דרכים סקסי לדבר מלוכלך המאהב שלך לסביות

דרכים סקסי לדבר מלוכלך המאהב שלך לסביות

הם אומרים שאיבר המין הגדול ביותר אינו בין הרגליים, אלא בין האוזניים. לכן, אין זה מפתיע כי אתה יכול לקבל מופעלת על ידי מה שמישהו אומר לך, לא רק איך הם פיזית לגעת בך. ספייס דברים בחדר השינה על ידי מאסטרינג אמנות מדבר מלוכלך המאהב שלך לסבית, בין אם זה במהלך מעשה של אהבה או באמצעות טקסטים סקסיים, מיילים, או שירים.

לדבר מלוכלך עם השותף שלך

תגיד את השותף שלך מה שאתה רוצה לעשות לה, ולהיות ספציפיים.

אל תגיד דברים גנריים כמו, "אני לא יכול לחכות כדי להיות איתך." במקום זאת, ספר לה מה ספֵּצִיפִי הדבר שאתה הולך לעשות לחלק מסוים של הגוף שלה. לדוגמה, "אני הולך ללקק את הנקודה הזאת שלך ... זה משגע אותך." באופן דומה, אתה יכול לספר לה מה היא עושה אתה. תאר את הדברים שהיא עושה שאתה אוהב, כגון "אתה משגע אותי, אני רק רוצה אותך בתוכי."

חשוב לעשות קצת רעש גם כן. כאשר היא נוגעת בך בנקודה הנכונה, גונחת בכנות, ואומרת לה שאתה מעריך את מה שהיא עושה. לנשום בקול ולומר, "אה כן, אה כן!" תמשיכי להגיד לה שאתה נהנה ממה שהיא עושה, ומבקש ממנה להמשיך. תן לה לדעת אם היא צריכה להוסיף עוד אצבעות, או להמשיך ללקק במקום ההוא - מה שזה לא יהיה שאתה רוצה שתדע. זה יחזק את החוויה המינית עבור שניכם.

להיות אסרטיבי

זה יכול להיות קשה, בהתחלה, להשתמש במילים מלוכלכות שאתה רוצה לומר.

נאמר לנו (בעיקר כנשים) שאנחנו לא מדברים ככה. נסה את זה בכל מקרה. אם אתה ביישן לדבר מלוכלך באופן אישי, נסה לומר מילים וביטויים מסוימים דוא"ל סקסי או טקסט. נסו להשתמש במילים אשר מרגישים שובב במיוחד עבורך.

בדיוק כפי שדמיינת לספר לבן זוגך מה היית עושה לה, אתה יכול גם לדבר מלוכלך על הדברים שאתה הם עושה לה בזמן שאתה להיות אינטימי יחד.

דברים כמו, "תינוק, אני נוגע ללב שֶׁלְךָ... ואז אני הולך ... " יכול לעזור לך לדמיין מה למלא את החסר עם.

חשוב למצוא את הטון הנכון לשמור דברים סקסיים. אתה יכול להוריד את הקול שלך להיות תובעני, או לדבר בצווחה גבוהה. לשחק עם דרכים שונות להביע מה מרגיש נוח לך. אתה לא צריך לעשות את אותו הדבר בכל פעם, פשוט לעשות מה מרגיש נכון כרגע.

לגרום לה להרגיש סקסי

תגיד את השותף שלך איך היא נראית מדהים, איך היא עושה לך להרגיש, וכמה היא מדליקה אותך. נשים אוהבות שיגידו שהן יפות וסקסיות. אז, אתה יכול לשאול אותה מה היא רוצה ישירות. שאל דברים כמו, "את רוצה שאני אגע בך שם, מותק? "שאלתי. ו "איך אני באמת יכול להדליק אותך?" זה יעזור לך לקבל אותה מעורבים בסקס מלוכלך סקסי, יותר מדי.

עם זאת, חשוב להיות אותנטי להשתמש במילים להרגיש ייחודי לך. אל תנהג סצינת פורנו, אלא אם כן זה מה שאתה רוצה לעשות. דיבור מלוכלך עלול להיות לא נוח בהתחלה, אבל בקרוב זה יהיה טבעי. נסה להיות עצמך, או לפעול החוצה את האלטר-אפו שלך או דמות אחרת. לדוגמה, אתה יכול לנסות משחק תפקידים. להעמיד פנים שאתה אינסטלטור מלוכלך שבא לתקן את הברז הדולף, ולהשתמש בסוג אוצר המילים שרצוי שרברב ישתמש בו כדי להגדיר את הסצינה.

רק תזכור שאתה תמיד יכול להפסיק אם זה מרגיש מאולץ או כבוי.

לכבד אחד אחר

דיבור מלוכלך הוא לא עבור כולם. אתה אולי אוהב את זה, אבל השותף שלך לא יכול. אל תדחוף אותה לדבר מלוכלך בחזרה אליך אם היא לא נוחה עם זה. בסופו של דבר, חשוב לדבר על מה שאתה עושה וגם לא אוהב. אתה יכול אפילו יש safeword המיועד כי שניכם יכולים להשתמש אם הדברים מקבלים מוזר מדי.

לדוגמה, בן זוג אחד עשוי להרגיש מתפתה להשתמש במילים כי הם משפילים את הנשים. אולי היא תאהב את זה, וזה עלול להדליק אותה. או, זה עלול להפוך אותה לגמרי. באופן דומה, שימוש במילה "B" עלול לגרום לה להרגיש שובבה ורצוצה, או שזה יכול להיות הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לקרוא לה. לפני שתתחיל לשטח טריטוריאלי אפשרי, יש לשוחח עם המאהב שלך על מה חוקי הקרקע שלך סביב דיבור מלוכלך, ולדון ביישום מילה בטוח כמו "אדום" המסמל "עצור".

אם הדיבור המלוכלך הוא משהו חדש בשבילך וגם למאהב שלך, אתה לא יודע איך זה הולך. מסכים להישאר ברגע, אם אתה יכול, ולדון בכל הרגשות על זה אחרי סקס. או, מסכים לצחקק יחד כדי להקל על מצב הרוח, כך שאתה לא מרגיש מגושם.

No Replies to "דרכים סקסי לדבר מלוכלך המאהב שלך לסביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =