? אין קונצנזוס אחד, אז עכשיו זה כנראה הכי טוב, פשוט ללכת עם המונח שאתה הכי נוח עם!

No Replies to "הטרוסקסואלים לעומת ביסקסואלים - מה ההבדל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 53 = 63